0

@Sznejk najlepiej to dac im wolne lub grać 65min i potem z ławki - zobacz na atrybuty jak stoją z wytrzymałością, jeżeli masz intensywną taktykę(jest wskaźnik) to może wpływać na ich szybkie meczenie się. Jeżeli masz mecze u siebie warto od czasu do czasu posadzić jednego dwóch na ławce ;

0

@Misugi14 Genialny film, kilka tekstów przejdzie do historii a fabuła też trafiona solidne 9/10

2

@Fake69 siedział z nim przy stoliku

0

@Sebix897 Chłopaki z Baraków !!!!

0

@LuisSalvano No i został własnie widziałem filmik i jest jak zwykle uśmiechnięty i na luzie hahah

14

@kolo123 De la Fuente? No nie zawsze miałem wrażenie że gość mimo że jest trenerem bramkarzy to i o atmosferę dba. Zawsze smieszki na ławce i dyskutowal z Leo czy Suarezem Iniesta jak siedzieli na ławce :/

2

Griezmann na szpice i Fati do składu

1

@Bartek22 za Enrique jakoś działało ;) ale tak masz rację, chodziło mi raczej o to iż nie ważne jaki skład będzie, jakie personalia. Ważne aby drużyna dobrze atakowała i broniła jako Barcelona ;) no i wygrywała oczywiście więcej niż ostatnio

3

@Messibestplayerintheworld dla mnie może grać nawet Busi-Rakieta-Vidal - byle ofensywnie z jajem i w końcu wykorzystywać swój potencjał kadrowy. No i żeby jeździć na wyjazdy jako formalność, a w LM nie bać się nikogo..

0

@Kredon ale mistrzowska odpowiedź potem kibica "w prawo to zakręć korek na butelce" XDDD

0

@Hushovt FC Karta Kredytowa Rodziców

5

@Arkon Wolę Niezgodę niż niestety zawodzącego coraz bardziej Kownackiego ...

0

@takisobiektos kapitan nie posiada szczególnych "uprawnień" w stosunku do sędziego ,dlatego nie dziwne jest to ze dostał ŻĶ

0

Ale Leo się wkurzył i wydarł na Firpo .. dawno nie widać było z poziomu TV takiej złości

1

Niech Lucho poprosi o mocniejsze ochraniacze dla swoich zawodników ,bo Jaca Góralski już ma chrapkę na ten mecz ;)

0

@Prezes_sycylijczyk w poniedziałek, godziny nie znam, ale tak TVP Sport transmituje

14

@PatrykBarca #HaalandMusisz XDD

0

Dyrektor TVP Sport napisał na Twitterze, że organizatorzy Złotej Piłki poinformowali, że Robert Lewandowski weźmie udział w gali

2

@NeroTFP Borek w CafeFutbol coś wspominał że jest szansa zagrać z Anglikami sparing w marcu

0

Ter Stegen - Semedo,Umtiti,Lenglet,Alba-Vidal,De Jong,Rakitić-Ansu,Griezmann,Messi

0

@MSN dlatego wolę grać Jesusem Nvasem a Dembuś z ławki

1

@Kaperan1357 ach no racja ,mój błąd i niepamięć ..

2

@Kaperan1357 Będą Collado,Chumi,Cuenca,Pena,Reis,Abe,Miranda,Carles Perez,Oriol,Wague,Puig

0

@amanter Pewnie wystawmy od razu 4-4-2 z Sergim Roberto i De Jongiem jako skrzydłowi i czekajmy na wpierLM

3

@asterix78 i znowu mamy wracać do siermiężnej gry bez błysku w pomocy? Może zamiast Ansu czy Pereza dajmy Roberto na skrzydło? Bez jaj ,powinniśmy zagrać jak z Valencią tylko uwzględnić tak jak w artykule kto drugim skrzydłowym Perez czy Ansu

0

@czosnekfcb już wiadomo co szykuje na Dortmund XDD

0

@Hawajczyk Ja jestem zwolennikiem PIS ,ale zgadzam się że tworzona tam jest ogromna propaganda ...

0

@DaPi no właśnie tak ,albo przeoczyłem albo nie ma XD

0

Panowie i Panie ,szukam na stronach sklepów i też w sklepach czarnej koszulki w białe kropki , wie ktoś gdzie znajdę ? szukam i nie mogę znaleźć pomóżcie ;)

0

@Dayan016 Xavi tylko Xavi --ewentualnie Favre lub Martinez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?