prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon ale ja się właśnie z takim zdaniem zgadzam ;)
0
@maroon nagrywane ponoć po 10h, mało przerw, żadnych prób, materiałów. Po prostu mają być gotowe i uczyć XDD
0
@kewin Arsenal żałował dać 12mln więcej i zapłacić za Upamecano 60mln, wolał wydać jeśli pamiętam 8mln Davida Luiza.. ktoś tu poleciał nieźle xdd
1
@Janiama
Leo Messi
LeBron James
Giba
Fabian Cancellara
Ronnie O'Sullivan
Adam Małysz
Roger Federer
Sebastien Loeb
Lewis Hamilton
Michael Phelps
0
Mógłbym kogoś poprosić o spojrzenie na koszulkę z ogłoszenia, czy oryginał, replika ?? Nie za bardzo odróżniam z zdjęcia a chce zakupić ;) Wyślę na priv link/zdjęcie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos mi tu chodzi tylko o Stanowskiego i jego bekę, nie mam pojęcia co będzie ;)
1
Ale teraz K.Stanowski pociął bekę z Borka, o to że Real przegrał z Betisem i stracił ''prawdopodobnie'' mistrzostwo, ten śmiech mistrzowski
0
Moment w którym wszystko stało się piękne
FC Barcelona 3-0 Liverpool ( 01.05.2019)
Lionel Messi
0
@tristan87 Dla mnie nr 2. Ranczo zdecydowanie lepsze - szanuje opinię.
0
@FCB24 Kler dodany ostatnio, Król, Nie otwieraj oczu
0
@Stoiczkow sorka Panowie, mój błąd :( :(
1
Komentarz usunięty
0
@michal26 Rzecznik rządu dzisiaj pisał na Twitterze że nie ma takiego tematu
0
@IronSanHybrid brawo dla Diera, obrazali mu rodzinę, powinien mieć prawo spuścić łomot takim idiotom
1
@4drian0 pewnie wywalą taką osobę, dadzą nowe pytanie i jakoś to zmontuja
P.S szkoda tego Reymonta hah
2
Oficjalnie premiera filmu "No Time To Die" o przygodach agenta 007, przełożona na 12 listopada 2020.
2
@PatrychoO szkoda że Puyola nie ciągnie do trenerki, to jest dopiero gość z jajem
2
@Murazor Albo przesunie Semedo na lewą obronę ;) a na prawej Sergi "klasyk" Roberto
3
Nawet nazwiska nie potrafią poprawnie napisać ..
https://tinypic.pl/l8bwx602u9uz
4
#PiqueIn
#BartomeuOut
26
To może Abidala weźmy od razu, będzie miał chłop dwie funkcje, z zaangażowaniem lepszym niż nasi piłkarze
0
@Bobo25 Raków ma fajny stadion XDD
0
Napoli zagra tak samo jak Bilbao dzisiaj - agresywnie szukając zaczepek zorganizowanie i wysoko pressingiem
0
@Explode pytanie czy Setien zaryzykuje
1
Pozostaje się modlić że Fati wytrzyma taki nakład meczy. Myślę ze można spróbować z Firpo na skrzydle bo inaczej chłopaki się zajeżdża fizycznie.
0
@Hiacynk czyli Roberto prawa pomoc ...
0
@Jakchcesz jeszcze Neymar :) ale nie spokojnie nie mamy miejsca XDD
2
@Yomek7 na Canal+ powinien być
0
@Barca_Big_Moment Daily Mail ...