0

@maroon ale ja się właśnie z takim zdaniem zgadzam ;)

0

@maroon nagrywane ponoć po 10h, mało przerw, żadnych prób, materiałów. Po prostu mają być gotowe i uczyć XDD

0

@kewin Arsenal żałował dać 12mln więcej i zapłacić za Upamecano 60mln, wolał wydać jeśli pamiętam 8mln Davida Luiza.. ktoś tu poleciał nieźle xdd

1

@Janiama
Leo Messi
LeBron James
Giba
Fabian Cancellara
Ronnie O'Sullivan
Adam Małysz
Roger Federer
Sebastien Loeb
Lewis Hamilton
Michael Phelps

0

Mógłbym kogoś poprosić o spojrzenie na koszulkę z ogłoszenia, czy oryginał, replika ?? Nie za bardzo odróżniam z zdjęcia a chce zakupić ;) Wyślę na priv link/zdjęcie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos mi tu chodzi tylko o Stanowskiego i jego bekę, nie mam pojęcia co będzie ;)

1

Ale teraz K.Stanowski pociął bekę z Borka, o to że Real przegrał z Betisem i stracił ''prawdopodobnie'' mistrzostwo, ten śmiech mistrzowski

0

Moment w którym wszystko stało się piękne
FC Barcelona 3-0 Liverpool ( 01.05.2019)
Lionel Messi


0

@tristan87 Dla mnie nr 2. Ranczo zdecydowanie lepsze - szanuje opinię.

0

@FCB24 Kler dodany ostatnio, Król, Nie otwieraj oczu

0

@Stoiczkow sorka Panowie, mój błąd :( :(

1

Komentarz usunięty

0

@michal26 Rzecznik rządu dzisiaj pisał na Twitterze że nie ma takiego tematu

0

@IronSanHybrid brawo dla Diera, obrazali mu rodzinę, powinien mieć prawo spuścić łomot takim idiotom

1

@4drian0 pewnie wywalą taką osobę, dadzą nowe pytanie i jakoś to zmontuja
P.S szkoda tego Reymonta hah

2

Oficjalnie premiera filmu "No Time To Die" o przygodach agenta 007, przełożona na 12 listopada 2020.

2

@PatrychoO szkoda że Puyola nie ciągnie do trenerki, to jest dopiero gość z jajem

2

@Murazor Albo przesunie Semedo na lewą obronę ;) a na prawej Sergi "klasyk" Roberto

3

Nawet nazwiska nie potrafią poprawnie napisać ..

https://tinypic.pl/l8bwx602u9uz

4

#PiqueIn
#BartomeuOut

26

To może Abidala weźmy od razu, będzie miał chłop dwie funkcje, z zaangażowaniem lepszym niż nasi piłkarze

0

@Bobo25 Raków ma fajny stadion XDD

0

Napoli zagra tak samo jak Bilbao dzisiaj - agresywnie szukając zaczepek zorganizowanie i wysoko pressingiem

0

@Explode pytanie czy Setien zaryzykuje

1

Pozostaje się modlić że Fati wytrzyma taki nakład meczy. Myślę ze można spróbować z Firpo na skrzydle bo inaczej chłopaki się zajeżdża fizycznie.

0

@Hiacynk czyli Roberto prawa pomoc ...

0

@Jakchcesz jeszcze Neymar :) ale nie spokojnie nie mamy miejsca XDD

2

@Yomek7 na Canal+ powinien być

0

@Barca_Big_Moment Daily Mail ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?