prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vidal albo Arthur
1
Podobna sytuacja była rok temu ,odszedł Neymar dostaliśmy baty od Realu na początek, a potem poszło dobrze wygraliśmy Ligę Puchar ,niestety przegraliśmy tylko 3 mecze które trochę nas zdołowały. Dlatego nie lekcewazmy Realu ,bo mogą nieźle zaskoczyć, dużo grać będzie Isco Asensio a więc nazwiska które chętnie byśmy przygarnęli do Barcelony. Może odpalić Vinicius ,dlatego grajmy, wygrywajmy i nie skreslajmy Realu
1
Lepszy komentarz jest ze nie będzie następnej Decimy Realu i ktoś trafił xD
0
A propo talentów i wieku ;)
0
Chyba 19 teraz jest
0
Jutro oglądaj ,ekstraklasa rusza , no i dzisiaj przegapileś też mecze Lecha i Górnika
0
Przynajmniej w grze ,gra cały czas :D
1
Ale was dużo ,serce się kraja xD
0
Witam ! Ktoś z was będzie studiował na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie ? :D :D
0
Hahah a jednak wszystko jasne :D :D
14
W oficjalnym filmie Realu Madryt ,w podziękowaniu dla CR7 , jest umieszczony w w pierwszej minucie fragment bramki Cristiano przeciwko Barcelonie. Komentuje go Rafał Wolski z Orłowskim :D
A to zaskoczenie
1
Ma ktoś link do filmiku jak Nawałka zmienia Małkowskiego bodajże? Bo nie mogę znaleźć ..
1
Można powiedzieć że nauczyli się od nas po Euro 2016 :)
9
Carlitos w Wiśle napukał tyle goli ,że teraz przychodzi jako gwiazda. Moim zdaniem deal świetny
4
Albo zapowiedź CR7
4
http://oi63.tinypic.com/5umnau.jpg
Dybala na Instagramie
0
Dzisiaj na Instagramie widziałem obrazek z ''rzekomymi'' słowami Messiego,Ronaldo i Ramosa że ich ostatnim mundialem bedzie ten w 2022 roku. Czy to fake , czy coś faktycznie o tym pisano??
0
Lige można zamykać ...
24
Nie chce nic mówić ale żegnaj Królu ! To był moim zdaniem ostatni mecz Leo w kadrze ...
0
W 2010 roku - Włosi nie wyszli z grupy na mundialu i zajęli ostatnie miejsce w grupie.
2012 rok - Prandelli z Włochami zdobywa vicemistrzostwo Europy
.
.
.
2018 - Polacy nie wychodzą z grupy i zajmują ostanie miejsce w grupie
2020 - Czyżby ???
1
Jazdaa oby Argentyna zrobiła to co Włosi w 2006 ! Jazda Leo ,Vamos !!!
0
Co Ty człowieku tworzysz ? Iran Maroko grają piłką ? Nie ma taktyki,podań, dryblingu bez biegania czyli dobrego przygotowania
0
Korea się przypomina ...
1
Myślicie że tym meczem Leo sam sobie zabrał złotą piłkę ?
0
Brak słów ...
2
Julian Nagelsmann zostanie trenerem RB Leipzig od sezonu 2019/2020 .
1
Właśnie puścili live na Fb
4
Fabiański
Bednarek,Pazdan,Glik
Bereszyński,Krychowiak,Góralski,Rybus
Kownacki,Lewandowski,Zieliński
0
Dokładnie , przed chwilą Feddek i Rudzki też wspomnieli ,że przygotowania mogą być skopane ,bo było zdecydowanie ciężej niż przed Euro ale bądźmy optymistami
5
Dalej do mnie nie dociera że przegraliśmy. Najbardziej dziwi mnie słabe przygotowanie fizyczne. Każdy pompował w mediach że Lewy grał mniej minut w tym sezonie że jest świeży i będzie lepiej. Nie widać było tego, nie było nawet po nim chęci wyjścia pressem na Senegal. Milik dał do zrozumienia że jednak nie jest gotowy na 90 minut ( T.Hajto miał rację ) . Grosik dwa,trzy rajdy ,jedna okazja i tyle , ale po nim można się było tego spodziewać. Zielu próbował w pierwszej połowie rozgrywać , widać że miał ochotę pograć i ryzykować np to prostopadłe podanie do Grosickiego. Krychowiak bardzo dobry mecz , ale dwa głupie błędy ( kartka,podanie przy drugiej bramce) Najbardziej zawiedli mnie moi ulubieńcy ,piłkarze o których byłem pewien a więc Piszczek i Kuba ... Rybus z Pazdanem dobry solidny mecz pokazali że są w formie i z Kolumbią zagrają na pewno. Teraz trochę kontrowersyjnie , mimo samobójczej bramki Thiago uważam że sprostał oczekiwaniom i zagrał solidnie w defensywie. Był co prawda nerwowy przy rozegraniu piłki ale musimy wiedzieć że nie jest to obrońca z dobrym rozegraniem.Tym bardziej brawa dla niego że próbował i starał się zaskoczyć. Nie jedźmy po nim ,bo uważam że nie miał szans inaczej zagrać , a świadczy to dobrze bo był w polu karnym i reagował. A Wojtek ? Myślę że powinien zostać w bramce , ale to jest boisko podjął ryzyko pokazał że chce rządzić z tyłu. PANOWIE JEDZIEMY DALEJ! GŁOWA DO GÓRY !!!