0

Vidal albo Arthur

1

Podobna sytuacja była rok temu ,odszedł Neymar dostaliśmy baty od Realu na początek, a potem poszło dobrze wygraliśmy Ligę Puchar ,niestety przegraliśmy tylko 3 mecze które trochę nas zdołowały. Dlatego nie lekcewazmy Realu ,bo mogą nieźle zaskoczyć, dużo grać będzie Isco Asensio a więc nazwiska które chętnie byśmy przygarnęli do Barcelony. Może odpalić Vinicius ,dlatego grajmy, wygrywajmy i nie skreslajmy Realu

1

Lepszy komentarz jest ze nie będzie następnej Decimy Realu i ktoś trafił xD

0



A propo talentów i wieku ;)

0

Chyba 19 teraz jest

0

Jutro oglądaj ,ekstraklasa rusza , no i dzisiaj przegapileś też mecze Lecha i Górnika

0

Przynajmniej w grze ,gra cały czas :D

1

Ale was dużo ,serce się kraja xD

0

Witam ! Ktoś z was będzie studiował na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie ? :D :D

0

Hahah a jednak wszystko jasne :D :D

14

W oficjalnym filmie Realu Madryt ,w podziękowaniu dla CR7 , jest umieszczony w w pierwszej minucie fragment bramki Cristiano przeciwko Barcelonie. Komentuje go Rafał Wolski z Orłowskim :D
A to zaskoczenie

1

Ma ktoś link do filmiku jak Nawałka zmienia Małkowskiego bodajże? Bo nie mogę znaleźć ..

1

Można powiedzieć że nauczyli się od nas po Euro 2016 :)

9

Carlitos w Wiśle napukał tyle goli ,że teraz przychodzi jako gwiazda. Moim zdaniem deal świetny

4

Albo zapowiedź CR7

4

http://oi63.tinypic.com/5umnau.jpg

Dybala na Instagramie

0

Dzisiaj na Instagramie widziałem obrazek z ''rzekomymi'' słowami Messiego,Ronaldo i Ramosa że ich ostatnim mundialem bedzie ten w 2022 roku. Czy to fake , czy coś faktycznie o tym pisano??

0

Lige można zamykać ...

24

Nie chce nic mówić ale żegnaj Królu ! To był moim zdaniem ostatni mecz Leo w kadrze ...

0

W 2010 roku - Włosi nie wyszli z grupy na mundialu i zajęli ostatnie miejsce w grupie.
2012 rok - Prandelli z Włochami zdobywa vicemistrzostwo Europy
.
.
.

2018 - Polacy nie wychodzą z grupy i zajmują ostanie miejsce w grupie
2020 - Czyżby ???

1

Jazdaa oby Argentyna zrobiła to co Włosi w 2006 ! Jazda Leo ,Vamos !!!

0

Co Ty człowieku tworzysz ? Iran Maroko grają piłką ? Nie ma taktyki,podań, dryblingu bez biegania czyli dobrego przygotowania

0

Korea się przypomina ...

1

Myślicie że tym meczem Leo sam sobie zabrał złotą piłkę ?

0

Brak słów ...

2

Julian Nagelsmann zostanie trenerem RB Leipzig od sezonu 2019/2020 .

1

Właśnie puścili live na Fb

4

Fabiański
Bednarek,Pazdan,Glik
Bereszyński,Krychowiak,Góralski,Rybus
Kownacki,Lewandowski,Zieliński

0

Dokładnie , przed chwilą Feddek i Rudzki też wspomnieli ,że przygotowania mogą być skopane ,bo było zdecydowanie ciężej niż przed Euro ale bądźmy optymistami

5

Dalej do mnie nie dociera że przegraliśmy. Najbardziej dziwi mnie słabe przygotowanie fizyczne. Każdy pompował w mediach że Lewy grał mniej minut w tym sezonie że jest świeży i będzie lepiej. Nie widać było tego, nie było nawet po nim chęci wyjścia pressem na Senegal. Milik dał do zrozumienia że jednak nie jest gotowy na 90 minut ( T.Hajto miał rację ) . Grosik dwa,trzy rajdy ,jedna okazja i tyle , ale po nim można się było tego spodziewać. Zielu próbował w pierwszej połowie rozgrywać , widać że miał ochotę pograć i ryzykować np to prostopadłe podanie do Grosickiego. Krychowiak bardzo dobry mecz , ale dwa głupie błędy ( kartka,podanie przy drugiej bramce) Najbardziej zawiedli mnie moi ulubieńcy ,piłkarze o których byłem pewien a więc Piszczek i Kuba ... Rybus z Pazdanem dobry solidny mecz pokazali że są w formie i z Kolumbią zagrają na pewno. Teraz trochę kontrowersyjnie , mimo samobójczej bramki Thiago uważam że sprostał oczekiwaniom i zagrał solidnie w defensywie. Był co prawda nerwowy przy rozegraniu piłki ale musimy wiedzieć że nie jest to obrońca z dobrym rozegraniem.Tym bardziej brawa dla niego że próbował i starał się zaskoczyć. Nie jedźmy po nim ,bo uważam że nie miał szans inaczej zagrać , a świadczy to dobrze bo był w polu karnym i reagował. A Wojtek ? Myślę że powinien zostać w bramce , ale to jest boisko podjął ryzyko pokazał że chce rządzić z tyłu. PANOWIE JEDZIEMY DALEJ! GŁOWA DO GÓRY !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?