prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Panowie Ramos i tak wyelci więc spokojnie
0
A ja wierzę, że Nawałka wycisnie z nich na obozie maksimum umiejętności, być może Zielu zagra turniej życia a swoje petardy odpala Kownaś i Bednarek. Nie zapominajmy o wielkim sercu Kuby który przygotuje się na mundial świetnie. Moim zdaniem 1/8 i ambitny mecz o ćwierćfinał będzie dobrym wynikiem .
12
Jeszcze dwa dni do matury z matmy xDDD
0
Od stycznia ? Znam kumpli którzy zaczęli kilka tygodni temu i twierdzą że umieją a dziś im dobrze poszło hahah
8
Jako maturzysta , życzę wszystkim kolegom/koleżankom udanego egzaminu !!!
1
Całkowicie się zgadzam !
0
A przecież co sezon 2,3 zawodników młodych , wychodzi za granicę. Czyli można ,jeśli się chce (Górnik,Lech , widać też problemy z mentalnością i wyszkoleniem. Przykłady Jacha,Kapustki mówią że jednak szkolenie ,od małego musi być na bardzo dużym poziomie
1
A kto by nie chciał postarać się o kolejne dziecko , z taką niezłą żoną ^^
0
Po pierwsze nie możemy mówić ze skoro był faul na Lucasie przez Benatie to obligatoryjnie powinien być karny na Lewym. To normalne ze sędzią jest pod presją ,wiem coś o tym bo sędziowanie nie jest wcale takie łatwe. Z doświadczenia mogę powiedzieć że właśnie takie sytuacje stykowe podczas wrzutek,walki głową w powietrzu sa bardzo ciężkie do interpretacji.Sędzia się pomylił ale na ocenę pracuje cały zespół. Spalone z tamtego roku idą na konto liniowego, w tej sytuacji Cekir na pewno miał ns słuchawce głos liniowego który poinformował o możliwym przewinieniu. Mecze mają być rozgrywane w duchu Fair Play. Jedno tylko proszę ,nie mówmy że sędziowie przepychają Real. Dobrze pamiętamy PSG i powiedzmy sobie sczerze mocna pomoc w remontadzie. O ile sędzia popełnił błąd z Marcelo, czy moglibyśmy mieć pretensje gdyby Bayern awansował? Pewnie nie,nikt by nie zwrócił uwagi na to. Można tylko pogratulować Marcelo ze miał jaja powiedzieć ze była reka i karny.
7
Power Batony Anny Lewandowskiej , zacznijcie działać !!
0
Jupp powinien wpuścić Wagnera żeby pomóc Lewemu. Mam nadzieję że tak zrobi , muszą rzucić wszystko na jedną kartę
0
Grałem i jest o wiele lepsza od pierwszej części. Dużo misji , fajna fabuła , gra jest wymagająca ale wciągająca . Skoro gra jest na promocji , to śmiało kupuj ;)
0
Bo ciężko znaleźć czwartego , no chyba że Wrąbel
1
Lepszy Klich niż Brożek xD xD
0
Już niedługo powołania do reprezentacji , jak wy widzicie naszą narodową kadrę? Ja mam takie zestawienie 35 osobowej kadry :
Bramkarze : Szczęsny,Fabiański,Białkowski,Drągowski
Obrońcy: Glik,Pazdan,Cionek,Bednarek,Piszczek,Jędrzejczyk,Rybus,Bereszyński,Kamiński,Gumny
Pomocnicy : Linetty,Krychowiak,Zieliński,Mączyński,Klich,Mierzejewski,Góralski,Błaszczykowski,Grosicki,Makuszewski,Frankowski,Sobota,Kurzawa,Michalak,Szymański
Napastnicy : Lewandowski,Milik,Kownacki,Świerczok,Teodorczyk,Niezgoda
1
Ja mam i mam mieszane uczucia. Bardzo korzystna oferta , jednak LTE jedno z najwolniejszych na rynku . Ostatnio coś pierniczy się z pakietami , okres rozliczeniowy minął a ja dalej mam okropnie wolny internet. Jeśli masz pieniądze to bierz innego operatora ;)
0
Najlepsze jest to że Niesiołowski dawno temu z Kaczyńskim mieli pomiędzy sobą dobre relacje
https://v.wpimg.pl/MDk5MDU4JC1EemJxYAQ1d10FYi17Qz1qG1liJXpSYi4bUCprZwF0dFsaIy0wRyQrB1o6Nz5dEi8KVjc9O0cmLUVfPSEy
0
Ale Messiego to Ty nie przebijaj ,bo 5 złotych piłek to duuuużo xD
0
No coś takiego hah
3
Ale mnie irytuje Footroll . Najpierw wrzuca jakieś żałosne filmy z tytułem Frajerzy Roku , a teraz podpisuje filmy że Barcelona to niekwestionowany nr 1 w Hiszpanii. Widać jak sława i pieniądze które powoli dochodzą do niego poprzez sport.pl , zaczynają wjeżdżać mu na banię
17
Denis, powinien zostać ,widać że chłopak zrozumiał że musi iść z piłką do przodu. Ma do tego warunki i moim zdaniem jest świetnym zawodnikiem aby można było spokojnie na niego stawiać aby dac odpocząć Coutinho czy Rakiticowi !
0
DUBLET !! CAMPEONES !!
0
Również go uwielbiam , ale to jest właśnie cała Rakieta , odpadł dziś z Carterem ...
0
Bramka naszego Andresa z fenomenalnym podkładem. Można się wzruszyć. .
1
Andres królu dziękuję! Ciężki moment ,ciężko cokolwiek powiedzieć. ...
0
Wzajemnie ,ja dziś też kończę liceum ,czas szybko leci ! :D :D
1
Affelayowi do końca życia ,będziemy wdzięczni za tą asystę! !
0
Zawsze w naszej pamięci !
0
Jesteśmy klubem wielkim i czasem trzeba beczeć jeżeli odpadamy z Romą po wygranej w pierwszym meczu 4:1.Mamy najlepszego piłkarza w historii , a nie potrafimy tego wykorzystać i odpadamy trzeci rok z rzędu w ćwierćfinale ...
0
Barcelonie ? A co mnie to obchodzi ? Zawsze mówi się że następny mecz jest najważniejszy , a w tym daliśmy ciała ,chcieliśmy przejść ten mecz ,zlekceważyliśmy Rzymian ..