prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rafał Wolski (Canal+) : Neymaar piękna bramka z rzutu wolnego ,można powiedzieć na otarcie łez
0
Ale bydło ....
6
Nie krytykujcie Leo , bo 4 lata temu wsadził dwie jedenastki Lopezowi na Bernabeu ..
0
http://buffstreamz.com/watch/soccer.php - polecam
0
TAK TAK TAK ! KONIEC
0
Kto jest najlepszy w historii? Kto? MEEEESSIII
0
Verma fantastycznie !
0
Dawać dawać Vamooosss!!!
0
Valverde chyba oczadział z tą zmianą ! Czemu nie za Gomesa?
1
Jazda dalej !!!!
10
Nie wiem jak można mówić ze Gomes gra coraz lepiej i staje się bardziej uniwersalny.Przecież każdy jego doskok do przeciwnika jest spóźniony
0
Był tam spalony przy tej bramce? Ma ktoś ujęcie?
0
Cwiakala akurat jest git ale jako drugi komentator ,a patrząc na resztę to może jeszcze Dumanowski daje radę ,a tak to podzielam zdanie Szpakowskiego ze nie da się niektórych słuchać xD
10
Chyba to jest ten mecz ,kiedy można powiedzieć że Dembele zaczął przygodę z Barceloną :V :V
0
O MATKO KRÓOLL
1
Własnie teraz zdecydowałem że jade na Camp Nou w sierpniu na wakacjach - król LEO !
0
Ilu z tych wychowanków wygrało złota piłkę ,było było top 3 ? Niech Real się nie kompromituje bo Asensio Isco nie są wychowankami Realu
13
Czy ja dobrze widze że Zidane trenerem Realu do 2020 ?
3
Dobrze ze nie wzięli się za Camp Nou podczas superpucharu , po golu Ronaldo i ściągnięciu przez niego koszulki ,na pewno poszły wiązanki i środkowe palce :/
0
Polecam Gamerio piekielnie szybki jak na napastnika w FIFIE ,poza tym możesz połączyć go zgraniem np z Dembele :)
0
Również uważam że to strzał w stopę PiS ,Duda na pewno straci dużo poparcia ,ale w tej chwili nikt mu nie grozi w wyborach
0
Leo Suarez Iniesta pewnie mają taki czat razem ale wątpię żeby cała drużyna miała coś takiego - a film był podpisany w stylu" próbujemy wyobrazić jak Phil został przywitany "
0
Jak myślicie wywala Antka z MON ? :)
2
2-4 z Chelsea i magiczny gol Ronaldinho :D
0
Cały mecz zagrał ,a nic nie było przygotowane
0
Mats
Semedo Pique Verminator Digne
Busi Paulinho Denis Iniesta
Messi Suarez - co sądzicie?
0
Najlepiej z oficjalnego sklepu ,ewentualnie SportsDirect
3
3..2..1 a gdzie Griezmann ? hehehe
1
JEEEEESTTTTTTT COUUUUUTINHOOOOOO
14
Kuzyn Coutinho potwierdził