1

Zgadzam się ,nawet jak będziemy prowadzić 2:0 3:0 to jedna głupia bramka ,może sprawic ze w rewanżu będzie kocioł

0

Gdzieś widziałem że 14 chyba już

3

Cytując Szpaka :
Malcom ,okazjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2

Tylko że w City będzie grał non stop , a u nas? Malcom , Semedo ..

0

Oby wpuścił Mirande i Alene

3

Czekam na kontuzję Matsa i Jaspera , żeby zobaczyć Rakitica w bramce

1

A potem za darmo dostajesz wizytę policji lub wezwanie na przesłuchanie ;)

0

Dotknął Munir piłkę dzisiaj ??

0

1

A tam gadacie ,Klose miał 36 lat jak zdobył mistrzostwo świata i też potrafił grać na dobrym poziomie - strzelił np z Ghaną czy Brazylią bramki - może nie był w stanie grać całego mundialu od 1 do 90 minuty plus dogrywki ale jednak trofeum zdobył i pobił rekord strzelonych goli ;)

0

Witam czy jest ktoś chętny do zakupu FM 19 na pół ? priv jak coś :D

3

You made my day hahahah

0

Czy ktoś ma może jakąś piękną ale zarazem skromną tapetę,obraz z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości?

7

Kamil Stoch bez wątpienia

0

A zdarzyło Ci się nim rzucać albo uderzać? :D

0

TAK TAK TAK!!!!!
Bez Lionela też można !!

0

Budzimy się kurnaa! !!

1

Ale by Dembele lub Malcom mieli pole do popisu dzisiaj

0

Niby 2019 rok , ale na razie ,Joshua rozwalił Powietkina , teraz Wilder będzie walczył z Furym , a kto wie może później z Kownackim

0

Navas

Kimmich Varane Umtiti Marcelo
Kante De Bruyne Modric
Messi Ronaldo Mbappe

Coś takiego bym widział na best 11

0

A mówią że to Ibrahimović jest chamski i nie szanuje byłych kolegów z zespołu. . A Messiego wychwala pod niebiosa ,Ramos to Ramos brak pokory i szacunku

14

-BÓG LEO
-Dembele po raz kolejny zamknął usta hejterom
-Jak zwykle druga połowa koncert
-3 punkty

0

Sędzia coś się pogubił

0

ter Stegen - Kimmich, Varane , Godin , Alba - Modric , De Bruyne , Coutinho - Mbappe , Salah , Messi

0

Chciałbym żeby Valverde zaszalał hahah
Ale z drugiej strony niech grają jakimkolwiek składem ,tylko żeby udało się wygrać trofea a najważniejsze LM

0

Panie Valverde! Nie lepiej tak ?

Ter Stegen
Alba Pique Lenglet Semedo
Malcom Busquets Coutinho Dembele
Messi Munir

???

6

Barcelona :
Najlepszy : Ronaldinho
Najgorszy : Andre Gomes

Real :
Najlepszy : Sergio Ramos
Najgorszy : Granero

1

Jasny gwint Dembouz

1

Co jak co ale sędziowie trzymają poziom xD

0

Coraz mniej 26s, ale na podjeździe powinien Kwiato dojść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?