prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgadzam się ,nawet jak będziemy prowadzić 2:0 3:0 to jedna głupia bramka ,może sprawic ze w rewanżu będzie kocioł
0
Gdzieś widziałem że 14 chyba już
3
Cytując Szpaka :
Malcom ,okazjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
2
Tylko że w City będzie grał non stop , a u nas? Malcom , Semedo ..
0
Oby wpuścił Mirande i Alene
3
Czekam na kontuzję Matsa i Jaspera , żeby zobaczyć Rakitica w bramce
1
A potem za darmo dostajesz wizytę policji lub wezwanie na przesłuchanie ;)
0
Dotknął Munir piłkę dzisiaj ??
0
http://oi66.tinypic.com/15xjuo7.jpg
1
A tam gadacie ,Klose miał 36 lat jak zdobył mistrzostwo świata i też potrafił grać na dobrym poziomie - strzelił np z Ghaną czy Brazylią bramki - może nie był w stanie grać całego mundialu od 1 do 90 minuty plus dogrywki ale jednak trofeum zdobył i pobił rekord strzelonych goli ;)
0
Witam czy jest ktoś chętny do zakupu FM 19 na pół ? priv jak coś :D
3
You made my day hahahah
0
Czy ktoś ma może jakąś piękną ale zarazem skromną tapetę,obraz z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości?
7
Kamil Stoch bez wątpienia
0
A zdarzyło Ci się nim rzucać albo uderzać? :D
0
TAK TAK TAK!!!!!
Bez Lionela też można !!
0
Budzimy się kurnaa! !!
1
Ale by Dembele lub Malcom mieli pole do popisu dzisiaj
0
Niby 2019 rok , ale na razie ,Joshua rozwalił Powietkina , teraz Wilder będzie walczył z Furym , a kto wie może później z Kownackim
0
Navas
Kimmich Varane Umtiti Marcelo
Kante De Bruyne Modric
Messi Ronaldo Mbappe
Coś takiego bym widział na best 11
0
A mówią że to Ibrahimović jest chamski i nie szanuje byłych kolegów z zespołu. . A Messiego wychwala pod niebiosa ,Ramos to Ramos brak pokory i szacunku
14
-BÓG LEO
-Dembele po raz kolejny zamknął usta hejterom
-Jak zwykle druga połowa koncert
-3 punkty
0
Sędzia coś się pogubił
0
ter Stegen - Kimmich, Varane , Godin , Alba - Modric , De Bruyne , Coutinho - Mbappe , Salah , Messi
0
Chciałbym żeby Valverde zaszalał hahah
Ale z drugiej strony niech grają jakimkolwiek składem ,tylko żeby udało się wygrać trofea a najważniejsze LM
0
Panie Valverde! Nie lepiej tak ?
Ter Stegen
Alba Pique Lenglet Semedo
Malcom Busquets Coutinho Dembele
Messi Munir
???
6
Barcelona :
Najlepszy : Ronaldinho
Najgorszy : Andre Gomes
Real :
Najlepszy : Sergio Ramos
Najgorszy : Granero
1
Jasny gwint Dembouz
1
Co jak co ale sędziowie trzymają poziom xD
0
Coraz mniej 26s, ale na podjeździe powinien Kwiato dojść