7

Co wy chcecie od tego rządu! Przynajmniej można celebrować rocznicę 10 kwietnia!


X D

2

@tobiasson92 gorzej jak Podlaska zaatakuje, albo wymyślą jakąś lewacką czy imigrancką

0

@4drian0 motto przewodnie PANDEMIA JEST W ODWROCIE, seniorzy nie bójmy się

0

@LeoMessiah przypominam że w tym sezonie dostaliśmy od tego Getafe

0

Teraz masa zdań padnie o wielkim Realu walczącym do końca itd
Gdyby Barcelona wymęczyła 2:1 byłby wielki grill i komentarze o męczarni i słabej grze

0

@Pilka_jest_okragla jeszcze Neto, nie ma sensu trzymać gościa który zagra 5 meczy w sezonie

0

@Stasik91 PSG dobrze zorganizowane, Podoliński milczał bo chyba sam nie wierzył co jego partner mówi

3

Ale ta Sevilla jest żałosna, banda płaczków i prowokatorów

0

@MESSIah16 obyśmy w środę pojechali z tymi kozojebcami

0

@4drian0 ci co ch*** zagrają wypad, z resztą pewnie już niektórzy wiedzą XD

0

@kamyk_23 Kluczem do dobrej gry Busquetsa jest to aby szybko odbierać piłkę i się przy niej utrzymywać. Jeśli tego nie ma, to Busi musi biegać, ścigać się co w jego przypadku często powoduje okropne problemy

4

Pique i Martin wzięli przykład z Realu i Ramosa, jak nie idzie to wrzuta i się wynik uratuje. Brawo Barca ! oby tak dalej

1

@Hansiasty Miami Heat

0

Barcelona byłaby niepokonana gdyby nie grała meczy

0

Parodyści szkoda gadać.. I niech nikt nie mówi że z klubem się jest i wspiera. Tutaj trzeba twardo mówić że jesteśmy klubem memem, potrzeba zmian i to wielu. Wstyd.

0

@Janiama A ja uważam że lepiej jakby odpuścił ten Rasnov, pojechać do naszej mekki treningowej Ramsau potrenować złapać dystans i wrócić na MŚ.

1

@chavez Ja mam wobec niego ogromne wątpliwości, po pierwsze wzrost 1,82cm, a po drugie chłop zagrał w karierze ledwie 33 spotkania w seniorskiej piłce. Okej zgodzę się że to nie są mocne argumenty, ale czy na pewno chcemy na nim opierać defensywę? Do Araujo potrzeba stopera trochę bardziej ogranego, fizycznego z dobrym wyprowadzeniem piłki. Garcia to zagadka.

4

@Uukasz_93 A ja bym chciał takiego gościa, bezczelnego, bezkompromisowego i powiedzmy sobie szczerze obecnie TOP 5 na świecie. O Suarezie też mówiono że cham, cwaniak i bandyta boiskowy, dobrze wiemy ile nam dał, zwłaszcza że Mbappe rzadko robi głupoty

0

@Isso89 tego akurat możemy być pewni, że osobowości u niego wobec zawodników nie zabraknie

4

@PatrychoO Jak balanga to balanga

3

@Haxen A czemu mieli go nie wziąć? Dembele był kozakiem w Rennes i Dortmundzie, robił i grał jak chciał, miał niesamowite liczby. Niestety z tym nie wypaliło, ale ten transfer nie był bezpodstawny

0

@Mlodypro101 podziel sobie to na pół to bedzie 1:4 xd

0

@Pilka_jest_okragla ktoś tu na LaRambli pisał o nim, że się nie zna i każdego wk***** no to Kowal pokazuje że ma nosa

0

@DonMatteo901 wyjaśnia bo to jego funfel wraz z Polkowskim, Puchacz robi z siebie celebrytę i nie wiadomo kogo. Tu Doda tu jakieś rapowanie, a teraz ucisza jakiś ludzi i gościa co mu rzekomo wydeptał dołek, no ludzie...

0

@barcelonaLM Karnowscy już pewnie nagrali materiał propagandy

0

@dzagos tak to jest jak mecze komentują osoby nie znające specyfiki poszczególnych lig i po prostu nie mają z nią styczności

1

@Encore a ile z karnych strzelił z tych 17?

0

@Showman masakruje ich Wisła, grają fenomenalnie

1

@kamilop na ten moment lepiej jak odejdzie Coutinho, Firpo, Neto. Zamiast transferów dołączyć na stałe do 1 drużyny, Balde i Moribe. Drugim bramkarzem Pena. Garcia tylko za darmo w lecie. Musimy oszczędzać i zmniejszać te straty.

0

@!34RC3!_0N4 Próbował, był aktywny, pokazywał się do gry. Ale moim zdaniem za dużo holował piłkę, kojarzę kilka złych podań no i złapał kartkę. Średni występ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?