prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NemeZis93 A kto ma zagrać jak jest dwóch dostępnych stoperów?
7
Kędziora vs Ansu
Będzie ciekawie xdd
1
Czar Barcelony z ostatnich sezonów pryska, Messi ciągnął tą ekipę wszystkim co się dało, ale widać nie ma jego liczb i ciężko nam o punkty....
1
@Rewolucja123 Brawo, brawo, brawo !!
1
@Herbert Spokojnie Szpaku, wymawiał Kulusovski, Arało, McKenaj
0
@kamiVeB zrobi cieszynke jak Mourinho po wygraniu meczu z Juve w barwach United
1
'Przed nami trudne chwile i musimy podejmować jak najlepsze decyzje. Nie mamy powodów do podania się do dymisji. To byłby zły moment na zostawienie klubu w rękach Komisji Zarządzającej, która nie mogłaby podejmować ważnych decyzji, które my podejmujemy codziennie. Socios zdecydują, czy powinniśmy zostać na stanowisku'
A jeszcze przedwczoraj .... XDDDDD
0
@katalonczyk112 Tu akurat się z Tobą zgadzam.
0
@katalonczyk112 kościół jako budynek ( o to mi chodzi)
Kościół jako wspólnota.
Tak wgl to popatrz kto jest przeciw, kuria i najwyżej postawieni w KK, niech protesty idą tam pod kurie, a nie pod parafie gdzie zwykli księża czy ludzie nie są niczemu winni
1
@katalonczyk112 starczy jak się nie będzie atakować kościołów.
0
To co skoro Pique jutro pauzuje, może on powinien być w delegacji jako Prezydent heheh
0
@bartekvisca oby nie ....
1
@baczmus tutaj zgoda
0
@adaskooow w telefonie śmiga dobrze, ceny cenami ale nie można mieć pretensji do jakości internetu
0
@hoeniker z tego co wiem, to w Polsce można dokonać aborcji
0
@baczmus nie mają, ale o nich nie pisałem
0
@Striker to u nas chyba najbardziej hahah
2
Ej tak sobie myślę o laskach w wieku 16-20 lat i feministkach, które są bez męża czy chłopaka lub nie założyły rodziny. Dlaczego te osoby wykrzykuja w stronie prezesa słowa : 'nie masz pojęcia o rodzinie'. Przecież same nie mają pojęcia.
0
@Hosh narzekacie na rządy, brak kontroli nad pandemia i dzielenie społeczeństwa. To po co piszesz głupoty ze jesteśmy stanem umysłu? Czujesz się lepszy?
14
@arasz1819 W każdej instytucji są chwasty, problemem jest to że w KK ciężko te chwasty wyrwać. Ja jako praktykująca i wierząca osoba, jest mi ogromnie wstyd za tych bałwanów. Straciłem do nich jakikolwiek szacunek. Ale uwierz mi, znam wielu duchownych zwłaszcza ojców bernardynów, którzy są inni i którzy otwarcie nawet na Fb czy w kościele przepraszają za te skurwysyństwa wobec dzieci czy kobiet. Co do wiary, trzeba się strzec fałszywych proroków i kapłanów, lepiej mieć własne wartości i być pobożnym, niż wrzucać 5 zł na tacę i być złym człowiekiem.
0
@cinek090 Daj mi jeden powód w czym jest winna policja?
0
@nitey Po pierwsze nie jest moim autorytetem, po drugie napisałem o stosunku wobec rodziców.
0
@Rewolucja123 można wiedzieć dlaczego wybrali Koemana a nie Ciebie ? Szacun za robotę
25
Khabib 29-0
Wygrał dla ojca
Odchodzi bo obiecał mamie
Ależ wzruszające, wspaniały człowiek i wielki mistrz
0
@neeed wolałbym, żeby każdy z kapitanów ogarnął dupę, wziął się do pracy na treningach i przekładał to na boisko. Wyjść to oni mają na boisko i zapierdalać 90minut.
0
@BarcaInfo Nie rozumiem Koemana, każda decyzja jest przeciwko drużynie. W kilku meczach przykładów jest dużo : wystawianie Griezmana na skrzydle, brak Pjanica zamiast Busquetsa, w dzisiejszym meczu też kontrowersje ( zmiana pozycji Cou, Pedriego), zmiany na raz w 80 minucie. Może od tego zacznijmy
0
@Kurkmen Powiem inaczej, Coutinho i Pedri nie powinni wyjść na mecz na tych pozycjach
0
@Gaucho Dokładnie i szkoda że na klasyk zmienił pozycje Coutinho i Pedriego. Nie nadają się na tą pozycje.
0
Ale Dembele by miał udział przy bramce
1
Zobaczycie zmieni Fatiego xdd