przemek1920dm
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze zagrał, a to że razy czy dwa stracił piłkę o niczym nie świadczy, Messi i Suarez zaliczali więcej strat.
No i też Filipek puścił kilka ciekawych otwierających podań
0
Pique to taki troszkę nasz Ramos
2
No co jest, Barca na swoim stadionie stawia autobus? co do pana
0
Vidal,Dembele i Samedo no panie Valdek czas na zmiany
0
No i zaczyna być gorąco, a tak pięknie było po 45 minutach, dawać tego Dembele ktoś musi rozruszać towarzystwo
1
W zasadzie to chyba każdemu dobrze idzie i nie ma się kogo doczepić, może tylko Roberto mało widoczny, ale źle nie jest, oby druga połowa wyglądała identycznie jak pierwsza a będzie elegancko.
1
On co mecz tak kuca :)
0
Suarez mistrz dryblingu ;)
0
Jakby Coutinho nie strzelił tego co Messi to na 100% byłby lament :)
0
Aaaa pisałem od samego rana że dzisiaj Coutinho będzie z bramką(co po moim profilu można zobaczyć) godzinę przed meczem pisałem że jego bramka wisi w powietrzu no i tak się stało :) elegancko aby się teraz ostatecznie przełamał.
0
Heh no dobra Cou można i taką taktykę przyjąć, to tam jeszcze dwóch bramkarzów im zostało do wykasowania
7
No panowie wspieramy swoich, a Coutinho jest jednym z naszych ;) my to nie Madryt zapamiętać to sobie - więcej niż klub.
A brameczkę Coutinho czuć już w powietrzu :)
5
Mam jakieś takie dziwne wrażenie, że to dzisiaj Coutinho najjaśniej zaświeci i pokażę się z dobrej strony :)
0
Heh to ja na przeciw wszystkim i chciałbym ujrzeć Coutinho - w wersji "retro" czyli w tym momencie - z ubiegłego sezonu.
0
"Z kim przystajesz takim się stajesz"
No i Messi stał się niemal tak dobry jak Ronaldinho, w każdym bądź razie świetnie go zastąpił w Barcelonie :)
0
Oj sorry, faktycznie ;)
10
Pamiętacie sezon 2013/2014 i rudne wiosenną tego sezonu?
Ależ to był dramatyczny sezon dla kibiców Barcy
Tamtego sezonu jest mi najbardziej szkoda.
Tata Martino w roli szkoleniowca.
Od września do stycznia graliśmy nieziemską piłkę, jechaliśmy każdego jak chcieliśmy Real pokonany,życiowe Atleti remis,Man.City za burtą.
Dopiero na wiosnę problemy, ale co to za skład był, Neymar co chwila kontuzjowany i pierwszy jego sezon,Pedro to nie piłkarz na Barcę, Messi też kontuzje, obrony to my nie mieliśmy, bo Puyol więcej nie grał niż grał,Barta nie ograny i nie ten kaliber, heh pamiętam jak to Busi musiał występować jako ŚO bo nie było kogo wystawić, brak klasycznego napastnika, bo Fabs na 9 nim nie był, jedyny plus to chyba Alexis Sanchez nas ciągnął.
Do tego Valdes na wiosnę odpadł, a mimo sympatii do Pinto, to lepsi bramkarze są w Ekstraklasie.
I te dramatyczne mecze.
PK z Realem gdzie przy wyniku 2-1 dla Realu, Neymar sam na sam z bramkarzem w 93 minucie trafia w słupek(i ten rajd Bale).
Strzał życia Koke w LM.
I ta ostatnia kolejka w LaLiga gdzie nie uznali nam prawidłowego gola przesądzającego o mistrzostwie.
Heh pamiętam jak po jakimś meczu wygranym 7-0 czy 5-0 ale z niskim posiadaniem piłki - wszystkie gazety naskoczyły na Barcę że brzydki styl prezentują itp.
A na koniec Real wygrywa LM, po golu Ramosa w 93 minucie dającego im dogrywkę.
0
Zalukaj :)
0
No właśnie tamtego sezonu jest mi najbardziej szkoda.
Od września do stycznia graliśmy nieziemską piłkę, jechaliśmy każdego jak chcieliśmy Real pokonany,Atleti remis,Man.City za burtą.
Dopiero na wiosnę problemy, ale co to za skład był, Neymar co chwila kontuzjowany, Messi też, obrony to my nie mieliśmy, bo Puyol więcej nie grał niż grał,Barta nie ograny i nie ten kaliber, heh pamiętam jak to Busi musiał występować jako ŚO bo nie było kogo wystawić, brak klasycznego napastnika, bo Fabs na 9 nim nie był, jedyny plus to chyba Alexis Sanchez nas ciągnął.
I te dramatyczne mecze.
PK z Realem gdzie przy wyniku 2-1 dla Realu, Neymar sam na sam z bramkarzem w 93 minucie trafia w słupek, strzał życia Koke w LM.
I ta ostatnia kolejka w LaLiga gdzie nie uznali nam prawidłowego gola przesądzającego o mistrzostwie.
Heh pamiętam jak po jakimś meczu wygranym 7-0 czy 5-0 ale z niskim posiadaniem piłki - wszystkie gazety naskoczyły na Barcę że brzydki styl prezentują itp.
5
Żaden piłkarz nie zadziwia mnie tak jak Coutinho, takiego regresu jeszcze nigdy nie widziałem, aby wiosną być najlepszym piłkarzem na boisku, po wakacjach być jednym z gorszych, kurde jak?
Wierzę że się odbuduję i mu kibicuję.
Wystarczy popatrzeć co tutaj wyczyniał.
1
Heh wy macie bekę z PSG, a ja mam dobrą bekę z was, że wierzycie w takie kłamstwa, co wam byle kto napiszę to od razu wszyscy wierzą.
Przecież wystarczy zdanie "Radio Montecarlo informuje, że Francuzi spróbują pozyskać Philippe Coutinho" aby być na 100% pewnym że ta informacja jest fejkiem.
Te radia i czasopisma codziennie prześcigają się w pisaniu durnot, ale widocznie dobrze się to sprzedaje jak sądząc po komentarzach.
Liczą się tylko oficjalne źródła jak klub, sam piłkarz,jego agent i tyle.
0
Komentarz usunięty
1
Jaki jest sens obwiniania Valverde? Gdyby wczoraj nie zabraklo skutecznosci to mecz zakonczyl by sie wynikiem 4-0 czy 5-0
NIe wina Valdka jest to ze Messi nie strzelil drugiego karnego, czy tez nie wina Valverde jest to ze Suarez marnuje setki na potege
0
Heh jak dla ciebie to i 20 meczy pauzy powinien pewnie dostac ;) przepisy to przepisy, a z nich wynika ze jeden mecz pauzuje ten z Levante
2
Slonca u mnie co prawda nie ma, ale mniejsza o to.
W Realu to raczej powrot zimy sie szykuje, bo z -6 robi sie znowu -9
7
Co do narzekania na naszego trenejro to ja tam wierze w sukces Valverde, za 2-3 miesiace bedziecie go wychwalac, a ja bede przypomminal wam jak po nim jechaliscie :)
Kibicuje dla Barcy nie od dzisiaj, pamietam jak za Lucho byla nagonka, potem wychwalanie pod niebiosa bo potrojna korona, a w nastepnych sezonach znowu placz,lament i chec zmiana trenera.
Za Martino podobnie przy pierwszej polowie sezonu ze w koncu trener z innym pomyslem, ze nie tylko sama klepka, a potem narzekanko i checi wywalenia trenera.
Z Valdkiem tez tak samo, do lutego/marca 2018r byl wychwalany i wznoszony ku niebisom, bo nic nie przegrywamy, malo bramek tracimy, a po meczu z Roma lament i tak w kolko
0
A ja tam wierze w sukces Valverde, za 2-3 miesiace bedziecie go wychwalac, a ja bede przypomminal wam jak po nim jechaliscie :)
Kibicuje dla Barcy nie od dzisiaj, pamietam jak za Lucho byla nagonka, potem wychwalanie pod niebiosa bo potrojna korona, a w nastepnych sezonach znowu placz,lament i chec zmiana trenera.
Za Martino podobnie przy pierwszej polowie sezonu ze w koncu trener z innym pomyslem, ze nie tylko sama klepka, a potem narzekanko i checi wywalenia trenera.
Z Valdkiem tez tak samo, do lutego/marca 2018r byl wychwalany i wznoszony ku niebisom, bo nic nie przegrywamy, malo bramek tracimy, a po meczu z Roma lament i tak w kolko
0
Gramy bardzo zachowawczo i z jak najmniejszym ryzykiem, w zasadzie Valverde od zawsze sie tym cechowal.
Poki co wyniki go biora, w zeszlym roku tylko jedna porazka w lidze i 2 puchary nasze.
Aktualnie tez wydaje sie ze jest dobrze, bo w lidze pierwsze miejsce, w pucharze krola szanse nadal duze, no i LM tez poki co gramy dalej.
Pytanie tylko czy taka zachowawcza gra na dlugo starczy i czy przy najdrozszym skladzie na swiecie, przy takim potencjale ofensywnym nie powinnismy zagrac ultra ofensywnie, trudny orzech od zgryzienia, biorac pod uwage fakt ze uktra ofensywna gra jest bardzo ryzykowna bo latwo sie traci bramki,ale gra zachowawcza bez ryzka tez niewiele przynosi, do tego nie kazdy w naszym skladzie nadaje sie do takiej taktyki,Coutinho w ofensywnej Brazylii czy Liverpoolu radzil sobie swietnie,Dembele to tez gracz na kontry.
Czekam na dalszy rozwoj sytuacji, jak wygramy z Realem i Lyonem nawet po tym 1-0 to bedzie dobrze, jak przegramy to potem przy tym potencjale ofensywnym czas zaczac gra inna pilke.
0
Ta LaLiga to trochę tak naszą Ekstraklasą zajeżdża, każdy z każdym może przegrać, wygrać czy zremisować
0
Akurat powiedział to co myśli większość kibiców Barcy i Realu, my zawsze chcemy aby oni przegrywali, oni będą chcieli tego samego, zresztą nawet Xavi o tym mówił to go tutaj wychwalano, a na rm.pl jechano a teraz na odwrót.
Nic nowego z tego artykułu się nie dowiedziałem