przemek1920dm
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby nie te PSG to bym powiedział że jest to najbardziej rozsądny ranking.
W znaczeniu historycznym nie mamy szans być przed Realem ponieważ do nich należał XX wiek, a w XXI są minimalnie za nami ewentualnie na równi przez te ostatnie 4 LM
0
Pany wali hipokryzją na kilometr, jedyny słuszny bo w jedynym Barca jest 1 a Real 5...za grosz obiektywizmu
1
Pod uwagę brali całą całą historię piłki nożnej, więc to że Real jest przed nami to jak najbardziej zrozumiałe, do nich należał XX wiek, a w XXI są minimalnie za Barcą lub nawet na równi przez te ostatnie LM
11
A ja tam w niego wierzę :)
Po prostu ostatnio ma dużego pecha, wszystko wychodzi przeciwko jemu, puści fajne podanie to Suarez je zmarnuje, wykona dobry strzał to zatrzyma się na poprzeczce, będzie minimalnie nie celny lub bramkarz ostatkami sił go wyciągnie, zaraz się odbuduję jestem o to spokojny.
2
Bale biegać, Bale sprinty, Bale lekarze, Bale złamać się :)
Taki tam czarny humor
1
Rozumiem narzekanie na Rakiticia, ale czepianie się do Coutinho jest nie na miejscu.
Nie tak dawno się nim jaraliście, Boga z niego robiliście a teraz od składu odsuwacie.
Sami na nim robicie tą presję, po prostu chłop ma pecha i tyle, próbuje tych strzałów z daleka ale wpadają poprzeczki,słupki, minimalnie nie celne lub bramkarz zdąży wyjąć, ale co mecz straszy bramkarzy, wiadomo że nie będzie miał 100% skuteczności.
Też co mecz zalicza jakiś udany drybling lub kluczowe podanie, ale wy tylko widzicie te nie udane akcje.
Gdy Samedo lub Malcom zrobi dwa udane dryblingu z rzędu to się nim jaracie, gdy Cou to nic ciekawego, szukacie tylko jego strat.
Ja tam w niego wierzę.
7
Jak dla mnie najlepszy prezydent klubu jaki tylko może być i od nigdy nie rozumiałem tych narzekań... co mnie interesuje że miał coś wspólnego z Roselem którego dawno tutaj nie ma,a ta ekipa zarządzająca tworzy inną historię
3
Nie no sędzia aby zasłużyć na dobrą ocenę od ciebie, w każdym meczu Barcelony powinien dawać po 2-3 karne i po 5 czerwonych kartek dla rywala.
3
Najlepsi:Malcom, Arthur, Semedo i odrodzenie w drugiej połowie
Najgorsi:Od kilku meczów pierwsze 20-30 minut meczu, Suarez i jego próby(w zasadzie to chyba nie są nawet próby) dryblingów, Coutinho na skrzydle jak wiosną grał na pozycji Iniesty to świetnie mu szło, wolne wyprowadzanie piłki.
10
Arthur super meczycho,zwłaszcza druga połowa i te przejęcia oraz utrzymywanie się przy piłce, Semedo to taki trochę drugi Alves się zrobił, dla mnie chyba gracz meczu i Malcom który świetnie wykorzystał daną mu szansę, co prawda masa strat, ale walczył i próbował a to zawsze się ceni.
Nie wiem jak was ale mnie strasznie Suarez irytował.
0
Pisałem już na początku meczu że Malcom przejdzie do historii lub zostanie wyszydzany
2
No mówiłem na początku meczu że Malcom albo przejdzie do historii albo będzie opluwany i wyszydzany
1
Dla Samedo tryb Ronaldinho się załączył dzisiaj :)
0
Coutinho na plus za odważne próby robienia czegoś z niczego, Pique też ok, no i Samedo dobrze w ofensywie, reszta słabo lub przeciętnie
3
Po tych 20 minutach póki co Samedo najbardziej mi się podoba
0
Kurcze i znowu będzie licznie na Messiego i cała nadzieje w Messim :( co by nie mówić Real gra o wiele lepiej niż jesienią
0
no i kurde apka play now padła... jak mam teraz ogladać po polsku mecz? trza im będzie sprawę wytoczyć. bo płace a meczu oglądać nie mogę, wcześniej też nie pofinromowali o problemach
0
Ja też nie, ale znam te nasze społeczeństwo :)
1
No to mecz życia dla Malcoma albo przejdzie do historii grając świetny mecz, albo już zniknie i będzie jechany przez wszystkich w przypadku kopania się po głowie.
0
Niee, nawet często po nim ostro jechałem
0
Nie, a nawet baaa, często po nim ostro jechałem :P taki zemnie hipokryta
6
Hehe aż się kurczę zatęskniłem za tym Ronaldo, nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem jako kibic Barcelony, ale trochę tak dziwnie będzie obejrzeć 3 spotkania Barcy z Realem w ciągu miesiąca, gdzie w żadnym z nich nie wystąpi CR7.
Kurde chyba jakaś nostalgia, wcześniej o tym się nie myślało, nawet w miarę się cieszyłem że ich "król" odszedł, a teraz tak jakoś dziwnie...
9
Faktycznie słaby, ligę wygrał mając tylko jedną porażkę, zgarnął puchar króla, w tym sezonie jesteśmy w półfinale pucharu króla, oraz pierwsi w lidze...tak słaby trener.
W zeszłym sezonie jak i tym powinien zgarnąć potrójną koronę, bo 2/3 pucharów to jednak wyznacznik słabego trenera, gdzie wy macie rozumy?
0
Kurcze ktoś wie czy ten mecz będzie transmitowany w jakiejś Polskiej telewizji?
TVP kiedyś miało puchar króla, ale sobie odpuścili, canal+ pewnie też nie.
Cała nadzieje w Eleven które ostatnio podupada, kurde wykupiłem ich pakiety a ci podzielili się z canal+ i większość meczy Barcelony jest teraz w canal+...
Ktoś coś już wie? czy tylko zagraniczny streamy pozostają?
1
-Barcelona wygrywa po najlepszym meczu w historii tych rozgrywek
- przegrywajac do przerwy 0:2
No kolego jedno z dwóch, bo jedno wyklucza drugie ;)
0
Zgadza się, ale chodzi mi o to, że tutaj nie ma tej jazdy na real, sędziów, spiski, var itp.
Tylko jak jest hejt to na trenera, prezydenta lub samych piłkarzy czyli na otocznie Barcelony.
A tam u sąsiada narzekają na wszystko co nie jest związane z ich klubem czyli na sędziowanie, na Barcę, na jakieś spiski, różnie teorie spiskowe i masę innych bajek
0
A narzekali że Bartek słabym prezydentem jest, złe decyzje podejmuje i akcpetuje itp a tutaj rzeczywistość całkiem inna
0
Cieszy mnie to że nasza stronka mentalnie bardzo się poprawiła.
Bo jeszcze nie tak dawno, tutaj było to samo co na rm.pl, czyli co drugi komentatarz to wyzwiska,obrażanie,sędziowie, teorie spiskowe, jechanie po kimś itp.
Teraz znacznie lepiej to wygląda, a u rywala na bordowej nadal to samo, bez zmian, co drugi komentarz o Barcelonie i sędziach .
0
Żadnych więcej, bo jak takim składem, na takiej intensywności, z każdym będą grać to znowu w marcu czy kwietniu będę zajechani...
0
To ty chyba Barcę od wczoraj oglądasz.
W Barcelonie od wielu lat boczny obrońcy byli bardzo ofensywni i wysoko grali, hehe to ty jeszcze pewnie Alvesa nie pamiętasz ;)