przemek1920dm
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No bo to prawda :)
1
Też bardzo go lubiłem, dla mnie to był taki nowy "Ronaldinho"(wiadomo nie ten sam).
Lubiłem jego styl, bo zawsze w piłce nożnej fascynowały mnie sztuczki, kiwki i cały ten drybling.
Ale nie chciałbym go widzieć znowu w Barcelonie, wiedział na co się piszę, miał szansę przejść do historii, to przez swojego ojczulka, hajs i zachłanność rozwalił wszystkie pokładane w nim nadzieje - tak się nie robi.
Powiedział "papa" dla kolegów z zespołu, dla klubu, dla kibiców i jeszcze założył proces sądowy z klubem.
Pod koniec przygody w Barcelonie, całkiem ostro pospinał się z Samedo, z nowymi piłkarzami również mógłby łapać spiny bo wszyscy wiemy że to konfliktowy człowiek.
5
Dziwi mnie tylko to że ludzie mają tak słabą pamięć, przecież Coutinho był u nas najlepszym graczem rundy wiosennej w lidze.
Pod koniec sezonu strzelał i asystował co chwila,pamiętny mecz z Levante 3-4 gdzie strzelił wszystkie 3 bramki i kilka innych ligowych spotkań, najjaśniejszą postacią Barcy był, początek Mundialu też miał znakomity.
I nagle po tym Mundialu się zablokował, w zasadzie nie wiem jak to wyjaśnić a te usprawiedliwienia "sportu" jakoś do mnie nie trafiają.
0
Wynik na pewno negatywny, ale po takim składzie wszystkiego można było się spodziewać, a rotować kiedyś trzeba, 2-0 to jeszcze nie dramat, u siebie są szanse na odrobienie tego wyniku, ważne aby tylko nic nie stracić.
0
To chyba nie pamiętasz pierwszych meczy z Lucho, jak on już przy pierwszym miesiącu trenowania Barcy robił sobie jaja z dziennikarzy, pamiętam jak tutaj było chwalenie Lucho jak to sobie z dziennikarzam radzi
0
Heh też mi to się spodobało z ust Valverde, tyle że nasz obecny trenejro powie takie coś raz na 20 konferencji, a Lucho na każdej walił takimi smaczkami
1
Taką Barcelonę chciałoby się cały czas ogląda,mimo że jest 1-0...ahh przypomina mi się jeden z sezonów Lucho jak i Barca Guardoli.
Ta ofensywna gra, szybka wymiana podań, parcie na bramkę - to jest nasz styl, styl Barcelony.
2
Ależ możesz mieć swoje zdanie i poglądy dotyczące Ramosa w Barcelonie, tak samo jak inni mogą mieć zdanie i poglądy na twój temat... :P
1
Sry fakt Semedo, gdzieś mi się te "n" zahaczyło na klawiaturze
0
Newsów nie było bo dopiero doszedł do Barcy, więc to normalne.
Zresztą pamietam jak to Chelsea kupowała Messiego...
Przed chwilą Barca Piątka i tak to się kręci, a ja cisnę bekę z tych którzy powtarzają plotki z gazet zamiast czerpać informacje tylko z oficjalnych źródeł jakim jest klub, dany piłkarz lub jego agent a nie dziennikarze...
3
No cóż dzisiaj to my będziemy gonić wynik, a nie nasz przeciwnik,najlepsza opcją chyba będzie ofensywna szybka gra.Pomoc i atak musi ciągle cisnąć do przodu, a obrońcy muszą pilnować kontr Levante.
Ja bym sobie widział taki skład:
Cillesen-Samendo-Pique-Lenglet-Alba-Rakitić-Vidal-Coutinho-Dembele-Mess-Suarez
No ciekawe co tam Valdek tym razem wykombinuje ;)
Busiego chyba nie ma sensu katować jak jest bez formy, za Rakiticia ewentualnie można dać Arthura.
Dlaczego wy tak narzekacie na Valverde?, jak z realem wygraliśmy to Valverde był super gość, a po porażce z Levante go wyrzucacie...Hehe pamiętam to samo było z Lucho
Jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji jeśli chodzi o LM i ligę, czego wy wymagacie? że wszystko będziemy wygrywać...bez jaj,przecież nie będziemy zdobywać co roku potrójnej korny, chyba niektórzy za mocno się rozpieścili.
Spójrzcie na Real, tam to dopiero mogą narzekać,co drugi mecz przegrywają, napastnika nie mają,w Niemczech też Bayern za Borussią , a my rok temu tylko 2 czy 3 mecze przegrane przez cały sezon.
Nie myślcie że każdy mecz po 8-0? będziemy wygrywać, ja tam z Valdka jestem zadowolony.
A co do Barcy przez ostatnie 15 lat, to najbardziej podobała mi się ta Taty tyle że z okresu jesiennego od września do grudnia, jechaliśmy jak walec, a potem zimą coś się popsuło, do tego mieliśmy bardzo wąski i o wiele słabszy skład niż aktualnie,hehe Busi grał jako ŚO,Fabs jako 9 bo nie było 9 ;)
Mocna też była ta Lucho od wiosny 2015, nie było mocnych na nas, w zasadzie przez te ostatnie 15 lat to Barca jest numerem jeden.
0
Heh mnie to zawsze dziwi że ludzie tak wierzą dla tych czasopism ;)
Przecież 80% tego co oni piszą/mówią to fake newsy.
Ja tam tylko zdaje się na oficjalnych komunikatach klubu, zawsze wywalone na te dzienniki
0
A po za tym dochodzą wieści że mecz może się nie odbyć, bo możemy zostać zdyskwalifikowani za to samo co Real kilka lat temu...niezbyt ciekawie
https://www.fangol.pl/view/265439/fc-barcelona-moze-zostac
Edit - dochodzą kolejne plotki, tym razem już dementują tą informację
2
Co wy z tym stawianiem na młodzież?
Nie ma w Barcelonie B zawodników którzy są na poziomie pierwszej drużyny, przecież ostatnio trener wystawił trochę tej młodzieży i jak się skończyło? 2-1 w dupe.
I też narzekanie było że przegrana, heh nie ma co się dziwić jak się grało młodzikami.
2
Gonimy wynik, więc według mnie powinniśmy zagrać bardzo ofensywnie zwłaszcza pomoc i atak, a obrońcy muszą pilnować kontr Levante.
Tu już nie ma czego bronić, tylko cisnąć i atakować.
Ja bym sobie widział taki skład:
Cillesen-Samendo-Pique-Lenglet-Alba-Rakitić-Vidal-Coutinho-Dembele-Mess-Suarez
Ale Waldek i tak nas pewnie zaskoczy ;)
*Busiemy dałbym odpocząć, ostatnio i tak bez formy jest.
Widzę znowu hipokryci się odzywają, jak z realem wygraliśmy to Valverde był super gość, a po porażce z Levante go wyrzucacie...Hehe pamiętam to samo było z Lucho
Kurcze jesteśmy i tak w bardzo dobrej sytuacji, czego wy wymagacie? że wszystko będziemy wygrywać...bez jaj.
Spójrzcie na Real, tam mogą narzekać,w Niemczech też Bayern okupuje drugie miejsce w tabeli, a my rok temu tylko 2 czy 3 mecze przegrane przez cały sezon, w tym sezonie awansowaliśmy w LM, jesteśmy pierwsi w lidze a wam się nie podoba...
Heh nie dogodzi się, oczekujecie że każdy mecz po 8-0? będziemy wygrywać, ja tam z Valdka jestem zadowolony.
0
Nudne te konferencje i Valdka, hehe pamiętam jakie to były u Lucho, zawsze nieprzewidywalne, a tutaj ta sama gadka.
No ale cóż nie każdy ma charyzmę, a dla Valverde życzę dobrze i narazie mi się podoba.
0
Cieszy udany mecz, aby tak dalej.
W następnym meczu chciałbym ujrzeć taki skład:
Ter Stegen-Samendo-Pique,Lenglet-Alba-Busi-Vidal-Coutinho-Dembele-Suarez-Messi :)
0
Kurcze trochę zmienił się nasz system, nie wiem sam czy to dobrze czy źle, po zakończeniu sezonu będzie można wywnioskować.
Niemal od 15 lat w pomocy graliśmy:defensywnym pomocnikiem(Busi ostatnio,wcześniej Edmilson), takim typowym środkowym pomocnikiem(Xavi,teraz Rakitić jak i również Arthur by się nadał) oraz ofensywnym pomocnikiem jak Iniesta(wcześniej Deco) i liczyłem że teraz Coutinho go zastąpi, a tu jeb i mamy Arthura czyli gramy jednym defensywnym oraz dwoma typowymi środkowymi,a ofensywnego który by rozgrywał, dryblował, dogrywał, nie bał się zaryzykować wykonując te ostatnie podanie - brak.
W zasadzie taki styl od 15 lat wywodzi się z LaMasia.
0
Oglądam sobie tak ten mecz i już wiem czemu Valdek nie wpuszcza za często młodzików oraz czemu robi tak późno zmiany, rozumiem też już czemu tak często gra Rakitić.
Kurde co się stało z tym Coutinho, miał wejście smoka, od lutego do maja był najlepszym piłkarzem Barcy, sam wygrywał mecze, ciągnął tą Barcę niemal przez całą wiosnę, a tu jeb taki regres, dawno czegoś takiego nie widziałem, rozumiem wahania formy ale żeby od najlepszego piłkarza wiosny 2018 stać się jednym z gorszych piłkarzy jesieni/zimy 2018/2019...
0
Kurde co się stało z tym Coutinho, miał wejście smoka, od lutego do maja był najlepszym piłkarzem Barcy, sam wygrywał mecze, ciągnął tą Barcę niemal przez całą wiosnę, a tu jeb taki regres, dawno czegoś takiego nie widziałem, rozumiem wahania formy ale żeby od najlepszego piłkarza wiosny 2018 stać się jednym z gorszych piłkarzy jesieni/zimy 2018/2019...
0
Na ten moment(16 minuta meczu) to Vidal jest najlepszym grajkiem Barcy
0
Heh ja nie wiem czy ten Cillesen jest taki dobry czy tylko stoi w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze ;) a może jedno i drugie
1
Żadna Polska stacja nie transmituje tego meczu...
Ehhh tyle kibiców Barcy w Polsce a oni potrafią puszczać mecze ligi Holenderskiej,Ukraińskiej czy Ruskiej gdzie jeden mecz Barcy by obejrzało więcej ludzi niż wszystkie kolejki ligi Ruskiej czy Ukraińskiej...
A pamiętam jeszcze jak to kilka lat temu TVP1 puszczało mecze Barcy w Pucharze Króla
2
Kibicuje dla Barcy od 2006 i ostatnio mam jakieś takie wrażenie że mamy najlepszy skład w historii i nie chodzi mi tu tylko o podstawową 11, bo na równi dla mnie jest 11 z 2009 ale teraz mamy naprawdę mocną ławkę rezerwowych,mamy takich różnorodnych piłkarzy, że możemy niemal grać "każdą" piłkę, trener ma bardzo bardzo wiele możliwości, dawno takiej różnorodności w Barcelonie nie było
Ter Stegen - jeden z najlepszych bramkarzy na świecie i chyba najlepszy w ciągu ostatnich 20 lat w Barcelonie
Cillesen-Nie dość że bramkarz numer 1 jest jednym z najlepszych na świecie, to i nasz bramkarz numer 2 niemal nigdy nie zawodzi i wyciąga takie piłki które rzadko kto by wyciągnął
Samendo/Roberto-właściwie tu najgorzej to wygląda,brakuje kogoś w stylu Alvesa, ale to tylko jedna pozycja
Pique,Lenglet,Umitti-mamy tu doświadczonego wyjadacza który fajnie wyprowadza piłkę, solidnego obrońcę, oraz obrońcę który jest numerem 1 w sytuacji w której nie jest kontuzjowany.
Alba-jeden z najlepszych lewych obrońców
Busi-o nim wypowiadać się nie muszę
Arthur-nowy Xavi, ktoś kto wprowadza równowagę w środku pola i zapewnia brak strat piłki w środku boiska
Rakitić-piłkarz z świetnym strzałem z dystansu, walczak.
Vidal-kogoś takiego brakowało w Barcelonie, walczak nad walczakami, taka pirania.
Coutinho-Gdy jest w formie, to dla mnie top5 na świecie, świetne podania,dobry drybling, piękne bramki,grajek świetny pod szybką klepkę jak za dawnych czasów.
Dembele-Piłkarz idealny pod kontry, z bardzo dobrym dryblingiem,młody talent.
Messi-dużo mówić nie trzeba, najlepszy aktualnie piłkarz świata
Suarez- jedna z lepszych 9, intrygujące jest to że nie wykorzystuje setek,a strzela bramki z takich pozycji z których jest bardzo ciężko coś wyłuskać
Takim składem,taką różnorodnością można grać niemal każdą taktyką, można dopasować taktykę pod każdy przeciwny zespół, tu jest tyle możliwości że dla mnie to szok.
*Kilku piłkarzy nie wymieniłem bo po prostu nie przekonują mnie.
2
No i super, mam w 100% takie same poglądy jak socios :) Na wszystkie pytania bym odpowiedział tak jak większość naszych socios
Czytając tu komentarze myślałem zawsze że zemną jest coś nie tak, jednak wychodzi na to że tutaj mamy zbyt dużo dzieciaków, bo jak wiemy większość Socios to ludzie dorośli inaczej myślący jak dzieciaki.
0
Moga...
Przeciez Rabiot moglby sobie powiedziec " nie przedluzam kontraktu z PSG bo latem za darmo spadam do Barcy"
I nikt nic by nikomu nie zrobil, skoro i tak jest odsuniety od skladu.
Heh smieszy mnie ze ktos wierzy w takie plotki, co kilka dni po kilka pilkarzy jest laczonych z barca, w ciagu roku ponad okolo 50 pilkarzy laczy sie z Blaugrana a tylko z 5 do nas przychodzi, a wy lykacie wszystko jak leci
8
Heh tyle lat siedzicie na tej stronie i nadal niczego sie nie nauczyliscie...
Nie ma oficjalnej wiadomosci na temat tego ze Barca kupuje Rabiota czy tam Rabiot przechodzi za darmo latem, nie ma takiej informacji.
A niektorzy juz sobie ubzdurali jakby to bylo pewne...
I do tego jada po zarzadzie ktory nie wydal zadnych informacji na temat tego pilkarza.
Ja stawiam ze zaden Rabiot do nas nie przejdzie, poniewaz jest nie potrzebny, mamy i tak nadmiar pomocnikow lepszych od Rabiota.
Hehe no to za 2 tygodnie dopiero bedzie szal jak dziennie po 5 czy 10 zawodnikow bedzie laczonych z Barca a wy bedziecie komentowac jaki to zarzad nie udolny ;)
0
Hehe ale clikbait ;)
1
Teraz pod koniec meczu robi się wymiana ciosów i atak za atak, a właśnie w tej formie Dembele zawsze czuł się najlepiej, szkoda że go trenejro zdjął :(
0
Hehe drugi Ronaldinho się robi, treningi olewa a na boisku najlepszy ;)