4

Dzięki Ronaldinho zainteresowałem się piłką nożną i jestem kibicem tego klubu po dzień dzisiejszy, zresztą jak pewnie połowa użytkowników tutaj.
Oglądając piłkę od 2004/2006 tak na poważnie, stwierdzam że jeśli mamy porównać najlepszy okres piłkarza, sam szczyt formy to do Ronaldinho ani Messi ani CR7 nie mają startu, zresztą ci co nie pamiętają niech lukną na YT czy gdziekolwiek kilka całych meczów(a nie komplikacji) z lat 2004-2007 i zobaczą co robił R10.
Wszyscy u R10 jarają się dryblingiem i pięknymi bramkami, fakt jest czym się fascynować, ale luknijcie sobie ten przegląd pola, te niekwestionowane podanie z każdego miejsca,każde podanie było inne i do tego celne, takiego przeglądu,dokładności,pomysłowości sam Messi,Modrić,Iniesta czy Xavi nigdy nie mieli.
I do tego bardzo mała ilość strat, Messi,Hazard czy Neymar potrafią mieć w meczu po 10-20 strat/nie udanych dryblingów, u R10 taka liczba była świętością która zdarzała się bardzo bardzo rzadko.
Jeśli pod uwagę bierzemy całość kariery to jak najbardziej tutaj góruje Messi i Ronaldo.

8

Heh ale tutaj hipokrytów, po meczu z Realem wszyscy wielbili Valverde, a teraz nagle 3/4 userów po nim ostro jedzie i tak na zmianę,
Istne chorągiewki.
Ja tam jak wcześniej wierzyłem w EV,tak jak byłem zadowolony po ostatnim sezonie tak nadal w niego wierzę i myślę że odniesiemy sukces.
A ci którzy spisują go tak na straty niech potem nie liżą du*y

0

Macie tu drugi dobry link,w dobrej jakości,który się nie tnie,ale nie Polski komentarz,jak ktoś znajdzie po Polsku niech tu wstawi,a ułatwi oglądanie meczu nam wszystkim.
http://topstreams.info/tv/br2

1

0

0

Pany ktoś wie czy jest gdzieś stream po Polsku?
Bo mimo wszystko chciałbym obejrzeć z pl komentarzem.
Tutaj jak coś podrzucam z zagranicznym komentarzem,ale transmisja dziala i się nie tnie
https://barcelonastream.com/live/barcelona-live-stream-15/channel-1/

1

Nie ma konfliktu z Messim,to już było wiele razy mówione,przez jednego jak i drugiego.
Nawet Icardi wspominał ostatnio o tym jak jak kilka lat temu gdy grał jeszcze w Barcelonie to Messi zabrał go z sobą na jakąś kolację z całym składem Barcy.

7

Ja tam w niego wierzę i wiem że da radę.
Już pamiętam rok temu chwilkę po kontuzji była ta sama gadka,że słaby,że nie nadaje się,media pisały że chce odejść,że Barca go sprzeda,a potem on jak i Barca zaprzeczyły temu,a połowa z was jarała się nim na początku tego sezonu gdy strzelał bramki.
I tak samo będzie za chwilę,zacznie strzelać i grać to wszyscy będą zachwyceni i tej gadki nie będzie...nie ma sensu wierzyć tym mediom póki sam piłkarz lub klub się nie wypowie.
Młody grajek,dużo przed nim.
Da radę.

0

No bo jesteś sceptycznym fanem ;)

10

No to teraz wszyscy się jaramy,a poczekajmy kilka tygodni i przerżniemy jakiś mecz z jakąś Romą czy innym Deportivo i zacznie się zwalnianie trenera,narzekanie i tak w kółko ;)
Pany nie nastawiajcie się nawet że będziemy wygrywać każdy mecz do końca sezonu,bo to nie realne.

7

Trochę wieje hipokryzją,no ale to już standard :(
Przez miesiąc ciągle w komentarzach słyszałem to aby zwolnić Valverde,a teraz każdy go wychwala...
I tak co kilka miesięcy.

0

no i transmisja na player+ padla...ehhh

0

Kurde wykupiłem dostęp na player zapłaciłem a nie mogę oglądać,nic się nie wyświetla...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?