0

Nareszcie! Wielkie dzięki,Konradinho! :)

0

robcio55 -->Nie wiem czy byśmy takiego osobnika bronili,czy też nie.. Na szczęście jako kibice Barcy nie mamy takich dylematów.. Dlaczego? Bo żaden zawodnik Barcy nie jest zdolny do takich zachowań! I jestem tego pewien na 100%!

0

Niestety nie mogłem obejrzeć tego meczu,więc mam pytanko: kiedy będzie jakiś skrót do ściągnięcia? z góry thks!

0

Pepe może sobie mówić co chce,ma do tego prawo..Tylko nie wiem jaki jest cel redakcji w umieszczaniu wypowiedzi tego bandyty na tej stronie.. Chyba tylko taki,żeby wywołać niepotrzebne ciśnienie! Ps. To,że jest boiskowym bandytą,nie ulega żadnym wątpliwościom. Fanom ,i obrońcom Pepe polecam link Barosssa-jak na moje,za takie zachowanie powinien otrzymać dożywotni zakaz wykonywania zawodu piłkarza!

0

Może mam jakiś problem ze wzrokiem,o którym nie wiem,ale wg mnie,żadnego faulu Abidala w omawianej sytuacji nie było(w ogóle nie było kontaktu fizycznego między nim, a Anelką)! :)

0

M19-->Dodałbym jeszcze adrenalinę krążącą w krwiobiegu Zlatana,która stłumiła uczucie bólu. Pewnie parę godzin po meczu pojawiła się opuchlizna kostki oraz ból.Wtedy to nie wiem,czy byłby taki chętny do gry.. Piszę z własnego doświadczenia,aczkolwiek ja nie miałem dostępu do takiej opieki medycznej jak Zlatan..

0

Z Almerią nie powinniśmy mieć kłopotów.Za to w niedzielę z rozkoszą zasiądę przed kompem,aby nie opuścić pierwszej ligowej porażki Realu Madryt w tym sezonie! :)

0

Obrona:Maxwell,Czygrynsky,Puyol,Alves. Pomoc:Keita,Toure,Iniesta. Napad:Jeffren,Titi,Messi. Na Malagę powinno chyba wystarczyć!

0

W jednym punkcie muszę się zgodzić z Yogoorcikiem: czasami Ibra przesadza,próbując tworzyć jakieś kombinacje alpejskie z Messim,a tymczasem wystarczyłoby odwrócić się,i kropnąć na bramkę przeciwnika..Myślę,że może to po części wynikać z obawy Ibry o posądzenie o egoizm na boisku,a także z chęci grania efektownie tak,jak nikt nigdy dotąd nie grał.. Ale jak na razie 4 bramy w 4 meczach- czegóż chcieć więcej? :) VeB!

0

Wiem,że wybrzydzam,ale czy jest możliwość wrzucenia obszernego skrótu? :)

0

powerade -> To może Smolarek..? Akurat szuka klubu.. ;)

0

Mało istotny rekord,który poświęciłbym bez wahania w zamian za pewne zwycięstwo nad Atletico! Ale z drugiej strony,nie mam nic przeciwko temu,aby Victor znowu zachował czyste konto! :)

0

Chyba będzie to Rafa..

0

Pewnie nie tylko dla mnie pozostanie On najlepszym piłkarzem w historii futbolu.. naprawdę szkoda faceta..i (może przede wszystkim)talentu!

0

Kierzu,obaj wiemy,że RM chciałby mieć takich wychowanków jak Barca,więc odpuść sobie!

0

Ale już mi ciśnienie wróciło do normy.. :)

0

No nie powiem,w pierwszej chwili mocno się zdziwiłem! Wtf! Bojan w prześcieradle?? :)

0

Sorki,coś mi w kompie zamuliło.. :)

0

Co prawda nie widziałem ostatniego meczu Getafe,ale nie wierzę,że nasz napad nie poradzi sobie z ich obroną.. Jeśli Barca będzie grała w swoim stylu,to nie ma się czego obawiać! VeB!!!

0

Co prawda nie widziałem ostatniego meczu Getafe,ale nie wierzę,że nasz napad nie poradzi sobie z ich obroną.. Jeśli Barca będzie grała w swoim stylu,to nie ma się czego obawiać! VeB!!!

0

Jak dla mnie,to nawet dobra wiadomość. Bojan w końcu będzie mógł sobie pograć..

0

Szacun dla Gabiego! Można powiedzieć:wrócił z dalekiej podróży..mam nadzieję,że jeszcze niejeden raz założy koszulkę Barcy!

0

No,chyba że sam Cesc ma inną wizję swojej kariery..

0

czendo-->A skąd masz taką informację? Wg mnie Cesc jeśli miałby gdzieś przejśc,to tylko do Barcy!

0

Ja osobiście zawsze będę uwielbiał Eto'o za jego postawę antymadridisty! Co nie oznacza oczywiście,że Ibra jest gorszy..

0

Też tak uważam.Sergi na pewno poradzi sobie podczas nieobecności Toure i Keity,no i mamy jeszcze Rafę.Wg mnie nie ma tragedii!

0

oscp---> *Polsce! :)

0

A co tam,może być i Forlan..

0

No i szafa gra! :)

0

Skoro żadna oferta nie wpłynęła,to nie mamy o czym rozmawiać.. Ale gdyby wpłynęła,to ja jestem jak najbardziej za! Arsza to niezły kozak,w ogóle nie porównywałbym jego umiejętności do Hleba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?