psychomech111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nareszcie! Wielkie dzięki,Konradinho! :)
0
robcio55 -->Nie wiem czy byśmy takiego osobnika bronili,czy też nie.. Na szczęście jako kibice Barcy nie mamy takich dylematów.. Dlaczego? Bo żaden zawodnik Barcy nie jest zdolny do takich zachowań! I jestem tego pewien na 100%!
0
Niestety nie mogłem obejrzeć tego meczu,więc mam pytanko: kiedy będzie jakiś skrót do ściągnięcia? z góry thks!
0
Pepe może sobie mówić co chce,ma do tego prawo..Tylko nie wiem jaki jest cel redakcji w umieszczaniu wypowiedzi tego bandyty na tej stronie.. Chyba tylko taki,żeby wywołać niepotrzebne ciśnienie! Ps. To,że jest boiskowym bandytą,nie ulega żadnym wątpliwościom. Fanom ,i obrońcom Pepe polecam link Barosssa-jak na moje,za takie zachowanie powinien otrzymać dożywotni zakaz wykonywania zawodu piłkarza!
0
Może mam jakiś problem ze wzrokiem,o którym nie wiem,ale wg mnie,żadnego faulu Abidala w omawianej sytuacji nie było(w ogóle nie było kontaktu fizycznego między nim, a Anelką)! :)
0
M19-->Dodałbym jeszcze adrenalinę krążącą w krwiobiegu Zlatana,która stłumiła uczucie bólu. Pewnie parę godzin po meczu pojawiła się opuchlizna kostki oraz ból.Wtedy to nie wiem,czy byłby taki chętny do gry.. Piszę z własnego doświadczenia,aczkolwiek ja nie miałem dostępu do takiej opieki medycznej jak Zlatan..
0
Z Almerią nie powinniśmy mieć kłopotów.Za to w niedzielę z rozkoszą zasiądę przed kompem,aby nie opuścić pierwszej ligowej porażki Realu Madryt w tym sezonie! :)
0
Obrona:Maxwell,Czygrynsky,Puyol,Alves. Pomoc:Keita,Toure,Iniesta. Napad:Jeffren,Titi,Messi. Na Malagę powinno chyba wystarczyć!
0
W jednym punkcie muszę się zgodzić z Yogoorcikiem: czasami Ibra przesadza,próbując tworzyć jakieś kombinacje alpejskie z Messim,a tymczasem wystarczyłoby odwrócić się,i kropnąć na bramkę przeciwnika..Myślę,że może to po części wynikać z obawy Ibry o posądzenie o egoizm na boisku,a także z chęci grania efektownie tak,jak nikt nigdy dotąd nie grał.. Ale jak na razie 4 bramy w 4 meczach- czegóż chcieć więcej? :) VeB!
0
Wiem,że wybrzydzam,ale czy jest możliwość wrzucenia obszernego skrótu? :)
0
powerade -> To może Smolarek..? Akurat szuka klubu.. ;)
0
Mało istotny rekord,który poświęciłbym bez wahania w zamian za pewne zwycięstwo nad Atletico! Ale z drugiej strony,nie mam nic przeciwko temu,aby Victor znowu zachował czyste konto! :)
0
Chyba będzie to Rafa..
0
Pewnie nie tylko dla mnie pozostanie On najlepszym piłkarzem w historii futbolu.. naprawdę szkoda faceta..i (może przede wszystkim)talentu!
0
Kierzu,obaj wiemy,że RM chciałby mieć takich wychowanków jak Barca,więc odpuść sobie!
0
Ale już mi ciśnienie wróciło do normy.. :)
0
No nie powiem,w pierwszej chwili mocno się zdziwiłem! Wtf! Bojan w prześcieradle?? :)
0
Sorki,coś mi w kompie zamuliło.. :)
0
Co prawda nie widziałem ostatniego meczu Getafe,ale nie wierzę,że nasz napad nie poradzi sobie z ich obroną.. Jeśli Barca będzie grała w swoim stylu,to nie ma się czego obawiać! VeB!!!
0
Co prawda nie widziałem ostatniego meczu Getafe,ale nie wierzę,że nasz napad nie poradzi sobie z ich obroną.. Jeśli Barca będzie grała w swoim stylu,to nie ma się czego obawiać! VeB!!!
0
Jak dla mnie,to nawet dobra wiadomość. Bojan w końcu będzie mógł sobie pograć..
0
Szacun dla Gabiego! Można powiedzieć:wrócił z dalekiej podróży..mam nadzieję,że jeszcze niejeden raz założy koszulkę Barcy!
0
No,chyba że sam Cesc ma inną wizję swojej kariery..
0
czendo-->A skąd masz taką informację? Wg mnie Cesc jeśli miałby gdzieś przejśc,to tylko do Barcy!
0
Ja osobiście zawsze będę uwielbiał Eto'o za jego postawę antymadridisty! Co nie oznacza oczywiście,że Ibra jest gorszy..
0
Też tak uważam.Sergi na pewno poradzi sobie podczas nieobecności Toure i Keity,no i mamy jeszcze Rafę.Wg mnie nie ma tragedii!
0
oscp---> *Polsce! :)
0
A co tam,może być i Forlan..
0
No i szafa gra! :)
0
Skoro żadna oferta nie wpłynęła,to nie mamy o czym rozmawiać.. Ale gdyby wpłynęła,to ja jestem jak najbardziej za! Arsza to niezły kozak,w ogóle nie porównywałbym jego umiejętności do Hleba.