0

kurpinho---> Możesz jaśniej? Mam nadzieję,że nie była to wypowiedź z podtekstem antysemickim,bo takich kibiców to Barcelonie nie trzeba!

0

redblue fan ---> Myślałem,że Filipe ma przyjść na LO..

Poza tym zgadzam się,że gość jest potrzebny(niepewna sytuacja Milito,mimo wszystko czasem niepewne zagrania Marqueza).Mam jednak wątpliwości co do wysokości transferu- 20 baniek to chyba trochę za dużo..

0

To jakiś debil! Proszę o bana dla tego gościa!

0

Nie ruszać gówna-będzie mniej śmierdziało.

0

To miło z jego strony.. Tyle że to nie zmienia faktu,że jeszcze kluby muszą się dogadać..

0

Jestem ciekaw,skąd MD ma takie szczegółowe informacje.. Czyżby w zarządzie Barcy był jakiś kret? :)

0

GURBI FCB ---> No piękny to on nie jest.. A napisałem tak ponieważ chciałem żeby przyszedł do Barcy,i on również deklarował swoją chęć grania u nas. A następnie wyjeżdża z tekstem,że jeśli już to tylko do Realu! Ok,ma prawo decydować gdzie będzie grać,ale niech się zastanowi co wygaduje.Przecież powszechnie wiadomo,że RM i FCB to odwieczni rywale!Skoro nie szanuje nas,to nie widzę powodu,aby szanować jego.Pzdr

0

A tak w ogóle,to nie wierzę w transfer JM do Barcy,, mam nadzieję,że to zamierzone działania zarządu,aby zablokować transfer Alonso do RM-wiadomo,że Rafa nie puści swoich 2 najlepszych pomocników w jednym okienku.. chyba..

0

No cóż,jeśli to prawda,to obyś zgnił na ławce Realu,brzydalu!

0

Mascherano jest niezły,ale chciałem zwrócić uwagę na jeden fakt.. no może dwa :) 1. Gość ma coś z głową,strzela fochy,kłóci się z sędziami,trenerem,kolegami z reprezentacji,nawet jeśli wie że nie ma racji 2.Gra ostro,wręcz na granicy faulu może w lidze angielskiej na takie zagrania sędziowie przymykają oczy.. ale w La Liga tak nie będzie!

Ps.Aha,i to Yaya Toure jest obecnie najlepszym DM! Pzdr

0

Wszystko pięknie,zjedli obiad,pogawędzili,ale co z tego? Czekam na konkrety!

0

Jedno jest pewne: Eto'o powinien zmienić agenta,bo Mesalles negocjuje mu kontrakt w sposób skandaliczny.Jeszcze nie słyszałem,aby inny agent wywlekał na światło dzienne szczegóły kontraktu przed jego uzgodnieniem(albo i nie).Zarząd Barcy też zresztą się nie popisał,włączając się do publicznej dyskusji.. Jestem ciekaw jak to się skończy..

0

Gua,Maksymilian---> Przecież widzicie,że to jakiś oszołom(albo vide nicka-dzieciak). Niepotrzebne komentarze,najlepiej takie wypowiedzi ignorować!

0

Wiem,że biznes is biznes.. ale to trochę nieładnie kupować zawodnika tylko po to,aby włączyć go do innej transakcji.. wg mnie to brak szacunku dla jego osoby..

0

A to,że akurat mam zbieżne zdanie na ten temat? W czym rzecz?

0

drejo---> Możesz jaśniej,bo nie bardzo wiem o co Ci biega?

0

Ja również gratuluję! Oby tak dalej Yaya!

0

Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał boojan27 poniżej!

0

40 mln? Żarty jakieś chyba!

0

Sruty-pierduty!

0

Wiem,że to taka teoria spiskowa,ale może Barca prowadząc rozmowy z Mascherano chce w ten sposób zablokować przejście Alonso do Realu?? Who knows?

0

P.s. Ribery to nie żadna gwiazdka,tylko pieprzony cyborg,zdolny zapierd.. przez 90min. od jednej bramki do drugiej!!

0

Indyk888---> Ok,wiadomo,że będzie PNA.Ale co dalej? Kogo posadzisz na ławce,gdy PNA się skończy? Yaya,czy raczej Javiera,hę?

0

lechu55---> I tu ich mamy,he,he!

0

Poza tym,skąd u wszystkich ta niezłomna pewność,że kasa za transfer CR7 się zwróci? Prorocy jacyś,czy jak,cholera! Ja tam bym nie chciał koszulki "C.Ronaldo".. ;)

0

"Jak widzę komentarze,że Real (...) zaciąga kredyty,i się pogrąża,to mi się "nie dobrze" robi!" To chyba Twoje słowa,prawda andrzej728? To lepiej Ty uważaj,co piszesz,i jak piszesz! pzdr

0

andrzej728--->W takim razie może nas oświecisz,skąd Real wziął kasę na transfery,nie zadłużając się przy tym?

0

Ja pierdzielę! Mam nadzieję,że do tego nie dojdzie! Wiem,jest b.dobry,ale poza tym pyskaty,i konfliktowy.A takich to my ty nie potrzebujemy! Zajęliby się lepiej sprowadzeniem kogoś na lewe skrzydło.. Taki Franck by się przydał.. albo Silva.. albo Cesc.. albo Arszawin.. Ech A oni mi tu o "Marszczęrano"! :) Szczerze? Wolałbym już Sennę(mimo swego podeszłego wieku,uważam,że jest bardziej wszechstronny).

0

To a propos Deco..

0

Skoro można chyba powiedzieć,że Xavi wygryzł ze składu samego Pepa(heh!),to raczej nie ze względu na fryzurę,prawda? P.s.A słyszałeś o takim pojęciu,jak rotacja zawodników? Pzdr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?