0

buahaha! roo,masz niezłe świecie w bani! :)

0

Bombardier-zgadzam się w 100%! ps. niezły koment na devilpage! a tak w ogóle,to Alonso chyba musi coś odstawic.. :) już 3-1 brzmi jak marzenie,a ManU nie jest drużyną z pierwszej łapanki!

0

razor484 Zaraz,chwila.. jestem fanem Barcy,ale nie mam nic przeciwko obecności fanów ManU u nas na forum! oczywiście pod warunkiem,że zachowują te minimum kultury,i szacunek dla naszego klubu..Zresztą zauważyłem,że na forach 'czerwonych diabłów' wypowiada się sporo fanów Barcy(chociaż oni przeważnie też nie spotykają się z entuzjastycznymi komentami..). Pozdrawiam wszystkich Cules!

0

Spokojnie,damy radę! :) A tak z innej beczki (odnosząc się do absencji Rafy i Daniego): ciekawe jak wyglądałby wielki ManU bez Vidicia,i Evry,hę? Pewnie baliby się w ogóle wyjśc na murawę! :) Pozdrawiam wszystkich Cules!

0

Tak sobię typuję,że Barca dostanie na 0-1 w pierwszym kwadransie,a potem stopniowo będzie odrabiac straty..na 3-1 kończąc! :) czego bym sobie jak najbardziej życzył!

0

He,he chcąc nie chcąc ferguson skomplementował w ten sposób Henia i Andresa najlepiej jak tylko mógł! Od razu widac,że stary piernik boi się jak 'diabli' :) występu tych zawodników!! no cóż,złe wiadomości dla Mr Fergusona: obaj mają by gotowi na finał!

0

Muszę przyznac,że jestem pozytywnie zaskoczony postawą Bojana w ostatnich spotkaniach! Jeszcze niedawno uważałem,że nie poradzi sobie w pierwszym składzie Barcy.. :) a teraz kto wie..? jeśli nadal będzie rozwijał się w takim tempie,to przy sprzyjających okolicznościach mógłby godnie zastąpic któregoś z obecnych napastników.. może gdyby dostawał więcej szans na grę,wykazałby się większą skutecznością niż nasza 'czarna perła'? :)

0

Ole! :)))

0

Jeśli koniecznie już pozbywac się Eto'o( nie bardzo wiem,po co..),to raczej za Villę,lub Torresa(wiem,wiem: mission impossible!). Osobiście zostawiłbym Samiego,i jeszcze dokupił Adebayora(podobno przebąkuje coś o odejściu z Arsenalu)! Wydaje mi się,że to w tej chwili jedyny napastnik tej klasy,skłonny byc zmiennikiem w Barcelonie! Pozdro dla wszystkich cules! ;)

0

Ludzie,opanujcie się! 70mln+Eto'o w zamian za Zlatana? Ten news jest idiotyczny,nie wart czasu jaki straciliście pisząc do niego komentarze! Tylko opóźnieni intelektualnie włoscy dziennikarze[ewentualnie-cwany agent Zlatana :)] mogli taką bzdurę wymyślec! O ile umiejętności obu zawodników są porównywalne,to kwota 70mln jest obłędna! ZI jest wart co najwyżej połowę tej sumy.. Poza tym,w przypadku Samiego wiemy,na czym stoimy. A czy możemy miec pewnośc,że ZI bedzie pasował do reszty drużyny? Nie wydaje mi się!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?