0

Robcio55 Ja Cię bardzo proszę,zastanów się dwa razy zanim zaczniesz wypisywać takie głupoty,że niby Xavi i Iniesta przebili się do pierwszego składu niedawno!Bo z tego co się orientuję,to Xavi debiutował z 10 lat temu,a Iniesta nieco później(w końcu ma dopiero 25 lat).A skoro są wychowankami Barcy,to pytanie gdzie byli wcześniej jest conajmniej głupie.

0

Pytanko:czy można będzie zobaczyć efekt końcowy tej akcji? Tzn.na tej stronce?

0

diaze666 Jaki by Eto'o nie był,strzelił dla nas 2 bramy w w dwóch finałach LM! Ja nie mam pytań!

0

He,he! Zabawne! :)

0

Ee,Wujek Albert,ja też już mam dosyć tych srutów-pierdutów! Ale Ty chyba lekko przesadziłeś,nie uważasz?

0

Małe sprostowanie: oczywiście zdaję sobie sprawę,że Samu nie odpowiada za treści artykułów na jego temat! Wcześniejszy koment był ujściem frustracji wynikającej z tego transferowego zamieszania! ;) Pozdrawiam wszystkich Cules!

0

To już dawno przestało być zabawne.. Jeszcze jeden taki 'zwrot akcji',i zmieni się mój stosunek do Eto'o. Niech podpisze nowy kontrakt,albo idzie precz,zanim mnie szlag jasny trafi!

0

Stanowcze NIE! dla takiej transakcji! Villa może i jest dobry,ale nie na tyle,by pozbywać się 2 niezłych graczy,i dopłacać jeszcze 40 baniek!

0

Śmierdzi mi tu odejściem Milito.. :(

0

Do tych,którzy tak chętnie pozbywają się E2: jeszcze za Nim zatęsknicie!

ps. Oby to była kolejna plota!

0

"Ale by było jakby Barça obroniła tytuł i to jeszcze na Bernabeu. " To jest możliwe!!!! :)

0

"Marszczęrano",he,he Zawsze mam bekę,jak to widzę! :)

0

*soclean To,że grał w Realu,nie jest żadnym argumentem! Przynajmniej dla mnie..

0

A ja dodam od siebie,że takie transfery są Barcelonie niepotrzebne. Przydaliby się solidni zmiennicy,bez głośnych nazwisk,którzy nie narzekaliby na przymus grzania ławy. A skład wyjściowy i tak mamy najlepszy na świecie! I skończcie już z tym polowaniem na gwiazdy. Pozdro all cules!

0

*Rozwad,święta racja! Tylko że Titi młodszy już nie będzie.. a szkoda :(

0

Robinho to imprezowicz! I wszystko na temat! Noo,chyba że Pep wziąłby go krótko za twarz! Wtedy można by się zastanowić.. :)

0

Obecny atak jest ok.I gdyby tylko Bojan dostawał więcej szans na grę,to może nie musielibyśmy w ogóle myśleć o kupnie innego napadziora w najbliższej przyszłości..(?)

0

Bez żartów,proszę!

0

Ja myślałem,że to strona Barcy.. a tu się okazuje,że to jednak Interia w kamuflażu. Szczerz mówiąc,ankieta MD(nawet na ten temat) mało mnie interesuje..

ps.*Looky ,sądzisz,że w Hiszpanii interesują się ankietami przeprowadzonymi w Polsce? (nie odp.,pyt. retorycz.) ;)

0

Nie jestem pewien,czy pierwsze 10min. w wykonaniu Barcy to było wyrachowanie,czy raczej dezorientacja. Piłkarze blaugrany wyglądali,jakby nie wiedzieli co się dzieje! Aż dziw bierze,że nie straciliśmy wtedy gola! No ale odpowiedź,jaką była akcja Iniesta-Eto'o,to już cud,miód,i orzeszki! Strzał Samu zaskakujący,kąśliwy,ale z tym artyzmem to bym nie przesadzał.

Ogólnie rzecz biorąc,artykuł niezły,trochę subiektywny,ale to strona Barcy,więc wybaczamy! ;)

0

Jeżeli dadzą odejść Yaykowi,to się nieźle wku...ię!

0

*rdam

Boję się,żeby nie odwalili takiej lipy,jak w przypadku Maradony..

0

Nie przypominam sobie,żeby była jakaś oficjalna informacja na temat premii za CL..

0

No dobra,nie widziałem Henrique w akcji.. Ale to nie znaczy,że nie możemy mieć ich obu! ;) ps.jak obliczyłeś te 30 baniek?

0

Prezes Valencii sprzeda obu,jeżeli dostanie za nich kwotę,jaka będzie mu odpowiadać! I tyle na ten temat! Pozdrawiam!

0

Hmm.. a czy to nie my przypadkiem zgarnęliśmy ponad 110 mln zaCL?

0

Ale z drugiej strony.. od przybytku głowa nie boli! ;)

0

*szyna192

W finale na środku obrony grał Yaya,ponieważ za kartki pauzowali nasi boczni(!),i Puyol musiał odgrywać jokera w talii Pepe! :)

0

Nie chciałbym tu wróżyć z fusów,ale wydaje mi się,że Fergie zrobił niezły interes na sprzedaży Krysi.. :)

0

*Weed

Uważaj,żeby Barca nie przebiła tego napompowanego balonu,w jaki zamienia się twój ukochany Real!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?