psychomech111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robcio55 Ja Cię bardzo proszę,zastanów się dwa razy zanim zaczniesz wypisywać takie głupoty,że niby Xavi i Iniesta przebili się do pierwszego składu niedawno!Bo z tego co się orientuję,to Xavi debiutował z 10 lat temu,a Iniesta nieco później(w końcu ma dopiero 25 lat).A skoro są wychowankami Barcy,to pytanie gdzie byli wcześniej jest conajmniej głupie.
0
Pytanko:czy można będzie zobaczyć efekt końcowy tej akcji? Tzn.na tej stronce?
0
diaze666 Jaki by Eto'o nie był,strzelił dla nas 2 bramy w w dwóch finałach LM! Ja nie mam pytań!
0
He,he! Zabawne! :)
0
Ee,Wujek Albert,ja też już mam dosyć tych srutów-pierdutów! Ale Ty chyba lekko przesadziłeś,nie uważasz?
0
Małe sprostowanie: oczywiście zdaję sobie sprawę,że Samu nie odpowiada za treści artykułów na jego temat! Wcześniejszy koment był ujściem frustracji wynikającej z tego transferowego zamieszania! ;) Pozdrawiam wszystkich Cules!
0
To już dawno przestało być zabawne.. Jeszcze jeden taki 'zwrot akcji',i zmieni się mój stosunek do Eto'o. Niech podpisze nowy kontrakt,albo idzie precz,zanim mnie szlag jasny trafi!
0
Stanowcze NIE! dla takiej transakcji! Villa może i jest dobry,ale nie na tyle,by pozbywać się 2 niezłych graczy,i dopłacać jeszcze 40 baniek!
0
Śmierdzi mi tu odejściem Milito.. :(
0
Do tych,którzy tak chętnie pozbywają się E2: jeszcze za Nim zatęsknicie!
ps. Oby to była kolejna plota!
0
"Ale by było jakby Barça obroniła tytuł i to jeszcze na Bernabeu. " To jest możliwe!!!! :)
0
"Marszczęrano",he,he Zawsze mam bekę,jak to widzę! :)
0
*soclean To,że grał w Realu,nie jest żadnym argumentem! Przynajmniej dla mnie..
0
A ja dodam od siebie,że takie transfery są Barcelonie niepotrzebne. Przydaliby się solidni zmiennicy,bez głośnych nazwisk,którzy nie narzekaliby na przymus grzania ławy. A skład wyjściowy i tak mamy najlepszy na świecie! I skończcie już z tym polowaniem na gwiazdy. Pozdro all cules!
0
*Rozwad,święta racja! Tylko że Titi młodszy już nie będzie.. a szkoda :(
0
Robinho to imprezowicz! I wszystko na temat! Noo,chyba że Pep wziąłby go krótko za twarz! Wtedy można by się zastanowić.. :)
0
Obecny atak jest ok.I gdyby tylko Bojan dostawał więcej szans na grę,to może nie musielibyśmy w ogóle myśleć o kupnie innego napadziora w najbliższej przyszłości..(?)
0
Bez żartów,proszę!
0
Ja myślałem,że to strona Barcy.. a tu się okazuje,że to jednak Interia w kamuflażu. Szczerz mówiąc,ankieta MD(nawet na ten temat) mało mnie interesuje..
ps.*Looky ,sądzisz,że w Hiszpanii interesują się ankietami przeprowadzonymi w Polsce? (nie odp.,pyt. retorycz.) ;)
0
Nie jestem pewien,czy pierwsze 10min. w wykonaniu Barcy to było wyrachowanie,czy raczej dezorientacja. Piłkarze blaugrany wyglądali,jakby nie wiedzieli co się dzieje! Aż dziw bierze,że nie straciliśmy wtedy gola! No ale odpowiedź,jaką była akcja Iniesta-Eto'o,to już cud,miód,i orzeszki! Strzał Samu zaskakujący,kąśliwy,ale z tym artyzmem to bym nie przesadzał.
Ogólnie rzecz biorąc,artykuł niezły,trochę subiektywny,ale to strona Barcy,więc wybaczamy! ;)
0
Jeżeli dadzą odejść Yaykowi,to się nieźle wku...ię!
0
*rdam
Boję się,żeby nie odwalili takiej lipy,jak w przypadku Maradony..
0
Nie przypominam sobie,żeby była jakaś oficjalna informacja na temat premii za CL..
0
No dobra,nie widziałem Henrique w akcji.. Ale to nie znaczy,że nie możemy mieć ich obu! ;) ps.jak obliczyłeś te 30 baniek?
0
Prezes Valencii sprzeda obu,jeżeli dostanie za nich kwotę,jaka będzie mu odpowiadać! I tyle na ten temat! Pozdrawiam!
0
Hmm.. a czy to nie my przypadkiem zgarnęliśmy ponad 110 mln zaCL?
0
Ale z drugiej strony.. od przybytku głowa nie boli! ;)
0
*szyna192
W finale na środku obrony grał Yaya,ponieważ za kartki pauzowali nasi boczni(!),i Puyol musiał odgrywać jokera w talii Pepe! :)
0
Nie chciałbym tu wróżyć z fusów,ale wydaje mi się,że Fergie zrobił niezły interes na sprzedaży Krysi.. :)
0
*Weed
Uważaj,żeby Barca nie przebiła tego napompowanego balonu,w jaki zamienia się twój ukochany Real!