psychomech111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oszukujmy się,Florek podyktował nowe warunki na płaszczyźnie transferowej.Podbił tym samym ceny zawodników,którymi interesuje się Barca.Może w przyszłym sezonie sytuacja się ustabilizuje,ale w tym jesteśmy chyba zmuszeni do wysupłania tych 52-58 mln za Francka! :(
0
*Gonzales
Tzn. że Henry to w kij pierdział? Przypomnij sobie Jego grę w Arsenalu, i nie wpadaj w panikę. Bo wcale nie jest On gorszy od Eto'o! A Bojan się wyrobi,to może być jego sezon(czemu nie,jak nie teraz to kiedy?)! Ribery to priorytet na chwilę obecną!
0
No i wiemy tyle,co na początku.. :)
0
*Szyszy
Franck zagra u nas w następnym sezonie! Skąd ta pewność? Bo On chce tu grać,z czystej przyjemności,i dla sukcesów sportowych również.Wie,że ani jednego,ani drugiego w Realu nie doświadczy! Pozdrawiam!
0
Lonias, jest ambitny,więc w przyszłości-czemu nie? :)
0
I bardzo rozsądnie z jego strony.Trzeba przyznać,że Pep dobrze wszystko sobie poukładał!
0
Ale ktoś tu popłynął..
0
Ja rozumiem,że teraz w Manchesterze szukają tematów zastępczych,aby się dowartościować! Ileż można rozpamiętywać ten niechlubny(w ich wykonaniu) finał w Rzymie! :)
0
A tak btw.. Co za łajzy! Kupili Felipe za 2,2mln,a chcą za niego 15? Chyba im się w d.. poprzewracało!
0
Lonias
drewniany=raziłby mnie w oczy w barwach blaugrana. :) chcę tylko powiedzieć,że to byłby taki Guddy-nie jest zły,po prostu moim zdaniem nie pasuje do FCB.
0
Lonias
Nie napisałem,że sobie nie poradzi,tylko że jest drewniany! Van Bommel też nie był zły,po prostu drewno nie pasuje do Barcy. To jest moja opinia,nie musisz się z nią zgadzać. Pozdrawiam!
0
Riise jest doświadczony,ale jak na standardy Barcy chyba zbyt drewniany. no ale mogę się mylić
0
No to możecie się mocno zdziwic,bo 23 bańki za zawodnika,który za rok odejdzie za darmo-to rozsądna cena. No chyba że przedłużamy kontrakt o 2 lata,i mamy spokój! :)
0
Eee,Henka,not so fast! :)
0
Halo? Przepraszam,ale ktoś tu chyba pewnego faktu nie ogarnia.. Właśnie zdobyliśmy potrójną koronę,tak? Z tak niskimi napastnikami,jak Messi,i Bojan,tak? No to pytam:po co,do końskiej pydy zmieniać tak rewelacyjnie grający skład,hę?Pozdrawiam! :)
0
Yes! O to chodziło! a tak a propos..czy ktoś zna szczegóły kontraktu Bojana?
0
Dla wszystkich tępych mietków atakujących "Harego skądś tam" (lol)za ortografię,czy cokolwiek-małe objaśnienie:Ironia sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy.
W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, DYSTANSEM.Pozdrawiam! :)
Ps. Hary,czasami po prostu nie warto..i tak nie zrozumieją o co tak naprawdę Ci chodziło..
0
Obecny skład Hiszpanii,to miazga totalna! W tej chwili nie widzę drużyny w Europie(a może i nawet na świecie?),która byłaby w stanie ich pokonać. Jo merda! :)
0
Jeśli to prawda,to brac,i nie pytac! :) Może wzmocnic nam ławkę-jest w miarę solidnym zawodnikiem,a przychodzi za free,no nie? i nie będzie raczej narzekał,że gra za mało,prawda? i jeśli chodzi o zarobki,to też nie powinien wybrzydzac,tak?i jest Katalończykiem!!
0
Nie,no nie wiem,czy śmiac się,czy płakac,czytając wypowiedzi niektórych domorosłych managerów:"odchodzą x,y"," przychodzą ten i tamten","ja bym jeszcze dokupił tego,i tego,a sprzedał tamtego..".Na szczęście to nie mający mokro w majtkach,myślący w sposób życzeniowy "eksperci" o tym decydują,tylko fachowcy! Pozdrawiam wszystkich Cules!
0
Chyba przegapiłem tę sondę,ale i tak oddałbym swój głos na Xaviego! Zdominował środek pola(do spółki z Andresem),był niesamowity w odbiorze piłki(zwłaszcza po stracie),no i ta wrzutka w 70min.. nie mam pytań! :)
0
Łapy precz od Yaya!
0
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!
0
Uważam,że Titiemu ten sukces należał się bardziej niż innym.. Ma już 32 lata,i byc może to była jego ostatnia szansa na zdobycie tego upragnionego trofeum(aczkolwiek życzę mu jeszcze wielu lat sukcesów-w Barcelonie,oczywiście!). Natomiast tacy zawodnicy jak Messi,czy Iniesta są jeszcze młodzi.. Można powiedziec,że wszystko jeszcxze przed nimi(mimo że osiągnęli już bardzo wiele). Oczywiście nie chcę przez to powiedziec,że nie zasłużyli na sukces. :) ps.Thierry,jeszcze tylko Superpuchar! Trzymam kciuki! :)
0
A mnie się wydawało,że ten temat już przerabialiśmy.. niepotrzebny nam kolejny napastnik,ale wzmocnienia na lewej obronie(Lahm?)+pomoc(Ribery-koniecznie musimy go miec!!!,wtedy Henry mógłby zastąpic Eto'o na czas jego udziału w PNA,lub ewentualnych kontuzji)!
0
To z pewnością bezalkoholowe! ;)
0
Dobrze gada,polac mu! :)
0
Gdyby mi net szybciej chodził,to tak bym tego człowieka zbluzgał,że głowa mała.. ale zdążyłem ochłonąc.. :) uff,aż mi ciśnienie skoczyło! i powiem tylko,że ten osobnik nie zasługuje na tyle uwagi! proponuję zignorowac jego (jakkolwiek przetłumaczoną)wypowiedź,i zając się świętowaniem! :) Visca el Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Gracies per Copa del Rey! Gracies per la victoria en La liga! Gracies per la victoria en Lliga de Campions! Falten paraules per expressar totes les emocions! D'acord, pot ser que simplement la fiesta!
Salutacions a tots els aficionats de FC Barcelona! :) A na zako ńczenie,chciałbym pozdrowic wszystkich "kibiców",którzy opowiadali się za odejściem Samiego! He,he! Teraz już wiecie,jak głęboko w d... byliście ze swoimi ocenami! :)
0
Szkoda Muniesty..