1

@gumaz w korku stoję...

0

@Zbyszard nigdy tak nie miałem, zawsze chce mieć myśli w stylu "ciekawe czy Wojtek tam sobie szluga jara przy bramce"

1

@Safrani a my martwimy się jaki dziś będzie wynik meczu :D

1

@Starrk ja też poproszę:)

4

@Starrk ...powstały zaledwie kilkaset milionów lat po Wielkim Wybuchu... DAMN.
W tej skali czasu rzec można że my nigdy nie istnieliśmy. Już nie mówię o jednostkach ale o całym gatunku ludzkim.

1

@Pawlak1992 ja mówię łi fi. Żymapel Polone!

1

@lajcior chyba po kebsa podjadę bo nie chce mi się coś dziś pichcić :(

1

@July_6_BcN to weź już te poduszki pościągaj żeby miał twarde lądowanie. Ja zaraz będę.

4

@Joe_Barbaro chu*owo ale stabilnie

4

Dobra jadę pod ten pomnik, sam go zdejmę :D

2

Komentarz usunięty

1

@gumaz szejk proteinowy i może suszone daktyle :D Myślę jeszcze nad solonymi orzeszkami ale na Betisie zjadłem całą puszkę w 10min więc dziś chyba odpuszczę...

1

@Martwy Ciebie też nieźle odkleiło:D

4

To są ludzie a nie roboty co na wasze zawołanie będą zawsze grali 100% swoich umiejętności. Bo wy tak chcecie malkontenci :D

1

@Pawel13sz na takie pierdolenie nic innego nie dało się napisać ;D

1

@Pawel13sz hahahahaah

0

@adamek20151 nie pierdol kocopołów... betis dobrze zagrał

2

@Bulbazaur17 wchodzę na La Ramblę właśnie z nadzieją że natknę się na takie wątki jak ten. Super się to wszystko czytało, różne spojrzenia i podejścia.
Ja akurat jestem osobą wierzącą.
Wszelkie rozkminy na ten temat w moim przypadku zawsze sprowadzają się do tego samego pytania: "co było na początku?"
Rozważania na temat wielkiego wybuchu ale kto go zainicjował? Wiem że my jako gatunek ludzki nigdy nie uzyskamy odpowiedzi na to pytanie. Nasz mózg nie jest nawet w stanie wyobrazić sobie tego a co dopiero temu dowieść?
Pierwsze jajko czy kura? Dla mnie istotne jest kto stworzył tą pierwszą rzecz.
Ewolucja? Dobra, wyszliśmy z wody na ląd w formie jakiegoś bezkręgowca żeby potem przeistoczyć się w ludzi. Ten bezkręgowiec zrodził się z pierwiastków a one?
To zamknięte koło.
Ludzie od zawsze starają się udowodnić jedną lub dugą tezę i najpiękniejsze jest to że nikomu do tej pory to się nie udało i moim zdaniem, w naszym ludzkim życiu, nigdy się nie uda. Wierzę że po śmierci dostanę tą odpowiedź i poczuję ogromną, nieopisaną ulgę. Jeśli natomiast tak się nie stanie, to przecież nie ma się czym przejmować i tak się o tym nie dowiem bo będę martwy:)

1

@Kgorecki2500 Menzenowi kazali robić jajówę. Ciekawe czy Braun dostanie pożar do ugaszenia.

12

@nightwishygt jestem za tym zeby zamiast przeprowadzać badania na szczurach, robiono to na kibicach realu.

0

@Pedri16Future za niewinność :D

1

@MesQueUnClub_87 podobno od razu dożywocie albo śmierć poprzez oglądanie ich meczów.

0

@Encore w głębi duszy czują że powinni być po jasnej stronie mocy :> w ogóle rzadko widzę na orlikach/siłowniach itd kogoś w białej szmacie no ale w sumie się nie dziwię, trochę przypał:D

0

@NeroTFP1 nom ale zwyrole ja nie mogę... normalnie jak tak można? kurde ale bezduszne mendy. Kto to słyszał żeby tak robić... ehhhhhhhhhh

0

Z nudów pomyślałem że wejdę na notatnik, zobaczę co te boty tam piszą ale tam nie ma co czytać... Na tym ich cafe bernabełu (obrzydliwa kopia La Rambli) posty wlatują co godzinę albo i rzadziej :D
No cóż jaki klub taka strona.

1

@lucca87 jak w tym sezonie będzie tryplet to już sobie obiecałem że kupuję jedną koszulkę z nazwiskiem Lewandowskiego, drugą bramkarską Wojtka (nigdy bramkarskiej nie miałem) i chyba pójdą w ramy.

1

@Matheu12 wydaje mi się że pomijasz 98% pracy jaką on wykonuje i jaki w ogóle ma wpływ na mecz. On ma mieć wywalone ego w kosmos przy takich umiejętnościach ale to tylko moje zdanie. Mam na myśli Yamala ale o Rafie myślę podobnie.

1

@lucca87 ba i co zrobisz? nic nie zrobisz.

3

@Cyzix lecim po tryplet! nie ma miękkiej gry.

0

Jak nastroje na 30min przed gwizdkiem? Ja już paznokcie obgryzam...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?