1

@MesQueUnClub_87 na mnie właśnie czekają do odmrożenia w domku (farsz ala ruskie ale z kaszą). Za mną od rana chodzi pieczona kiełbasa z dużą ilością karmelizowanej cebuli... Proste rzeczy są najlepsze:>

1

@MesQueUnClub_87 Uruk Madryciok, wyjątkowo wredny i paskudny gatunek kibica realu.

0

@Luciano99 doskonały przykład żeby się 2 x zastanowić zanim się coś napisze :D

1

@Kinginiesta @Blantozaur jest i moim zdaniem jak najbardziej spoko. Ważne jest to co się tam wpisuje a nie kolorowe obrazki i fajne akapity. IMO te z pracuj wygląda schludnie i konkretnie.

0

Czy istnieje jakaś sprawdzona strona do sprawdzenia auta po VIN za darmo?

0

@Tuc ja tam czekam na żółte kołnierzyki...

8

@FCBparasiempre głównie zabrakło skuteczności w kluczowych momentach (trener musi się nad tym pochylić). Chciałbym też zaznaczyć że Rayo zagrało świetny mecz. Nie będą też każdego meczu grać spektakularnie nie oszukujmy się.

0

@vangoor dlatego bardziej zależy mi na właścicielu :D

0

Jest tu może jakiś właściciel Forda Focusa MK3 ST? albo ktoś kto zna się na tych autach?

0

@jacobFCB Zasada nr 1. Jak ktoś Ci się przedstawia jako "kocik samolocik" to wiedz że cos jest nie tak.

0

@michaelski zgadzam się, ja nie twierdzę że alkohol jest git. Paliłem zioło ponad 10 lat nie musisz mi mówić co i jak:) No przepisuje lekarz, bo na pewne dolegliwości wpływa pozytywnie albo przynosi ulgę przy niektórych schorzeniach i choremu żyje się łatwiej. Jak palisz bo Ci na coś pomaga to ok, ale znam masę ludzi co poszli po receptę tylko po to żeby jarać dla samego jarania i mieć "pewniejszy" temat. Niech każdy robi co chce, wiadomo i za tym jestem ale bawią mnie ludzie którzy myślą że to tylko ziółko, lajtowe i takie fajne, bo mniej szkodliwe niż alko. Do czasu. Forma przyjmowania nie ma znaczenia.
Ja też tak zawsze gadałem ale po 10 latach uważam że ogólnie to gówno i zdania nie zmienię:) a co kto robi mam gdzieś, dla mnie może sobie nawet zapodawać helenę aczkolwiek nikomu tego nie życzę :)
Pokój

1

@MesQueUnClub_87 komentarz taktyczny.

0

@mcsarna dodatkowo Sociedad wyjdą na boisko jago drużyna skazana na porażkę a to potrafi dodatkowo zmotywować. Z drugiej strony chciałbym finał z wycieruchami.

0

@KibicBarcy84 jak coś jest głupie ale działa to nie jest głupie.

0

@michaelski wszystko powinno być legalne. Przede wszystkim edukacja na temat narkotyków. Zioło to syf.

2

@michal2007 tylko gacie z Action. Super wytrzymałe. Ostatnio podnieśliśmy za nie kumpla do góry na treningu. Niestety przepołowiliśmy go niczym piłą mechaniczną i nie mamy teraz stopera...

0

@bstryyy dobre szkolenia z SAPa kosztują po 10kafli. Jakies pojedyńcze moduły może taniej ale taki magazynowy to 10koła trzeba dać żeby kompleksowo się go nauczyć a i tak praktyka później jest mega ważna.

17

@D10SLEO na początku myślałem że to Yamal...

1

@Messibestplayerintheworld tez się cieszę choć nie ukrywam że psy na nim wieszałem od jakiegoś czasu. Oby tym razem utrzymał formę.

1

@Ojciec5tkidzieci ja właśnie pół roku nawet kropli nie miałem w ustach i planuje tak już do końca życia. Polecam każdemu. Piłem sporadycznie.

0

@Fantastyczny Chłopiec słuszny argument ale jeśli chodzi o sytuację w klubie to w ogóle nie powinni kupić biletu na mecz. Jak już się przyszło kibicować to przynajmniej powinni siedzieć do końca. Ciekawe czy na samych piłkarzach w ogóle to robi wrażenie ;d

0

@Witekk10 trutkę. Tak całkiem poważnie myślę że to są bardzo chorzy ludzie z poważnymi zaburzeniami. Powinni być zamknięci w zakładach a najlepiej w drewnianych pierożkach.

3

@gumaz Mój ojciec miał fermę lisów. Z braciakiem w lato wywoziliśmy spod klatek gówna taczkami w 30 stopniowym upale.

3

@Sulimo to nie kibice tylko chorągiewy :) Kiedyś to było normalne że jak "twoja" drużyna przegrywa to właśnie kibicujesz najmocniej. Teraz w dobie wszystkiego co szybkie, nawet wychodzenie ze stadionów się takie staje...
Niefajne zachowanie.

0

nie ale końcówka orędzia bardziej :d

1

@MesQueUnClub_87 no ba :D w przypadku horrorów szczególnie :] tak zwane zboczenie filmwebowe...

2

a może zamiast tych wyskakujących reklam tak dać Orędzie Stanowskiego 2.0?

Może tego politycznego syfu mniej by tu było.

1

@MesQueUnClub_87 już oglądałem ale bez napisów;d do Kina tez pójdę. IMO 7,3/10

1

@Ojciec5tkidzieci w agencjach reklamowych nie ma "Owocowych piątków" tam są "Kwasowe Piątki".

0

@Coutinho007 może i jestem ignorantem ale Dudek kojarzy mi się tylko z finałem LM i "Dudek dance".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?