@-barca4ever- bierz stalówki. Dobra fela w zimę musi być garażowana :D Najlepiej mieć dwa komplety alusów na zimę i na lato. Ja tak mam i te zimowe wcale nie zostały jakoś naruszone przez ząb czasu i sól (4 zimy ze mną).
@FLYP wybieram sztab medyczny jedynie ze względu krótki czas oczekiwania na wizytę. Na NFZ musisz czekać latami żeby w ogóle dowiedzieć się co ci dolega.
@masa11 pamiętam jak wszyscy mówili że Lester nie zdobędzie mistrza no bo gdzie beniaminek? Jednak zdobyli. W piłce wszystko jest możliwe. Jednej rzeczy jestem pewien, łatwo nie będzie ale wierzyć trzeba :)
@VegetaPolska stary życzę Ci wszystkiego dobrego i dużo zdrowia serio. Nie znam Cię itd ale takie po prostu odnosiłem wrażenie. Ja bardzo rzadko już zaglądam na La Ramble ale Twoje posty jakoś zawsze rzucają mi się w oczy jak ją odwiedzę :D No pytasz obcych chłopów z jakiegoś forum o doradztwo w zmianie pracy...Come on. Ludzie których na oczy nie widziałeś mają Ci doradzać w podejmowaniu życiowych decyzji? PS. Sam mam nerwicę. Ludzie mają większe problemy czy choroby niż nierwica i dalej idą przez życie bo na tym ono polega. Jako dorosły chłop chyba powinieneś wiedzieć że to nie droga usłana różami jak na instagramie:D Dlatego dalej uważam żeś troll albo wyjątkowo nieopierzony młody człek :D
@MichuZ44 jakbym był świadkiem takiego zdarzenia to obawiam się że to ja poszedł bym do więzienia a ten oprawca już nigdzie by nie poszedł.... Nawet bym nie żałował.
@MesQueUnClub_87 Z tym że w dzisiejszym kinie kładzie się nacisk głównie na hajs a nie na sztukę i powstaje dużo gniotów oraz odgrzewanych kotletów się w 100% zgodzę (pamiętajmy że nadal powstają bardzo fajne filmy tylko rzadziej). Jednak uważam że z konwencję "Gorączki" można ugryźć w fajny i ciekawy sposób. Zobaczymy co powstanie ale ja czekam z niecierpliwością. Oczywiście ciężko będzie przebić jedynkę bo to imo jeden z najlepszych filmów akcji jaki oglądałem. Ze świeżych tematów weźmy takiego Hrabię Monte Christo. Stara wersja to jeden z moich ulubionych filmów ale nowa też bardzo mi się podoba a bałem się że pozostawi jakąś ryse na moim sercu :D Mamy też Obcego który w zasadzie też jest niezły ale do oryginałów czegoś mi brakowało. Może to sentyment? Masz rację, ogólnie niektórych tytułów w ogóle nie powinno się ruszać choć pewnie każdy ma inne podejście w tym temacie.
@Arden ja nawet nie wiem ocb ale chyba chciał wszystkim pokazać że to on miał rację :) to taki typ ludzi jak ci wszyscy którzy pomagają innym ale muszą to nagrać i wrzucić do netu aby wszyscy wiedzieli jakie to maja wielkie serca...
@Mistrzu888 gry to głównie sieciówki a inne to na średnich detalach już mi dają przyjemność z grania. Głównie zależy mi na robieniu muzyki i żeby mi się nie mulił jak tam jakiś większy projekt sobie zrobię:) Na stacjonarnym mam procesor i5 7400 i jak zaszaleję ze ścieżkami to jest tragedia... No ale to już 4/5 letni komp. Chyba na tego Nitro 5 się będę decydował ale te Legiony również sobie obczaję. Dzięki;)
Potrzebuję wsparcia w wyborze laptopa gamingowego a kompletnie nie znam się na komputerach. Ogromna prośba jakby ktoś mógł polecić coś do 5000 polskich złotych. Głównie będzie służył do gier, robienia muzyki i montowania filmów. Nie może to być MSI - nie jest kompatybilny z moim DAW.
@TadeuszK Xavi to juz przeszłość. Idealnie nie było ale niezłe gówno też tutaj zastał jak przychodził, nie oszukujmy się. Trza chłopu ładnie podziękować i myśleć o tym co teraz. Oby w końcu coś pykło. Marzy mi się Liga Mistrzów w następnym sezonie...
Powróciło to magiczne uczucie wyczekiwania. Ekscytacja nadchodzącym sezonem, nowa karta, nowe nadzieje. Czy na twarzach culers znowu zawita szeroki uśmiech? O tym dowiemy się już w następnym sezonie.
@mordini123 Pewnie o jakiejś samotnej babie w której domu nagle pojawia się idealny facet. Z początku nie będą się dogadywać ale ten nagle wstawi pstryknięciem palca do kuchni zajebistą lodówkę i przekona ją tym do siebie. Romans będzie rozwijał się w najlepsze ale typ nagle zniknie. Po tygodniu typiara odkryje że ów mężczyzna jest w basenie z którego ktoś usunął drabinkę a ta niemota nie wiedziała jak inaczej wyjść. Oczywiście nie przeżył bo nikt go tam nie dokarmiał.
@Mario96w dobrze ze nie słucham takich dzbanów. Może jak ktoś sobie dziarga las albo inne przedymane motywy to rzeczywiście wygląda to komicznie. Sam mam obie łapy całe ale nie typowe rękawy plus klatkę i zamierzam dziargać się dalej. I gdzieś mam czy ktoś stwierdzi czy to wygląda estetycznie czy nie. Co do statystyk to nawet lepiej bo nie zamierzam być z babą której trzeba się przypodobać.
@MesQueUnClub_87 ściągnij se VideoPad editor. Ja na wersji demo pomontowałem już trochę filmów. Jest intuicyjny. Jak skończy Ci się trial to odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz.
2
@saviol54 po średniak przestałem czytać.
0
Też Wam tak na eleven przerywa?
3
Na niektóre mordy wystarczy spojrzeć i już wiesz z jakim człowiekiem masz styczność - Jan Tomaszewski jest jednym z nich.
2
@siuuu podziękował serdecznie.
0
[Cyberpunk 2077 PC]
Czy jak kliknę "nowa gra" to poprzedni postęp się kasuje czy tworzy się inną postać a stare sejwy zostają?
0
@-barca4ever- bierz stalówki. Dobra fela w zimę musi być garażowana :D Najlepiej mieć dwa komplety alusów na zimę i na lato. Ja tak mam i te zimowe wcale nie zostały jakoś naruszone przez ząb czasu i sól (4 zimy ze mną).
0
@LambiPL umyj stopy swojej antylopie. Bo ty jesteś głową w klopie.
Klasyk. Ostatnio słyszałem wersję na takim konkretnym bicie. Sztos.
0
@FLYP wybieram sztab medyczny jedynie ze względu krótki czas oczekiwania na wizytę. Na NFZ musisz czekać latami żeby w ogóle dowiedzieć się co ci dolega.
1
@masa11 pamiętam jak wszyscy mówili że Lester nie zdobędzie mistrza no bo gdzie beniaminek? Jednak zdobyli. W piłce wszystko jest możliwe. Jednej rzeczy jestem pewien, łatwo nie będzie ale wierzyć trzeba :)
1
@Lucyfffer tu aż sie prosi "Armagedon jest blisko, przyjdź do nas na boisko" :D
0
@Draks[FCB] kowbojskich czy raczej trampki?
0
@VegetaPolska stary życzę Ci wszystkiego dobrego i dużo zdrowia serio. Nie znam Cię itd ale takie po prostu odnosiłem wrażenie.
Ja bardzo rzadko już zaglądam na La Ramble ale Twoje posty jakoś zawsze rzucają mi się w oczy jak ją odwiedzę :D
No pytasz obcych chłopów z jakiegoś forum o doradztwo w zmianie pracy...Come on. Ludzie których na oczy nie widziałeś mają Ci doradzać w podejmowaniu życiowych decyzji?
PS. Sam mam nerwicę. Ludzie mają większe problemy czy choroby niż nierwica i dalej idą przez życie bo na tym ono polega. Jako dorosły chłop chyba powinieneś wiedzieć że to nie droga usłana różami jak na instagramie:D Dlatego dalej uważam żeś troll albo wyjątkowo nieopierzony młody człek :D
0
@MichuZ44 jakbym był świadkiem takiego zdarzenia to obawiam się że to ja poszedł bym do więzienia a ten oprawca już nigdzie by nie poszedł.... Nawet bym nie żałował.
0
@MesQueUnClub_87 Z tym że w dzisiejszym kinie kładzie się nacisk głównie na hajs a nie na sztukę i powstaje dużo gniotów oraz odgrzewanych kotletów się w 100% zgodzę (pamiętajmy że nadal powstają bardzo fajne filmy tylko rzadziej). Jednak uważam że z konwencję "Gorączki" można ugryźć w fajny i ciekawy sposób. Zobaczymy co powstanie ale ja czekam z niecierpliwością. Oczywiście ciężko będzie przebić jedynkę bo to imo jeden z najlepszych filmów akcji jaki oglądałem.
Ze świeżych tematów weźmy takiego Hrabię Monte Christo. Stara wersja to jeden z moich ulubionych filmów ale nowa też bardzo mi się podoba a bałem się że pozostawi jakąś ryse na moim sercu :D
Mamy też Obcego który w zasadzie też jest niezły ale do oryginałów czegoś mi brakowało. Może to sentyment?
Masz rację, ogólnie niektórych tytułów w ogóle nie powinno się ruszać choć pewnie każdy ma inne podejście w tym temacie.
0
@VegetaPolska za każdym razem jak czytam Twoje posty to mam wrażenie że to jakiś mega troll. Mam nadzieję że tak jest...
0
@Arden ja nawet nie wiem ocb ale chyba chciał wszystkim pokazać że to on miał rację :) to taki typ ludzi jak ci wszyscy którzy pomagają innym ale muszą to nagrać i wrzucić do netu aby wszyscy wiedzieli jakie to maja wielkie serca...
1
@Mistrzu888 gry to głównie sieciówki a inne to na średnich detalach już mi dają przyjemność z grania. Głównie zależy mi na robieniu muzyki i żeby mi się nie mulił jak tam jakiś większy projekt sobie zrobię:) Na stacjonarnym mam procesor i5 7400 i jak zaszaleję ze ścieżkami to jest tragedia... No ale to już 4/5 letni komp.
Chyba na tego Nitro 5 się będę decydował ale te Legiony również sobie obczaję. Dzięki;)
0
proszę wybaczyć panie profesorze :( juz poprawiłem.
0
Cześć,
Potrzebuję wsparcia w wyborze laptopa gamingowego a kompletnie nie znam się na komputerach.
Ogromna prośba jakby ktoś mógł polecić coś do 5000 polskich złotych.
Głównie będzie służył do gier, robienia muzyki i montowania filmów.
Nie może to być MSI - nie jest kompatybilny z moim DAW.
Z góry dziękuję za propozycje.
0
@Encore Giba się jak pier** rezus albo balas w nogawie siedzi :D
0
@TadeuszK Xavi to juz przeszłość. Idealnie nie było ale niezłe gówno też tutaj zastał jak przychodził, nie oszukujmy się. Trza chłopu ładnie podziękować i myśleć o tym co teraz. Oby w końcu coś pykło. Marzy mi się Liga Mistrzów w następnym sezonie...
0
@IronSanHybrid przykra sprawa ale co zrobisz? nic nie zrobisz.
11
Powróciło to magiczne uczucie wyczekiwania. Ekscytacja nadchodzącym sezonem, nowa karta, nowe nadzieje. Czy na twarzach culers znowu zawita szeroki uśmiech?
O tym dowiemy się już w następnym sezonie.
2
@mordini123 Pewnie o jakiejś samotnej babie w której domu nagle pojawia się idealny facet. Z początku nie będą się dogadywać ale ten nagle wstawi pstryknięciem palca do kuchni zajebistą lodówkę i przekona ją tym do siebie. Romans będzie rozwijał się w najlepsze ale typ nagle zniknie. Po tygodniu typiara odkryje że ów mężczyzna jest w basenie z którego ktoś usunął drabinkę a ta niemota nie wiedziała jak inaczej wyjść. Oczywiście nie przeżył bo nikt go tam nie dokarmiał.
2
@TR3YWAY lol ale trzoda :D
0
@Arys ten film trzeba oglądać po 30/40stce. Odbiór jest wtedy zgoła inny niż dla nieopierzonego młodziaka :D
1
@Mario96w cofam to co powiedziałem, i ugryzę się tym razem w język bo szkoda gadać...
0
Komentarz usunięty
1
@Mario96w dobrze ze nie słucham takich dzbanów. Może jak ktoś sobie dziarga las albo inne przedymane motywy to rzeczywiście wygląda to komicznie. Sam mam obie łapy całe ale nie typowe rękawy plus klatkę i zamierzam dziargać się dalej. I gdzieś mam czy ktoś stwierdzi czy to wygląda estetycznie czy nie. Co do statystyk to nawet lepiej bo nie zamierzam być z babą której trzeba się przypodobać.
1
@MesQueUnClub_87 ściągnij se VideoPad editor. Ja na wersji demo pomontowałem już trochę filmów. Jest intuicyjny. Jak skończy Ci się trial to odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz.