@Krzysztof1987 zgadzam się z Tobą. W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z coraz większym zanikiem jakichkolwiek wartości. Liczy się tylko wygodne życie. Ja rozumiem. Tez bym wywiózł rodzine na czas wojny jeśli bym mógł ale sam z bratem i ojcem wróciłbym walczyć za swój dom. Nie wyobrażam sobie siedzieć na obczyźnie i patrzeć jak ktoś niszczy mój kraj. Moje kobiety by sobie poradziły za granicą i beze mnie. Polska to tak jak napisałeś nasz dom z wieloma tradycjami, z ponad 1000letnia historią. To nie tylko głupi rząd, Kaczyński, 500 plus i skrawek ziemii… Ktoś napisał ze wolałby żyć 100lat a nie jeden dzień jak lew. Ja zupełnie odwrotnie. Lepszy jeden dzień jak lew niż 100 jak tchórzofretka. Żeby tez nie było, nie mam na celu nikogo obrazić. Po prostu nie rozumiem jak tak łatwo można porzucić swój kraj, napisać ze to tylko kawałek ziemii. Niektórzy powiedzą ze jestem głupi bo bym został i walczył. Może maja racje, nie wiem. Tak czuje. Mimo ze w ogole Cię nie znam to wiem ze dumnie stanąłbym z Toba ramie w ramie do krótkiej ale mimo wszystko walki - o wolność. Świetnym przykładem są bracia Klitschko. Tez maja rodziny, mogliby leżeć z wywalonymi jajcami gdzieś na Seszelach ale wola walczyć o swój kraj który jak wiemy miodem i mlekiem nie płynął.
@fart tera Frog by dostał taki mandat, że musiałby sprzedać te M3, zbankrutowałby i poszedł do szpitala psychiatrycznego z załamaniem nerwowym. To jest dopiero dobra reforma.
Fajnie ze Xavi na konferencji często podkreśla, że wierzy w zespół i dostrzega w nich dużo talentu. Pomaga zbudować pewność siebie w tych młodych gościach. Widać zupełnie inne podejście vs Koeman. Zobaczymy jutro ale jestem dobrej myśli.
Wierzę, że w społeczności LaRamblowiczów jest jakiś DJ
Jeśli tak to mam pytanie. Przymierzam się do kupna DDJ 400 ponieważ mam zamiar rozpocząć naukę grania setów - to już postanowione. Posiadam jednak tylko PC ze zintegrowaną kartą dźwiękową. Czy w tym przypadku występują jakieś problemy z latencją, żeby "wbić" się dokładnie w bit? I czy zwykły Asio4All by pomógł? Czy muszę kupić jednak jakiegoś laptopa skrojonego do tego typu zabawy lub zew. kartę dźwiękową typu Scarlit itp? Raczej wolałbym uniknąć kupna McBooka.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, również te złośliwe:)
0
Zapraszam do odsłuchu.
#porannakawa#housemix
0
@Hosh oczywiście, że może.
5
Sędzia to nie szczał dzisiaj chyba…
0
Tera kupa w majty i do domu… ehh
1
Jakiś naczelny hejter Dembele siedzi na trybunach. Jak ten ma piłkę to słychać tylko jednego typa jak drze ryja :d
2
Ten utwór wzrusza teraz jak nigdy...
0
@Azacca co braun gadał bo mnie ominęło?
8
@D10SLEO ten debil ma to gdzieś. Pewnie woli zniszczyć świat i samemu umrzeć niż przegrać i uznać wyższość zachodu...
1
@lukaszbarca15 mam taka nadzieje uwierz mi. Myśle ze już go poczuł i dlatego coraz bardziej się niepokoję.
1
@Kurkmen albo szybko służby odjebią putina albo będziemy pierwszymi po Ukrainie którzy poczują bat tego imbecyla.
1
@El dominatore sam pedrinho
1
@Nhyz Dla mnie gwizdanie na „swojego” zawsze jest słabe. Ja bym chciał żeby został. W jego skila nigdy nie wątpiłem. Tylko te kontuzje wszystko psuły.
4
Super meczyk. Chłopcy chociaż na chwile pozwolili zapomnieć o tym całym syfie który się teraz odpierdziela na świecie …
3
Dobrze zamykaj im mordy.
0
@MesQueUnClub_87 czy będą polskie czy nie to jako członek UE i bezpośredni sąsiad Ukrainy jesteśmy pierwsi do odstrzału …
1
@bartekvisca cała ale Polska jest najbliżej i bezpośrednim sąsiadem Ukrainy.
4
@Krzysztof1987 zgadzam się z Tobą. W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z coraz większym zanikiem jakichkolwiek wartości. Liczy się tylko wygodne życie.
Ja rozumiem. Tez bym wywiózł rodzine na czas wojny jeśli bym mógł ale sam z bratem i ojcem wróciłbym walczyć za swój dom. Nie wyobrażam sobie siedzieć na obczyźnie i patrzeć jak ktoś niszczy mój kraj. Moje kobiety by sobie poradziły za granicą i beze mnie.
Polska to tak jak napisałeś nasz dom z wieloma tradycjami, z ponad 1000letnia historią. To nie tylko głupi rząd, Kaczyński, 500 plus i skrawek ziemii…
Ktoś napisał ze wolałby żyć 100lat a nie jeden dzień jak lew. Ja zupełnie odwrotnie. Lepszy jeden dzień jak lew niż 100 jak tchórzofretka.
Żeby tez nie było, nie mam na celu nikogo obrazić. Po prostu nie rozumiem jak tak łatwo można porzucić swój kraj, napisać ze to tylko kawałek ziemii. Niektórzy powiedzą ze jestem głupi bo bym został i walczył. Może maja racje, nie wiem. Tak czuje.
Mimo ze w ogole Cię nie znam to wiem ze dumnie stanąłbym z Toba ramie w ramie do krótkiej ale mimo wszystko walki - o wolność.
Świetnym przykładem są bracia Klitschko. Tez maja rodziny, mogliby leżeć z wywalonymi jajcami gdzieś na Seszelach ale wola walczyć o swój kraj który jak wiemy miodem i mlekiem nie płynął.
0
Moja cierpliwość to się kończy ale do Frankiego. Chłop od kiedy przyszedł do Barcy to za bardzo nie dał się jakoś zapamiętać.
De Jong < Busquets.
0
@fart tera Frog by dostał taki mandat, że musiałby sprzedać te M3, zbankrutowałby i poszedł do szpitala psychiatrycznego z załamaniem nerwowym. To jest dopiero dobra reforma.
1
Nie strzelą źle, strzelą tez źle no ja p****e
0
@maciach taktyk :)
1
Fajnie ze Xavi na konferencji często podkreśla, że wierzy w zespół i dostrzega w nich dużo talentu. Pomaga zbudować pewność siebie w tych młodych gościach. Widać zupełnie inne podejście vs Koeman.
Zobaczymy jutro ale jestem dobrej myśli.
3
Hrabia Monte Christo na tv puls jak coś :)
0
@Pogba ja to podziwiam nawet tych którzy mają rację i to wysyłają :) twarz z tego co kojarzę i tak jest chyba zamazana finalnie?
0
@cracker dzięki przyjacielu:) też robię bity. Jakbyś chciał pogadać to wal na priv.
0
Wierzę, że w społeczności LaRamblowiczów jest jakiś DJ
Jeśli tak to mam pytanie.
Przymierzam się do kupna DDJ 400 ponieważ mam zamiar rozpocząć naukę grania setów - to już postanowione.
Posiadam jednak tylko PC ze zintegrowaną kartą dźwiękową. Czy w tym przypadku występują jakieś problemy z latencją, żeby "wbić" się dokładnie w bit? I czy zwykły Asio4All by pomógł?
Czy muszę kupić jednak jakiegoś laptopa skrojonego do tego typu zabawy lub zew. kartę dźwiękową typu Scarlit itp? Raczej wolałbym uniknąć kupna McBooka.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, również te złośliwe:)
0
@Deviler Mój ojciec jest czarnoskóry ale nigdy nie rozmawialiśmy bo go nie poznałem.
4
FAME MMA - Gówno opakowane w złoty papierek.
6
I to jest trener. Żyje przy linii nawet przy dwu bramkowym prowadzeniu a nie zakłada rączki a potem tłumaczy, że nie ma kim grać...
12
Nich Fati nawet nie wchodzi bo szkoda jego zdrowia.