@maroon ogólnie nic do niego nie mam ale Stanowski zyskał sławę dzięki swoim populistycznym wywodom, które ubiera w fajne młodzieżowe słówka. Fajnie, że obnaża publicznie głupotę sławnych ludzi i zwraca czasami uwagę na istotne problemy ale ogólnie to wszystko, trzeźwo myślący człowiek już wie/słyszał z innego źródła. Oni po prostu wiedzą jak się sprzedać.
@oskaritto ja 2h w obie strony autem (Warszawa). Kiedyś jadąc pociągiem rozmawiałem z gościem po 50tce który codziennie wstawał o 3 rano i jechał tym pociągiem 3h do jakiejś ch**ej roboty (w jedną mańkę).
@ToreTToOO jasne że przesadzam. Ogólnie pisałem to z przymrużeniem oka :) Zawsze to fajne widowisko. Chodzi o fakt, że człowiek czekał cały dzień z nadzieją że wylosują Barcę. Wszystko dobrze się układało, wylosowali Szachtar - szanse już były 50:50. @Dzidzius13 tak zrobię:)
@tbas niby tak ale z tymi imiennymi biletami to różnie bywa... Pójdę, powyzywam trochę Viniciusa chociaż.
@ciema im już się niektórym w dupach poprzewracało. Najlepiej, żebyś Ty był księciem z bajki na białym koniu a one będą sobie leżały i pachniały. Same nie mając nic do zaoferowania (poza kilkoma oczywistymi rzeczami).
Jaką głupią rzecz byście chcieli zrobić ale się wstydzicie ?:D
Ja Opcja 1. Chciałbym podejść do jakiejś znanej osoby, zapytać czy mogę prosić o zdjęcie a następnie wręczyć jej aparat i z kamienną twarzą zacząć pozować do zdjęcia.
Opcja 2. Zamontować na dachu auta solidny bagol na rower. Postawić na nim pro kolarzówkę, ubrać się w te kolarskie lajkry, kask - jak profesjonalny kolarz. Usiąść na rower, udawać że jedziesz/pedałujesz (oczywiście cały czas będąc przytwierdzonym do dachu samochodu który jedzie zgodnie ze sztuką) - to ma potencjał na dobry prank a nie jakieś polewanie ludzi wodą...
1
@Kidd O Bogowie! Walka!
0
@Przemek2323 ja pierdziele dzieci w Afryce nie mają co jeść a tu jakaś Sara James - pierwsze słyszę w ogóle.
7
@AllBundy z całym szacunkiem dla Gaviego, Araujo i T Stegena ale dobrze jest jak jest - moim zdaniem :D
1
Robert dzisiaj 5 bramek w 10min strzeli.
1
Co myślicie o darmowych webinarach które są tak masowo reklamowane na Youtube?
3
@maroon ogólnie nic do niego nie mam ale Stanowski zyskał sławę dzięki swoim populistycznym wywodom, które ubiera w fajne młodzieżowe słówka.
Fajnie, że obnaża publicznie głupotę sławnych ludzi i zwraca czasami uwagę na istotne problemy ale ogólnie to wszystko, trzeźwo myślący człowiek już wie/słyszał z innego źródła.
Oni po prostu wiedzą jak się sprzedać.
9
@FC1899Barca szkoda że im ta opona z tira w pysk nie strzeliła...
0
@DLFCB Bayern pewnie wyjdzie jak na finał. My też powinniśmy.
1
@oskaritto ja 2h w obie strony autem (Warszawa). Kiedyś jadąc pociągiem rozmawiałem z gościem po 50tce który codziennie wstawał o 3 rano i jechał tym pociągiem 3h do jakiejś ch**ej roboty (w jedną mańkę).
2
@fart @Jakchcesz Nie sposób się z Wami nie zgodzić. Mnie te cyrki w La Liga w ogóle nie ruszają bo w Polsce mamy podobny burdel.
1
@ToreTToOO jasne że przesadzam. Ogólnie pisałem to z przymrużeniem oka :) Zawsze to fajne widowisko. Chodzi o fakt, że człowiek czekał cały dzień z nadzieją że wylosują Barcę. Wszystko dobrze się układało, wylosowali Szachtar - szanse już były 50:50.
@Dzidzius13 tak zrobię:)
@tbas niby tak ale z tymi imiennymi biletami to różnie bywa... Pójdę, powyzywam trochę Viniciusa chociaż.
1
Jeśli masz dzisiaj gorszy dzień to pomyśl sobie, że kupiłem bilety na Szachtar :)
1
@Ojciec5tkidzieci ja kupiłem:D takie mam szczęście zawsze;d może chociaż dostaną baty w co szczerze wątpię.
1
Można gdzieś online obejrzeć losowanie?
już nieaktualne:d
0
@ciema AMEN!
0
@ciema im już się niektórym w dupach poprzewracało. Najlepiej, żebyś Ty był księciem z bajki na białym koniu a one będą sobie leżały i pachniały. Same nie mając nic do zaoferowania (poza kilkoma oczywistymi rzeczami).
0
@Destroyer_of_Worlds Szachtar najważniejszy dla mnie bo bilety kupiłem:D Jak przyjadą prześcieradła to sprzedaje.
0
@Vaven samice już takie są ;d
0
@SzymonBZ miałem inne pomysły ale bana nie chcę teraz :)
0
@Nano22 to chyba dobrze o Tobie świadczy. :)
0
@tristan87 zgadłeś Tristanie.
0
@Medium przyznaj ze już to zrobiłeś:>
0
@NaFazieHitman 31, a Ty kija tyłku masz
3
Jaką głupią rzecz byście chcieli zrobić ale się wstydzicie ?:D
Ja
Opcja 1.
Chciałbym podejść do jakiejś znanej osoby, zapytać czy mogę prosić o zdjęcie a następnie wręczyć jej aparat i z kamienną twarzą zacząć pozować do zdjęcia.
Opcja 2.
Zamontować na dachu auta solidny bagol na rower. Postawić na nim pro kolarzówkę, ubrać się w te kolarskie lajkry, kask - jak profesjonalny kolarz. Usiąść na rower, udawać że jedziesz/pedałujesz (oczywiście cały czas będąc przytwierdzonym do dachu samochodu który jedzie zgodnie ze sztuką) - to ma potencjał na dobry prank a nie jakieś polewanie ludzi wodą...
#nudywrobocie
1
@Sulimo Postal 2 uświadomił mnie tylko, że mam skłonności psychopatyczne ale klimacik miał boski :)
0
@meteo100 nie przekonamy się:(
0
@meteo100 ta to zamiast Biedronek by teraz stały więzienia, żeby tych wszystkich "po jednym piwku mogę jechać" było gdzie trzymać :)
0
@MesQueUnClub_87 ale może znasz jakiś podkop, tajne wejście albo martwy punkt w kamerach :D
0
@MesQueUnClub_87 wyniesiesz mi komplet zacisków?
0
Komentarz usunięty