1

@Kidd O Bogowie! Walka!

0

@Przemek2323 ja pierdziele dzieci w Afryce nie mają co jeść a tu jakaś Sara James - pierwsze słyszę w ogóle.

7

@AllBundy z całym szacunkiem dla Gaviego, Araujo i T Stegena ale dobrze jest jak jest - moim zdaniem :D

1

Robert dzisiaj 5 bramek w 10min strzeli.

1

Co myślicie o darmowych webinarach które są tak masowo reklamowane na Youtube?

3

@maroon ogólnie nic do niego nie mam ale Stanowski zyskał sławę dzięki swoim populistycznym wywodom, które ubiera w fajne młodzieżowe słówka.
Fajnie, że obnaża publicznie głupotę sławnych ludzi i zwraca czasami uwagę na istotne problemy ale ogólnie to wszystko, trzeźwo myślący człowiek już wie/słyszał z innego źródła.
Oni po prostu wiedzą jak się sprzedać.

9

@FC1899Barca szkoda że im ta opona z tira w pysk nie strzeliła...

0

@DLFCB Bayern pewnie wyjdzie jak na finał. My też powinniśmy.

1

@oskaritto ja 2h w obie strony autem (Warszawa). Kiedyś jadąc pociągiem rozmawiałem z gościem po 50tce który codziennie wstawał o 3 rano i jechał tym pociągiem 3h do jakiejś ch**ej roboty (w jedną mańkę).

2

@fart @Jakchcesz Nie sposób się z Wami nie zgodzić. Mnie te cyrki w La Liga w ogóle nie ruszają bo w Polsce mamy podobny burdel.

1

@ToreTToOO jasne że przesadzam. Ogólnie pisałem to z przymrużeniem oka :) Zawsze to fajne widowisko. Chodzi o fakt, że człowiek czekał cały dzień z nadzieją że wylosują Barcę. Wszystko dobrze się układało, wylosowali Szachtar - szanse już były 50:50.
@Dzidzius13 tak zrobię:)

@tbas niby tak ale z tymi imiennymi biletami to różnie bywa... Pójdę, powyzywam trochę Viniciusa chociaż.

1

Jeśli masz dzisiaj gorszy dzień to pomyśl sobie, że kupiłem bilety na Szachtar :)

1

@Ojciec5tkidzieci ja kupiłem:D takie mam szczęście zawsze;d może chociaż dostaną baty w co szczerze wątpię.

1

Można gdzieś online obejrzeć losowanie?


już nieaktualne:d

0

@ciema AMEN!

0

@ciema im już się niektórym w dupach poprzewracało. Najlepiej, żebyś Ty był księciem z bajki na białym koniu a one będą sobie leżały i pachniały. Same nie mając nic do zaoferowania (poza kilkoma oczywistymi rzeczami).

0

@Destroyer_of_Worlds Szachtar najważniejszy dla mnie bo bilety kupiłem:D Jak przyjadą prześcieradła to sprzedaje.

0

@Vaven samice już takie są ;d

0

@SzymonBZ miałem inne pomysły ale bana nie chcę teraz :)

0

@Nano22 to chyba dobrze o Tobie świadczy. :)

0

@tristan87 zgadłeś Tristanie.

0

@Medium przyznaj ze już to zrobiłeś:>

0

@NaFazieHitman 31, a Ty kija tyłku masz

3

Jaką głupią rzecz byście chcieli zrobić ale się wstydzicie ?:D

Ja
Opcja 1.
Chciałbym podejść do jakiejś znanej osoby, zapytać czy mogę prosić o zdjęcie a następnie wręczyć jej aparat i z kamienną twarzą zacząć pozować do zdjęcia.

Opcja 2.
Zamontować na dachu auta solidny bagol na rower. Postawić na nim pro kolarzówkę, ubrać się w te kolarskie lajkry, kask - jak profesjonalny kolarz. Usiąść na rower, udawać że jedziesz/pedałujesz (oczywiście cały czas będąc przytwierdzonym do dachu samochodu który jedzie zgodnie ze sztuką) - to ma potencjał na dobry prank a nie jakieś polewanie ludzi wodą...

#nudywrobocie

1

@Sulimo Postal 2 uświadomił mnie tylko, że mam skłonności psychopatyczne ale klimacik miał boski :)

0

@meteo100 nie przekonamy się:(

0

@meteo100 ta to zamiast Biedronek by teraz stały więzienia, żeby tych wszystkich "po jednym piwku mogę jechać" było gdzie trzymać :)

0

@MesQueUnClub_87 ale może znasz jakiś podkop, tajne wejście albo martwy punkt w kamerach :D

0

@MesQueUnClub_87 wyniesiesz mi komplet zacisków?

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?