Który dodatek Medieval II Total War jest Waszym zdaniem najlepszy? Zawsze uparcie grałem Polską w podstawce ale już mi się trochę znudziło. Myślę nad Britannią.
Jest tu taki jeden gość który lubi wrzucić "czasem" kilka covidowych statystyk i przez którego pewien metalowy zespół zaczął mi się źle kojarzyć. Ma do tego pełne prawo ale przyznaję, że jest to po pewnym czasie trochę irytujące. Człowiek stara się unikać całej tej covidowej narracji ale nawet na forum ulubionego klubu nie jest to możliwe... Telewizor już wyrzuciłem do kosza ale komputer chciałbym zachować bo lubię czasem tu wejść i zobaczyć jak nastroje wśród kibiców (chociaż i tak już coraz rzadziej bo wiem czego można się spodziewać). Stąd mój apel: Przestańcie proszę masowo komentować te posty bo czyni je to bardzo popularnymi a tej osobie najwidoczniej o to chodzi.
Jeśli miałbym czegoś życzyć teraz kibicom Barcelony to dużej dawki pokory. Drużyna jest w słabej kondycji i wiele nie wskazuje na to żeby miało się to szybko zmienić ale takie jest życie. Pogódźcie się z tym. Wasze wywody i pro mądrości na temat taktyki, transferów, rozmiaru buta czy tego co w danej chwili myśli piłkarz guzik zmienią. Pomijam merytoryczne wypowiedzi poparte fajnymi argumentami bo i takie się zdarzają. Co niektórzy to się mało nie posrają z tego lamentu. Raz na wozie, raz pod wozem a wy w obecnej sytuacji klubu byście co sezon tryplety chcieli wygrywać. Sztuka polega na wspieraniu w trudnych momentach i byciu przy drużynie na dobre i na złe. Reszta może odlajkować Barcę na fejsbuku i iść kibicować komuś lepszemu. Jak Roberto dopełniał remontady na PSG to był wielki a dzisiaj te same osoby jadą po "swoim" zawodniku jak po burej suce. Tfu na takich kibiców.
Gdzie polecacie pojechać w góry z dziewczyną? Nie zamierzam zdobywać super szczytów ale też odpada siedzenie na dupie. Chodzi mi o jakieś spokojniejsze miejsce z ładnymi widokami, bez tłumów ale też z jakimś przyzwoitym zapleczem typu hotele/restauracje (dwa ostatnie to nie priorytet). Z góry dzięki za podpowiedzi.
@Odcinkowy jeśli to prawda to uważam, że słusznie. Ja rozumiem, że wprowadzanie młodzieży i poprawa gry. Można też mówić, że jeden sezon to za mało ale kurde na tym poziomie oczekiwałem od niego więcej. Nic sobie nie obiecywałem bo wiadomo w jakiej kondycji przejmował drużynę. Mając jednak mistrzostwo na wyciągnięcie ręki nie można go przegrać w meczu z przeciętną drużyną jak Granada. Nie wspominam już o innych wtopach. W najważniejszym momencie zabrakło "trenera" z krwi i kości. Mając taką szansę powinni gryźć trawę i walczyć a tego zaangażowania nie było widać. Dostał swoją szansę i moim zdaniem jej nie wykorzystał. Jedyny problem to kto za niego?...
Wiem, że to głupie ale będąc dziś w Lidlu i wybierając lody zauważyłem cały, prawie nienaruszony karton lodów "ekipy". Chwile się wahałem jednak postanowiłem zakopać go pod stertą innych deserówek. Pokręciłem się jeszcze trochę na dziale mrożonek. Widok rozczarowanego dzieciaka obracjącego się na pięcie po zajrzeniu do lodówki, bezcenny:)
@MaziFCB trochę?:D ja rozumiem, że każde pokolenie ma swój święty gral ale żeby się o papierek od loda bić to już jest nieporozumienie. Rozumiem dzieciaki jeszcze ale te madki nurkujące do zamrażarki to już śmiech na sali...
@clyde Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
0
kurwa na dodatek strims world padł... ?
0
@TheNekro94 góry stołowe
0
znowu dziś nie będę mógł spać......
0
Kiedy Dembele ma wrócić do gry ?
0
Który dodatek Medieval II Total War jest Waszym zdaniem najlepszy?
Zawsze uparcie grałem Polską w podstawce ale już mi się trochę znudziło. Myślę nad Britannią.
2
@Azi @tomcias10 Panowie nie wiedziałem, że jest taka opcja serio:) dzięki
2
Jest tu taki jeden gość który lubi wrzucić "czasem" kilka covidowych statystyk i przez którego pewien metalowy zespół zaczął mi się źle kojarzyć.
Ma do tego pełne prawo ale przyznaję, że jest to po pewnym czasie trochę irytujące.
Człowiek stara się unikać całej tej covidowej narracji ale nawet na forum ulubionego klubu nie jest to możliwe... Telewizor już wyrzuciłem do kosza ale komputer chciałbym zachować bo lubię czasem tu wejść i zobaczyć jak nastroje wśród kibiców (chociaż i tak już coraz rzadziej bo wiem czego można się spodziewać).
Stąd mój apel: Przestańcie proszę masowo komentować te posty bo czyni je to bardzo popularnymi a tej osobie najwidoczniej o to chodzi.
2
@norbi77 dla kogoś kto spodziewa się magicznej tiki taki i wyniku 5:0 dla Barcelony nie jest to takie oczywiste:D
0
@realizator b) nie
8
Jeśli miałbym czegoś życzyć teraz kibicom Barcelony to dużej dawki pokory.
Drużyna jest w słabej kondycji i wiele nie wskazuje na to żeby miało się to szybko zmienić ale takie jest życie. Pogódźcie się z tym. Wasze wywody i pro mądrości na temat taktyki, transferów, rozmiaru buta czy tego co w danej chwili myśli piłkarz guzik zmienią. Pomijam merytoryczne wypowiedzi poparte fajnymi argumentami bo i takie się zdarzają.
Co niektórzy to się mało nie posrają z tego lamentu.
Raz na wozie, raz pod wozem a wy w obecnej sytuacji klubu byście co sezon tryplety chcieli wygrywać.
Sztuka polega na wspieraniu w trudnych momentach i byciu przy drużynie na dobre i na złe.
Reszta może odlajkować Barcę na fejsbuku i iść kibicować komuś lepszemu.
Jak Roberto dopełniał remontady na PSG to był wielki a dzisiaj te same osoby jadą po "swoim" zawodniku jak po burej suce. Tfu na takich kibiców.
1
@Jakchcesz dlatego bo dużo ludzi gada, że nie będzie na nich głosować a koniec końców stawia przy nich krzyżyk na wyborach:)
0
@Pogba kurde właśnie to oglądam i ciężko się tego słucha... Jak wytrzymam do połowy to będzie sukces.
0
@Kluivert_P zaliczone co prawda w zimie ale wciąż:D Nie dodałem, że o Polskę mi chodzi:)
0
@regatta52 akurat byłem rok temu:) ale zgadzam się, spełniła moje oczekiwania:)
1
Gdzie polecacie pojechać w góry z dziewczyną? Nie zamierzam zdobywać super szczytów ale też odpada siedzenie na dupie. Chodzi mi o jakieś spokojniejsze miejsce z ładnymi widokami, bez tłumów ale też z jakimś przyzwoitym zapleczem typu hotele/restauracje (dwa ostatnie to nie priorytet).
Z góry dzięki za podpowiedzi.
2
@Odcinkowy jeśli to prawda to uważam, że słusznie. Ja rozumiem, że wprowadzanie młodzieży i poprawa gry. Można też mówić, że jeden sezon to za mało ale kurde na tym poziomie oczekiwałem od niego więcej. Nic sobie nie obiecywałem bo wiadomo w jakiej kondycji przejmował drużynę. Mając jednak mistrzostwo na wyciągnięcie ręki nie można go przegrać w meczu z przeciętną drużyną jak Granada. Nie wspominam już o innych wtopach. W najważniejszym momencie zabrakło "trenera" z krwi i kości. Mając taką szansę powinni gryźć trawę i walczyć a tego zaangażowania nie było widać.
Dostał swoją szansę i moim zdaniem jej nie wykorzystał.
Jedyny problem to kto za niego?...
1
Czelsi jeszcze nam odbierze trofeum... frajera roku.
1
@Ciule123 drużynę i piłkarza.
1
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
0
@pele1282 już myślałem, że przygotowuje się do zawodów pływackich... fiuf
0
Mamy tu jakiegoś księgowego?:D
Mam pytanko odnośnie kosztów uzyskania przychodów a dojazdów do pracy z innej miejscowośći.
1
@JimMorrisonFCB nie to nie on;d
62
Wiem, że to głupie ale będąc dziś w Lidlu i wybierając lody zauważyłem cały, prawie nienaruszony karton lodów "ekipy". Chwile się wahałem jednak postanowiłem zakopać go pod stertą innych deserówek.
Pokręciłem się jeszcze trochę na dziale mrożonek.
Widok rozczarowanego dzieciaka obracjącego się na pięcie po zajrzeniu do lodówki, bezcenny:)
2
@MaziFCB trochę?:D ja rozumiem, że każde pokolenie ma swój święty gral ale żeby się o papierek od loda bić to już jest nieporozumienie. Rozumiem dzieciaki jeszcze ale te madki nurkujące do zamrażarki to już śmiech na sali...
0
@Czarny19 Little Big Planet 3
1
@clyde Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
0
@Kengo Die for Metal:) piękna nutka
0
@Hanok dla mnie to w ogole żałosne są takie internetowe przepychanki:D obaj siebie warci są ale to pewnie gówniaki jakieś więc trzeba im to wybaczyć;d
13
@elmayakos ale głupia dzida:D
0
@tristan87 po jego śmierci będzie można napisać coś podobnego bo jak czasem coś palnie to głowa mała.