Je pierdziele. Oglądam odcinek 7 Matchday. Ta cisza w szatni po porażce... Coś niesamowitego. Mam nadzieję, że to nie pod kamery... Warto to zobaczyć. VeB!
@jacobFCB spokojnie. Myśle jednak ze busi będzie jedynie zmiennikiem de jonga, który to będzie głównym defensywnym pomocnikiem, na którym będzie budowana pomoc.
@matelkoveb myślę, że tam brakuje obecnie jakiejś swoistej iskry, tego czegoś. Koeman może nie być wybitnym trenerem a my słusznie czepiamy się też niektórych zawodników. Jednak nie oszukujmy się, mimo wszystko większość z nich nadal znakomicie potrafi grać w piłkę. Może właśnie brakuję tego magicznego czynnika, który pozwoli im zagrać jeden z najlepszych sezonów w ich życiu. Mimo wielu powodów by tak nie było, wciąż mam nadzieję i wierzę, że powróci magia Barcelony a duch walki znowu wyjdzie z piwnic Camp Nou. Lew, którego boi się każdy przeciwnik. #420
@justfootball jak ktoś lubi latać z frendzlem na wierzchu to czemu nie :)
Ja nigdy na takiej nie byłem. Wolę w majtaskach bo nie mam jakiegoś super hiper zaganiacza i jako samiec pewnie czułbym skrępowanie przy większym konkurencie.
Zaznaczmy też, że na takie plaże nie uczęszczają tylko laureaci nagrody mis uniwers a również stare obwisłe raszple, które potrafią skutecznie przyćmić piękne wakacyjne widoczki.
Za granicą często się zdarza, że jakaś pani opala się z bimbałkami na wierzchu. Mimo wszystko nie zawsze jest to przyjemny widok. Panów na szczęście nigdy nie widziałem w całkowitym negliżu.
@escarabajo nie kłam, dzwoniła do mnie, pytałem czy za Barcą to nie wiedziała ocb. BTW: Lecę chu* tam co ma być to będzie:D
Ogólnie mam ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ale i tak potrącają kwotę kosztu rezygnacji, która jak się okazuje stanowi większość kwoty całkowitej...
Jak wyjdzie na lotnisku, przed wylotem, że mam covida to jedynie mogę wybrać wycieczkę w późniejszym terminie a pięniądze nie przepadają.
Do kraju sciągają normalnie w przypadku przypału / zamknięcia granic.
@Janiama raczej polecę:) właśnie doczytałem tym mikroskopijnym druczkiem, że mam ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Pewnie jedynie potrącą o jakąś sumę tegoż kosztu rezygnacji ewentualnie ale większość zwrócą.
EDIT: dowiedzialem sie ze potrącają o 70% hehe więc bez sens:D
0
Je pierdziele. Oglądam odcinek 7 Matchday. Ta cisza w szatni po porażce... Coś niesamowitego. Mam nadzieję, że to nie pod kamery...
Warto to zobaczyć.
VeB!
0
@l0Messini czy powinien tego nie wiem ale chciałbym żeby tak było
3
Ciężko się ogląda serial Matchday wiedząc co się później wydarzyło i w jakim sytuacji się znajdziemy.
Dodam tylko, że to uczucie towarzyszy mi od pierwszych sekund serialu...
Tak czy inaczej, pozycja obowiązkowa dla każdego kibica Barcy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@fracek13 nikt nie jest idealny.
0
@jacobFCB spokojnie. Myśle jednak ze busi będzie jedynie zmiennikiem de jonga, który to będzie głównym defensywnym pomocnikiem, na którym będzie budowana pomoc.
0
@Hushovt max dwa mogę wypić ale dobre
0
[ANKIETA]
Czy wierzysz w poprawę gry po transferze Koemana?
https://strawpoll.com/heb7kxx2g
Shout out to @l0Messini
0
Chętnie bym zobaczył ankietę: Czy wierzysz w poprawę po transferze Koemana? (Tak/Nie)
Powód ?: Ciekawi mnie czy mamy tu więcej optymistów czy pesymistów:D
I tak chyba znam odpowiedź ale dużo osób się aktywnie nie udziela i rzeczywistość może okazać się inna;d
Dajta linka to zrobię bo nie wiem gdzie to się działa:d
1
@arasz1819 ludzie dłużej pamiętają czyjeś porażki aniżeli sukcesy.
1
@msmsms w zyciu są pewne jedynie śmierć i podatki;d No mi może to, że Messi nie przejdzie do realu.
0
@matelkoveb myślę, że tam brakuje obecnie jakiejś swoistej iskry, tego czegoś. Koeman może nie być wybitnym trenerem a my słusznie czepiamy się też niektórych zawodników.
Jednak nie oszukujmy się, mimo wszystko większość z nich nadal znakomicie potrafi grać w piłkę. Może właśnie brakuję tego magicznego czynnika, który pozwoli im zagrać jeden z najlepszych sezonów w ich życiu.
Mimo wielu powodów by tak nie było, wciąż mam nadzieję i wierzę, że powróci magia Barcelony a duch walki znowu wyjdzie z piwnic Camp Nou. Lew, którego boi się każdy przeciwnik.
#420
0
@BarcaInfo jak to jest? rozumiem, że musi opuscić reprezentację Holandii przy ewentualnym transferze do Barcelony?
0
@qbsonFCBarca ciekawe kiedy ban/cenzura ;d
4
Z dystansem. Pewnie znacie.
Wiecie jakie jest ulubione danie gejów?
Danie d**y.
0
@badej60 u mnie to samo. zawsze przed orlikiem "Suarez top goals Barcelona".
6
@BarcaInfo zasłużenie.
2
Dopiero dzisiaj odważyłem się wejść na La Ramblę :D :(
1
@VamosRakieta de nada amigo :D
0
@tomFCB co racja to racja.
0
Aż chciało się wstawać dzisiaj:)))
2
@paweldunajecfcb a komu to potrzebne? a dlaczego?
0
@chudymc nie kolego, to Rosja.
0
@IronSanHybrid niby USA a jednak się umie zachować;d
Filmiki ze zwierzętami zawsze wywołują uśmiech na ryju :))
6
@BarcaInfo nie poddaje się. Niedługo podkop pod płotem zrobi.
1
@justfootball jak ktoś lubi latać z frendzlem na wierzchu to czemu nie :)
Ja nigdy na takiej nie byłem. Wolę w majtaskach bo nie mam jakiegoś super hiper zaganiacza i jako samiec pewnie czułbym skrępowanie przy większym konkurencie.
Zaznaczmy też, że na takie plaże nie uczęszczają tylko laureaci nagrody mis uniwers a również stare obwisłe raszple, które potrafią skutecznie przyćmić piękne wakacyjne widoczki.
Za granicą często się zdarza, że jakaś pani opala się z bimbałkami na wierzchu. Mimo wszystko nie zawsze jest to przyjemny widok. Panów na szczęście nigdy nie widziałem w całkowitym negliżu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dawo17 zwracają CI wtedy 100% czy potrącone o koszty rezygnacji?
0
@escarabajo nie kłam, dzwoniła do mnie, pytałem czy za Barcą to nie wiedziała ocb.
BTW: Lecę chu* tam co ma być to będzie:D
Ogólnie mam ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ale i tak potrącają kwotę kosztu rezygnacji, która jak się okazuje stanowi większość kwoty całkowitej...
Jak wyjdzie na lotnisku, przed wylotem, że mam covida to jedynie mogę wybrać wycieczkę w późniejszym terminie a pięniądze nie przepadają.
Do kraju sciągają normalnie w przypadku przypału / zamknięcia granic.
1
@Janiama raczej polecę:) właśnie doczytałem tym mikroskopijnym druczkiem, że mam ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Pewnie jedynie potrącą o jakąś sumę tegoż kosztu rezygnacji ewentualnie ale większość zwrócą.
EDIT: dowiedzialem sie ze potrącają o 70% hehe więc bez sens:D