0

Je pierdziele. Oglądam odcinek 7 Matchday. Ta cisza w szatni po porażce... Coś niesamowitego. Mam nadzieję, że to nie pod kamery...
Warto to zobaczyć.
VeB!

0

@l0Messini czy powinien tego nie wiem ale chciałbym żeby tak było

3

Ciężko się ogląda serial Matchday wiedząc co się później wydarzyło i w jakim sytuacji się znajdziemy.

Dodam tylko, że to uczucie towarzyszy mi od pierwszych sekund serialu...

Tak czy inaczej, pozycja obowiązkowa dla każdego kibica Barcy.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@fracek13 nikt nie jest idealny.

0

@jacobFCB spokojnie. Myśle jednak ze busi będzie jedynie zmiennikiem de jonga, który to będzie głównym defensywnym pomocnikiem, na którym będzie budowana pomoc.

0

@Hushovt max dwa mogę wypić ale dobre

0

[ANKIETA]

Czy wierzysz w poprawę gry po transferze Koemana?

https://strawpoll.com/heb7kxx2g

Shout out to @l0Messini

0

Chętnie bym zobaczył ankietę: Czy wierzysz w poprawę po transferze Koemana? (Tak/Nie)

Powód ?: Ciekawi mnie czy mamy tu więcej optymistów czy pesymistów:D

I tak chyba znam odpowiedź ale dużo osób się aktywnie nie udziela i rzeczywistość może okazać się inna;d

Dajta linka to zrobię bo nie wiem gdzie to się działa:d

1

@arasz1819 ludzie dłużej pamiętają czyjeś porażki aniżeli sukcesy.

1

@msmsms w zyciu są pewne jedynie śmierć i podatki;d No mi może to, że Messi nie przejdzie do realu.

0

@matelkoveb myślę, że tam brakuje obecnie jakiejś swoistej iskry, tego czegoś. Koeman może nie być wybitnym trenerem a my słusznie czepiamy się też niektórych zawodników.
Jednak nie oszukujmy się, mimo wszystko większość z nich nadal znakomicie potrafi grać w piłkę. Może właśnie brakuję tego magicznego czynnika, który pozwoli im zagrać jeden z najlepszych sezonów w ich życiu.
Mimo wielu powodów by tak nie było, wciąż mam nadzieję i wierzę, że powróci magia Barcelony a duch walki znowu wyjdzie z piwnic Camp Nou. Lew, którego boi się każdy przeciwnik.
#420

0

@BarcaInfo jak to jest? rozumiem, że musi opuscić reprezentację Holandii przy ewentualnym transferze do Barcelony?

0

@qbsonFCBarca ciekawe kiedy ban/cenzura ;d

4

Z dystansem. Pewnie znacie.

Wiecie jakie jest ulubione danie gejów?

Danie d**y.

0

@badej60 u mnie to samo. zawsze przed orlikiem "Suarez top goals Barcelona".

6

@BarcaInfo zasłużenie.

2

Dopiero dzisiaj odważyłem się wejść na La Ramblę :D :(

1

@VamosRakieta de nada amigo :D

0

@tomFCB co racja to racja.

0

Aż chciało się wstawać dzisiaj:)))

2

@paweldunajecfcb a komu to potrzebne? a dlaczego?

0

@chudymc nie kolego, to Rosja.

0

@IronSanHybrid niby USA a jednak się umie zachować;d

Filmiki ze zwierzętami zawsze wywołują uśmiech na ryju :))

6

@BarcaInfo nie poddaje się. Niedługo podkop pod płotem zrobi.

1

@justfootball jak ktoś lubi latać z frendzlem na wierzchu to czemu nie :)

Ja nigdy na takiej nie byłem. Wolę w majtaskach bo nie mam jakiegoś super hiper zaganiacza i jako samiec pewnie czułbym skrępowanie przy większym konkurencie.

Zaznaczmy też, że na takie plaże nie uczęszczają tylko laureaci nagrody mis uniwers a również stare obwisłe raszple, które potrafią skutecznie przyćmić piękne wakacyjne widoczki.

Za granicą często się zdarza, że jakaś pani opala się z bimbałkami na wierzchu. Mimo wszystko nie zawsze jest to przyjemny widok. Panów na szczęście nigdy nie widziałem w całkowitym negliżu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dawo17 zwracają CI wtedy 100% czy potrącone o koszty rezygnacji?

0

@escarabajo nie kłam, dzwoniła do mnie, pytałem czy za Barcą to nie wiedziała ocb.
BTW: Lecę chu* tam co ma być to będzie:D

Ogólnie mam ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ale i tak potrącają kwotę kosztu rezygnacji, która jak się okazuje stanowi większość kwoty całkowitej...

Jak wyjdzie na lotnisku, przed wylotem, że mam covida to jedynie mogę wybrać wycieczkę w późniejszym terminie a pięniądze nie przepadają.

Do kraju sciągają normalnie w przypadku przypału / zamknięcia granic.

1

@Janiama raczej polecę:) właśnie doczytałem tym mikroskopijnym druczkiem, że mam ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Pewnie jedynie potrącą o jakąś sumę tegoż kosztu rezygnacji ewentualnie ale większość zwrócą.

EDIT: dowiedzialem sie ze potrącają o 70% hehe więc bez sens:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?