4

@Misugi14 to znaczy, że Twoich rodziców na to stać

4



WTF? :D

0

@Bykunn to chyba niezgodne z RODO...

2

@IronSanHybrid Wiem beczke toczę :) Ostatecznie stawiam na Lodówę. Jego cios zamrozi każdego rywala.

0

@NeroTFP no ba. Ja też wolałem naukę od jakiejś nieodpowiedzialnej ucieczki!

1

@Rewolucja123 ustawiony też był średnio + czas reakcji ale to tylko człowiek nie ma co naszego MC Pinto za to winić :)

1

@IronSanHybrid tosz to solówa a nie boks tylko nie ma szczypania i kopania:D Nie no oczywiście świry niech sie biją chłopaki. Tylko niech tego Capo oszczędzą bo będziemy mieli Włochów na głowie a oni już sie nie ceregielą.

5

@IronSanHybrid jakbym wszedł do ringu i dowiedział się, że na kolesią wołają lodówa a następny walczy Capo vs Brodacz to odklepałbym ze śmiechu :D

7

@IronSanHybrid co to konkurs na najbardziej przypałową ksywę?:D

3

@Jakchcesz dom jednorodzinny miałem na myśli :D Najlepiej bez somsiadów:D

0

@BarcaInfo piękne uderzenie. Mimo wszystko myślę, że Pinto mógł to wyjąć (przynajmniej z tej bocznej kamery to tak wygląda)... Zabrakło koncentracji ?

1

@zadafcb mBank / PKO BP
A najlepiej to trzymać gotówkę w chałupie pod kluczem. Tylko ciężko teraz otrzymać np wynagrodzenie w gotówce :D

3

@DonMatteo901 tego w mediach nie zobaczysz.

0

@Messinio82 epidemia? a komu to potrzebne? a dlaczego?

0

@capoN ..............baby.

0

@maroon no wiadomo niech sobie idą. Zasugerowałem tylko, że można te pieniądze przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego :( Dla mnie pozostają dzbanami. Nie oczekuję, że ktoś mnie popiera w tej kwestii:D Ja po prostu nie lubię tandety i denerwuje mnie, że taki Vega zabiera miejsce lepszym od niego reżyserom.

0

@AduŚ07 muszę Cię zmartwić ale nie ma na świecie tyle miejsca na wybudowanie nowych więźień. Sugerowałbym raczej kulkę w łeb :)

1

@Colon are You kiddin me?

0

@maroon dzbany i tak pójdą do kina zamiast dać te 15 zł potrzebującym...

0

@DaPi dobre ale aby dopełnić ten przepis musisz dorzucić do środka jeszcze pokruszone czipsy.

0

@Transu96 not bad but not enough.

2

0

@Barwindg taktyczny

3

@IronSanHybrid psy to są straszne zazdrośniki ;d

0

@MesQueUnClub_87 mam to samo :) jak Wilson wpada do wody i Chuck musi się z nim rozstać to zawsze łezka kręci mi sie w oku :(

0

@MESSIah16 ale bzdura ;d ważne jest chyba jak go traktujesz nie?

Ja nie mam problemu z tym żeby powiedzieć, że są czarni czy skośnoocy czy inni bo najzwyczajniej w świecie tacy są ale nie traktuję ich przez to gorzej albo lepiej.

0

@Colon komentarz taktyczny...

0

@kamill// taktyk

0

@Viscael11Barca taktyk.

1

@NeroTFP mam nadzieje, że nie czarną bo zaraz będziesz rasistą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?