@IronSanHybrid tosz to solówa a nie boks tylko nie ma szczypania i kopania:D Nie no oczywiście świry niech sie biją chłopaki. Tylko niech tego Capo oszczędzą bo będziemy mieli Włochów na głowie a oni już sie nie ceregielą.
@maroon no wiadomo niech sobie idą. Zasugerowałem tylko, że można te pieniądze przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego :( Dla mnie pozostają dzbanami. Nie oczekuję, że ktoś mnie popiera w tej kwestii:D Ja po prostu nie lubię tandety i denerwuje mnie, że taki Vega zabiera miejsce lepszym od niego reżyserom.
@MESSIah16 ale bzdura ;d ważne jest chyba jak go traktujesz nie?
Ja nie mam problemu z tym żeby powiedzieć, że są czarni czy skośnoocy czy inni bo najzwyczajniej w świecie tacy są ale nie traktuję ich przez to gorzej albo lepiej.
4
@Misugi14 to znaczy, że Twoich rodziców na to stać
4
WTF? :D
0
@Bykunn to chyba niezgodne z RODO...
2
@IronSanHybrid Wiem beczke toczę :) Ostatecznie stawiam na Lodówę. Jego cios zamrozi każdego rywala.
0
@NeroTFP no ba. Ja też wolałem naukę od jakiejś nieodpowiedzialnej ucieczki!
1
@Rewolucja123 ustawiony też był średnio + czas reakcji ale to tylko człowiek nie ma co naszego MC Pinto za to winić :)
1
@IronSanHybrid tosz to solówa a nie boks tylko nie ma szczypania i kopania:D Nie no oczywiście świry niech sie biją chłopaki. Tylko niech tego Capo oszczędzą bo będziemy mieli Włochów na głowie a oni już sie nie ceregielą.
5
@IronSanHybrid jakbym wszedł do ringu i dowiedział się, że na kolesią wołają lodówa a następny walczy Capo vs Brodacz to odklepałbym ze śmiechu :D
7
@IronSanHybrid co to konkurs na najbardziej przypałową ksywę?:D
3
@Jakchcesz dom jednorodzinny miałem na myśli :D Najlepiej bez somsiadów:D
0
@BarcaInfo piękne uderzenie. Mimo wszystko myślę, że Pinto mógł to wyjąć (przynajmniej z tej bocznej kamery to tak wygląda)... Zabrakło koncentracji ?
1
@zadafcb mBank / PKO BP
A najlepiej to trzymać gotówkę w chałupie pod kluczem. Tylko ciężko teraz otrzymać np wynagrodzenie w gotówce :D
3
@DonMatteo901 tego w mediach nie zobaczysz.
0
@Messinio82 epidemia? a komu to potrzebne? a dlaczego?
0
@capoN ..............baby.
0
@maroon no wiadomo niech sobie idą. Zasugerowałem tylko, że można te pieniądze przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego :( Dla mnie pozostają dzbanami. Nie oczekuję, że ktoś mnie popiera w tej kwestii:D Ja po prostu nie lubię tandety i denerwuje mnie, że taki Vega zabiera miejsce lepszym od niego reżyserom.
0
@AduŚ07 muszę Cię zmartwić ale nie ma na świecie tyle miejsca na wybudowanie nowych więźień. Sugerowałbym raczej kulkę w łeb :)
1
@Colon are You kiddin me?
0
@maroon dzbany i tak pójdą do kina zamiast dać te 15 zł potrzebującym...
0
@DaPi dobre ale aby dopełnić ten przepis musisz dorzucić do środka jeszcze pokruszone czipsy.
0
@Transu96 not bad but not enough.
2
@lucas/catalan @Transu96 już po ?:>
0
@Barwindg taktyczny
3
@IronSanHybrid psy to są straszne zazdrośniki ;d
0
@MesQueUnClub_87 mam to samo :) jak Wilson wpada do wody i Chuck musi się z nim rozstać to zawsze łezka kręci mi sie w oku :(
0
@MESSIah16 ale bzdura ;d ważne jest chyba jak go traktujesz nie?
Ja nie mam problemu z tym żeby powiedzieć, że są czarni czy skośnoocy czy inni bo najzwyczajniej w świecie tacy są ale nie traktuję ich przez to gorzej albo lepiej.
0
@Colon komentarz taktyczny...
0
@kamill// taktyk
0
@Viscael11Barca taktyk.
1
@NeroTFP mam nadzieje, że nie czarną bo zaraz będziesz rasistą.