@macio_944 cieszę się, że jestem z pokolenia, które doceniało bardziej grywalność niż grafikę. Z drugiej strony młodsi od zawsze mieli grafę na poziomie może dlatego doszukują się bóg wie czego w grach. Dla mnie gierka ma być po prostu przyjemna i zabic trochę czasu. Nie doszukuję sie w grach zawiłości i znaczenia muzyki klasycznej w odniesieniu do obecnych stanów emocjonalnych bohatera :D
@Kajtek77 zgadza się. Sam fakt, że zaraz możesz dostać kulę w bebechy jest przerażający. Nawet w idealnych warunkach ale wietnam niszczył 24h na dobę nie tylko fizycznie ale też psychicznie. Najgorsza widoczność, ciągła niepewność + maksymalnie trudne warunki pogodowe.
@MesQueUnClub_87 otoż to aczkolwiek ja mam problem z jednym sprzedawcą u mnie w Żabce ^^ Zawsze mówię mu "dziękuję do widzenia" a ta pała nigdy nie odpowiada. Za każdym razem jak idę znowu na zakupy to myślę sobie "dzisiaj nic ode mnie nie usłyszy ten pajac" a po chwli kończąc zakupy z moich ust pada magiczne "Dziękuję do widzenia". Mamunia wychowała mnie na pitkę ale przynajmniej zachować się potrafię :D
@Jaca27 to prawda... U mnie w robocie jest babka, która jeszcze w trakcie naszej pracy przychodzi i wymienia worki na śmieci i kurła są buce co nawet dziękuje jej nie mówią jak to zrobi. Tosz to instynktownie się powinno robić;d
Dzisiaj wchodząc do klatki ominąłem świeżo mytą podłogę za co otrzymałem wielkie podziękowania od Pani sprzątaczki. Mówię, żeby dała spokój i nie ma za co a ona, że jednak jest mi wdzięczna i dziękuje. Taka pierdoła a człowieka potrafi pozytywnie nastawić na cały dzień... Jednocześnie zdałem sobie sprawę jak rzadko dostaję od kogoś takiego pozytywnego kopa z samego rana i że istnieją ludzie, którzy przeszliby przez sam środek żeby zrobić tej kobicinie na złość. Piątek + to + meczosek = :)))))))))) #Whothefuckcare
@Kajtek77 Walka na takim terenie to musiała być masakra. Gorzej chyba tylko we Wietnamie mieli (oczywiście nie licząc lądowania w Normadnii od strony morza).
@l0Messini to po co się tak burzysz? gdzie napisałem, że nie są ludźmi, że są gorsi? Wolałeś jednak najechać na moją inteligencję mimo, że mnie nie znasz. Już pomijam fakt, że użycie nawet obrażliwego słowa nijak ma się do czyjegoś "poziomu inteligencji". Każdy Sebatian powinien się teraz na ciebie obrazić tak jak ty się strasznie poruszyłeś wrzuconym przeze mnie komentarzem:)
@Colon to prawda jest pejoratywne. Rozmawiałem wiele razy z homosiami i Ci świadomi swojej seksualności w ogole nie byli wzruszeni bo wiedzieli, że ich szanuję jako ludzi. Oni sobie doskonale zdają sprawę, że i tak ludzie tego słowa powszechnie używają. Jednak podchodzenie do randomowego homo i rzucanie tym słowem? Przyznaję jest jednak nie na miejscu. Problem tkwi w ludziach, którzy jak usłyszą brzydkie słowo to zjadą Cię jak burą sukę a w domowym zaciszu rzucają mięchem aż miło :)
@Lord_Vader a niiic:) użyłem nazwy pewnej części do roweru aby opisać grupę ludzi o odmiennej orientacji seksualnej co spotkało się z dezaprobatą władców słowa i obrońców uciśnionych. Oczywiście wyjasniłem niżej, że dla normalnego przedstawiciela tej grupy słowo to wcale nie jest obraźliwe :)
Jak już jesteście tacy poprawni politycznie to usuńcie też komentarze osób, które uderzają w moją inteligencję i godność bo sobie nie życzę. Czuję się obrażony :D
@Messinio82 wiem, że po tamtej stronie nie do końca to ma przełożenie ale czasami mniej znaczy lepiej. Siedząc tu cały czas (w czasie pracy) doskonale widzę, że to prawda.
0
@MrShakira taktyk
3
@macio_944 jakość ponad wszystko.
1
@xVENUMx pobliska masarnia byłaby idealnym rozwiązaniem:)
1
@Bykunn też się nad tym zastanawiałem...
0
@macio_944 cieszę się, że jestem z pokolenia, które doceniało bardziej grywalność niż grafikę. Z drugiej strony młodsi od zawsze mieli grafę na poziomie może dlatego doszukują się bóg wie czego w grach.
Dla mnie gierka ma być po prostu przyjemna i zabic trochę czasu. Nie doszukuję sie w grach zawiłości i znaczenia muzyki klasycznej w odniesieniu do obecnych stanów emocjonalnych bohatera :D
0
@Kajtek77 zgadza się. Sam fakt, że zaraz możesz dostać kulę w bebechy jest przerażający. Nawet w idealnych warunkach ale wietnam niszczył 24h na dobę nie tylko fizycznie ale też psychicznie. Najgorsza widoczność, ciągła niepewność + maksymalnie trudne warunki pogodowe.
1
@ksobi no jasne chociaż przyznaję, że i ja czasem jestem bucem żeby nie było. Potem jest mi wstyd ale niektórzy robią to naturalnie...
3
@MesQueUnClub_87 otoż to aczkolwiek ja mam problem z jednym sprzedawcą u mnie w Żabce ^^ Zawsze mówię mu "dziękuję do widzenia" a ta pała nigdy nie odpowiada. Za każdym razem jak idę znowu na zakupy to myślę sobie "dzisiaj nic ode mnie nie usłyszy ten pajac" a po chwli kończąc zakupy z moich ust pada magiczne "Dziękuję do widzenia".
Mamunia wychowała mnie na pitkę ale przynajmniej zachować się potrafię :D
2
@Jaca27 to prawda... U mnie w robocie jest babka, która jeszcze w trakcie naszej pracy przychodzi i wymienia worki na śmieci i kurła są buce co nawet dziękuje jej nie mówią jak to zrobi.
Tosz to instynktownie się powinno robić;d
0
@Kluivert_P karate i aikido
19
Dzisiaj wchodząc do klatki ominąłem świeżo mytą podłogę za co otrzymałem wielkie podziękowania od Pani sprzątaczki. Mówię, żeby dała spokój i nie ma za co a ona, że jednak jest mi wdzięczna i dziękuje. Taka pierdoła a człowieka potrafi pozytywnie nastawić na cały dzień...
Jednocześnie zdałem sobie sprawę jak rzadko dostaję od kogoś takiego pozytywnego kopa z samego rana i że istnieją ludzie, którzy przeszliby przez sam środek żeby zrobić tej kobicinie na złość.
Piątek + to + meczosek = :))))))))))
#Whothefuckcare
0
@Kajtek77 Walka na takim terenie to musiała być masakra. Gorzej chyba tylko we Wietnamie mieli (oczywiście nie licząc lądowania w Normadnii od strony morza).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Naturopata then do it!!!!! Just DO IT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
@Naturopata Panie Znachor weź jedź do człowieka i mu pomóż bo on tego forum nie czyta...
2
@marcin000019 w Wieśka i CS GO to na tym nie pograsz.
0
@zodiak_10 this nigga knows how to rap though.
0
@l0Messini to po co się tak burzysz? gdzie napisałem, że nie są ludźmi, że są gorsi? Wolałeś jednak najechać na moją inteligencję mimo, że mnie nie znasz. Już pomijam fakt, że użycie nawet obrażliwego słowa nijak ma się do czyjegoś "poziomu inteligencji". Każdy Sebatian powinien się teraz na ciebie obrazić tak jak ty się strasznie poruszyłeś wrzuconym przeze mnie komentarzem:)
0
@Colon daj spokój sam mam problem z gramatyką;d
0
@l0Messini to przepraszam, że cię obraziłem :)
0
@Colon to prawda jest pejoratywne. Rozmawiałem wiele razy z homosiami i Ci świadomi swojej seksualności w ogole nie byli wzruszeni bo wiedzieli, że ich szanuję jako ludzi. Oni sobie doskonale zdają sprawę, że i tak ludzie tego słowa powszechnie używają.
Jednak podchodzenie do randomowego homo i rzucanie tym słowem? Przyznaję jest jednak nie na miejscu.
Problem tkwi w ludziach, którzy jak usłyszą brzydkie słowo to zjadą Cię jak burą sukę a w domowym zaciszu rzucają mięchem aż miło :)
2
@Lord_Vader a niiic:) użyłem nazwy pewnej części do roweru aby opisać grupę ludzi o odmiennej orientacji seksualnej co spotkało się z dezaprobatą władców słowa i obrońców uciśnionych. Oczywiście wyjasniłem niżej, że dla normalnego przedstawiciela tej grupy słowo to wcale nie jest obraźliwe :)
0
@Lord_Vader hyhyhyhyhyhyhyhyhy btw dobry pancz :)
1
Jak już jesteście tacy poprawni politycznie to usuńcie też komentarze osób, które uderzają w moją inteligencję i godność bo sobie nie życzę. Czuję się obrażony :D
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
@Messinio82 wiem, że po tamtej stronie nie do końca to ma przełożenie ale czasami mniej znaczy lepiej.
Siedząc tu cały czas (w czasie pracy) doskonale widzę, że to prawda.
12
Komentarz usunięty
0
@Katalończyk 99 szkoda strzępić ryja serio ;d