0

@Kajtek77 haha jaka żenada. Jebaniec i tak długo pożył.

0

@kamzar ja bym nie chciał żeby wykazał ale ogólnie masz rację.

0

@wpjtasss33 @fistaszjo Panowie, obawiam się, że obaj macie rację.

0

@DonMatteo901 taki typ z takim raszplem by się nie umówił na bank;d

0

@barcafan9512 ludzie się pewnie patrzyli jak na debila co?;d każdy z workami ziemniaków a tu ziomek z 3 opakowaniami ptasiego mleczka:D szanuję zakup, sam jem opakowaniami:)

2

@LuisSalvano nie słyszałem o tym rossmanie ale szanuję bardzo.

1

@Lama20 robisz połówki?

3

@cchesterr43 niech klękają do miecza a nie leżą jak kłody.

0

@Janas11224 od dżojntów śe zaczyna a potem herojina wjedzie.Fftedy to jusz życie Ci tak przyśpieszy, że zobaczysz.
Obuć śe.

0

@Nolife1899 publikacje? stary pożytkując się samą La Ramblą możesz już napisać taką pracę.

0

@Kuczek dzieki:) niee tam mistrz zaraz :)

3

Co mówi Tom Hanks po złapaniu koronawirusa?

T. Hanks

0

@Kuczek może to jakieś sztachetparty w Rościszewie ;d

0

@Barca1992 w osiedlowych sklepach są znacznie wyższe ceny, przynajmniej u mnie. Idź do Biedronki. Ja wczoraj zrezygnowałem z zakupów jak zobaczyłem co się już na parkingu odpierdala.

0

@Kuczek jeśli to się nie uspokoi do czerwca to koncert Lennego Kravitza... ehhh :(

1

@marcin000019 nie heros nie heros, nigdy nie prowokuję pierwszy ale czasami jak się patrzy na niektórych ludzi to niechcący coś można za głośno powiedzieć...
Nigdy nie kozaczę ale czuję, że ciebie bym do wora spakował bez problemu:)

1

@Danny Gaucho ja się boję iśc teraz do Biedry nie dlatego, że czegoś nie kupię a dlatego, że najpierw kogoś zacznę wyzywać od imbecyla a potem zacznę sie z nim boksować :d

0

@ForcaMilosz na strzała jesteś.

0

@Kengo a ta pinda z czego się śmieje? chyba nie wie, że ma wirusa za plecami...

0

@tristan87 dobra, Jarek zagada a episkopat zamknie.

edit: sorry kościelny zamknie;d

0

@barcanawieki kurde to zadzwoń do Jarka i go przekonaj.

0

@Jaca27 jak podjedzie autobus to stań przed drzwiami i mów: Ludzie na lewo a debile w maskach na prawo.

0

@TheNekro94 to prawda. Lubiłem też jak krzyczał przy strzale np Coutinho. "KUUUUUU TIIIIIIIŃŃOOO" ^^

0

@TheNekro94 Przy takich strzałach kolego pomyśl lepiej o zmianie zawodu.

Złapał ją jak muchę, która wolno leci.

No tak żenada, naprawdę żenujące uderzenie

1

@VamosRakieta tak się skupił na biegnięciu, że zapomniał o wpakowaniu piłki do siatki.

1

@norbi77 może w końcu te dachy połatają na które tak zbierają:d

3

@norbi77 prezes nie pozwala sorry...

0

@Geble Darek otwiera każde drzwi.

1

@_catalan w końcu ktoś publicznie mowi prawdę o tym dzbanie:D

3

@NGTRX im prędzej tym lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?