Zastanawia mnie czy w przypadku zamknięcia granic któregoś z krajów biuro podróży zwróci mi kasę... (wylot 24.08) I czy jest może jakieś ubezpieczenie, które zezwala na rezygnację nawet w dniu wylotu i oczywiście zwrot pieniędzy.
Zaliczka zapłacona, umowę muszę potwierdzić do jutro do 14:00
@Maniek9444 haha wideorozmowa:D jak gość się naszurał mefa to mógłby rozmawiać z samym Trumpem i to po Chińsku.... Ciekawe czy ten kolo taki wyszczekany bez mefefe. Po 7 latach walenia tego pewnie ma problem z wyjściem na trzeźwo po chleb.
@MichalZZZ mam wrażenie, że gość sobie jaja robi:D Trzeba być imbecylem albo niedoświadczonym gówniarzem żeby równać zioło do mefa... Już nie wspominam o fakcie, że chciałby legalizacji mefedronu...
@sewciu50 też miałem bekę z ludzi, którzy podczas wyborów traktowali Trzaskowskiego jako jakiegoś zbawiciela tego kraju. Jakby za jego kadencji miałoby się wszystko diametralnie zmienić na lepsze :D Nie byłem na drugiej turze.
@PopekMonster ja nie ale przypomniała mi się mała anegdotka.
Kiedy byłem małym chłopcem jechaliśmy na wycieczkę klasową w góry (trasa jakieś 500km). Kolega miał chorobę lokomocyjną i zaczął ostro wymotować gdzieś w połowie drogi. Do tego stopnia, że zmarnował wszystkie swoje torebki po kanapkach. Potem brał je od kolegów ale te też się pokończyły a pan kierowca nie zadbał o to żeby każdy miał przy fotelu własną. Przemek, bo tak miał na imię ów kolega zaczął więc walić już na podłogę bo nie było sensu co minutę zatrzymywać się na postój. Zwrócił tak ze 3 może 4 razy ale do tego doszło jeszcze kilka koleżanek, które nie wytrzymały tego widoku i dorzuciły swoje "pare groszy". Sam byłem na granicy bełta. Dodam tylko, że siedziałem wtedy na samiutkim końcu, na środku. Wyobraź sobie widok zmierzających w Twoim kierunku rzygów przy podjazdach pod górkę. Szkolna piosenka "Gdy płynie strumyk z wolna" nabiera wtedy zupełnie innego znaczenia... Przemek skończył tego dnia w szpitalu z odwodnionym organizmem. Wrócił do nas po 2 dniach. Na drogę powrotną tak go naćpali aviomarinem, że nie było z nim w ogóle kontaktu. Ta historia to żadna pasta czy jak to tam się nazywa. To się wydarzyło naprawdę.
Wybacz długość tego posta. Siedzę w robocie i chciałem to dobrze zobrazować.
@Ghotti dzięki dobra duszo. Widzę, że muszę to porozkminiać. Kiedyś to był składak albo góral. Teraz to już zgłupiałem sam. Nie wiem czy chcę jeździć tylko tu czy tam;d Twoja propozycja wydaje się najrozsądniejsza.
Bracia i siostry. Myślę nad kupnem "górala". Polecono mi 3 firmy: Kross(znam), TREK, MERIDA. Chcę wydać 2000 zł bo to do jazdy po ściażkach rowerowych typu kostka/asfalt. Któraś z nich jest lepsza od pozostałych czy raczej to samo tylko inaczej się nazywa? Podejrzewm, że w tym przedziale cenowym to raczej jeden kij.
2
@escarabajo to Ty musisz być tą babą którą tak męczę.
0
Pytam bo baba z rainbow mi nie odpisuje:
Był ktoś z Was może w Grecji w ostatnim czasie?
Zastanawia mnie czy w przypadku zamknięcia granic któregoś z krajów biuro podróży zwróci mi kasę... (wylot 24.08)
I czy jest może jakieś ubezpieczenie, które zezwala na rezygnację nawet w dniu wylotu i oczywiście zwrot pieniędzy.
Zaliczka zapłacona, umowę muszę potwierdzić do jutro do 14:00
0
@qbsonFCBarca zamykam ^^
0
Jak myślicie który mecz będzie ciekawszy? Man Utd czy Interu?
Nie śledzę tych lig w ogóle a meczyk bym obejrzał.
1
@MichalZZZ kurde ja chyba właśnie wziąłem z Ciebie niepotrzebnie przykład. No ale "wideorozmowa z mefiarzem" mnie rozwaliła:D
1
@Maniek9444 haha wideorozmowa:D jak gość się naszurał mefa to mógłby rozmawiać z samym Trumpem i to po Chińsku.... Ciekawe czy ten kolo taki wyszczekany bez mefefe. Po 7 latach walenia tego pewnie ma problem z wyjściem na trzeźwo po chleb.
0
@MESSIah16 dzisiaj u mojego kumpla wyszedł pozytywny test. Gość twierdzi, że nigdy się lepiej nie czuł jak dzisiaj....
7
@MichalZZZ mam wrażenie, że gość sobie jaja robi:D Trzeba być imbecylem albo niedoświadczonym gówniarzem żeby równać zioło do mefa...
Już nie wspominam o fakcie, że chciałby legalizacji mefedronu...
0
@Kusco15 coś Ty. Wtedy by te babcie stwierdziły, że jednak to nie jest takie złe. Elektorat pisu po 50tym roku życia to w większości fanatycy.
0
u nas się jeszcze doliczyć nie potrafią:D
0
@Striker jednak ewolucja zatoczyła koło i cofamy się do epoki kamienia łupanego
#theflinstones
0
@RadekACCA country music hits playlist lub classical music hits playlist
Ja tych dwóch słucham ale nie wiem czy Ci siądzie.
0
@barteq właśnie miałem zonk po 10 min scrollowania...
1
@MesQueUnClub_87 czosnek se popwieś na szyi ;d
7
Właśnie obczaiłem na twiterze, że jest też Out of context Ekstraklasa:D
OOCF jest smieszne ale OOCE to profil z innej ligi. Dosłownie i w przenośni.
3
@sewciu50 też miałem bekę z ludzi, którzy podczas wyborów traktowali Trzaskowskiego jako jakiegoś zbawiciela tego kraju. Jakby za jego kadencji miałoby się wszystko diametralnie zmienić na lepsze :D
Nie byłem na drugiej turze.
3
@PopekMonster ja nie ale przypomniała mi się mała anegdotka.
Kiedy byłem małym chłopcem jechaliśmy na wycieczkę klasową w góry (trasa jakieś 500km).
Kolega miał chorobę lokomocyjną i zaczął ostro wymotować gdzieś w połowie drogi. Do tego stopnia, że zmarnował wszystkie swoje torebki po kanapkach. Potem brał je od kolegów ale te też się pokończyły a pan kierowca nie zadbał o to żeby każdy miał przy fotelu własną.
Przemek, bo tak miał na imię ów kolega zaczął więc walić już na podłogę bo nie było sensu co minutę zatrzymywać się na postój. Zwrócił tak ze 3 może 4 razy ale do tego doszło jeszcze kilka koleżanek, które nie wytrzymały tego widoku i dorzuciły swoje "pare groszy". Sam byłem na granicy bełta.
Dodam tylko, że siedziałem wtedy na samiutkim końcu, na środku. Wyobraź sobie widok zmierzających w Twoim kierunku rzygów przy podjazdach pod górkę.
Szkolna piosenka "Gdy płynie strumyk z wolna" nabiera wtedy zupełnie innego znaczenia...
Przemek skończył tego dnia w szpitalu z odwodnionym organizmem. Wrócił do nas po 2 dniach.
Na drogę powrotną tak go naćpali aviomarinem, że nie było z nim w ogóle kontaktu.
Ta historia to żadna pasta czy jak to tam się nazywa. To się wydarzyło naprawdę.
Wybacz długość tego posta. Siedzę w robocie i chciałem to dobrze zobrazować.
0
@matirix20 nie wiem przyjacielu bo w pracy bez głosu oglądałem:D
3
@tomono najlepiej to ze swoich pomidorków:)
Jak już miałbym wybierać to słoik od Barilli.
4
@Batista coś tam ma;) nie każdy jest wielbicielem murzyńskich kaporów:)
a może cameltoe?:>
22
Robert to jest jednak nasz chłopak :)
0
@Ghotti myślę nad poniższym. Mój brat go kupił i gdyby nie to siodełko to wydaje się w porządku.
https://www.goride.pl/meskie-3/kross-hexagon-3-0-26-2020?gclid=EAIaIQobChMIqMfp9b_R6gIVltGyCh2aGwXKEAQYByABEgIfW_D_BwE
Dodam, że ja zaczynam dopiero przygodę z rowerem:) ale jeździć potrafię:>
0
@Ghotti dzięki dobra duszo. Widzę, że muszę to porozkminiać. Kiedyś to był składak albo góral. Teraz to już zgłupiałem sam. Nie wiem czy chcę jeździć tylko tu czy tam;d Twoja propozycja wydaje się najrozsądniejsza.
1
@Odesseiron moja ulubiona scena z symetrii to jak Adolf gada z Machnackim o makowcu na spacerniaku :D
1
@Ghotti z tym siodełkiem to słuszna uwaga bo obecnie montowane w większoći rowerów to bym raczej tłuczkiem do jajec nazwał, masakra jakaś.
0
@klemens100 ło Panie teraz to żeś mi życie utrudnił;d dla mnie każdy rower oprócz składaka i bmxa to "góral" :)
0
[Jazda na rowerku]
Bracia i siostry.
Myślę nad kupnem "górala".
Polecono mi 3 firmy: Kross(znam), TREK, MERIDA.
Chcę wydać 2000 zł bo to do jazdy po ściażkach rowerowych typu kostka/asfalt.
Któraś z nich jest lepsza od pozostałych czy raczej to samo tylko inaczej się nazywa?
Podejrzewm, że w tym przedziale cenowym to raczej jeden kij.
2
@Seburo ja to myśle, że jakby mnie takie rzeczy denerwowały to jeszcze dzisiaj do końca dnia bym wylądował w psychiatryku...
a tak to mam wizytę dopiero na Sierpień umówioną.
1
@MarFan daj spokój tosz to naczelny malkontent na tym forum, nic mu się nie podoba przeważnie...
0
@FafitFCB toć ja o sobie pisałem ;d