1

@betonito a staruchy na Kaczora i tą bandę oszołomów bez kompetencji albo ich główną opozycję również bez kompetencji.

0

@Roobo nie można tego ustalić na wcześniejszym etapie ciąży?

0

@Mysliwy ktoś cię tu trzyma? zmień obywatelstwo i papa. Ja za tobą tęsknić nie będę.

0

@KleikRMA nie da się zaprzeczyć ale pamiętaj, stronę tworzą też kibice. Dlatego jest 2:0 dla nas :D Oczywiście żart. Nie mogłem się powstrzymać.

0

@FafitFCB Pan zły bo Maksio ma lepszą dniówkę od niej.

0

@IronSanHybrid piękno football'u na jednym zdjęciu:)

10

@Klaudix to się czyta jak skomplikowane zadanie z matematyki... przestałem w połowie.

2

@IronSanHybrid ja pier*** dzisiaj się idę prywatnie zbadać profilaktycznie. 200zł w plecy a mogłem zadzwonić... Dobrze, że przynajmniej rutinoscorbin mam już wykupiony.

1

@kerouac będę ze znajomymi:)

0

@kerouac grasz z botami? jaki bot.

1

@Ojciec5tkidzieci stąd moja wielka prośba do wszystkich Ramblowiczów - proszę nie komentować tego posta:)

0

@Triv44 pisałęm to z przymrużeniem oka chociaż gdzies widziałem, że ktoś brał jako wątpliwe jego istnienie. To samo się tyczy sposobu postępowania. Jak ktoś chce siedzieć w piwnicy to niech siedzi. Jak ktoś chce latać z gołą klatą po biedronce to też niech to robi. Jesteśmy "wolnymi" ludźmi.

6

Było już chyba milion postów o tym czy covid jest czy go nie ma więc zanim wstawisz kolejny, zastanów się jaki to ma sens.
Jak ktoś w to nie wierzy to go nie przekonasz i odwrotnie ale Wy na siłe musicie udowodnić swoje racje i przekonania.
Niektórzy tutaj narzekają na media itp a sami nie są lepsi. Tylko prowokują i napędzają całą tą spiralę nienawiści. Rząd podzielił społeczeństwo a Wy to samo robicie tutaj tylko po co? Macie jakieś poczucie spełnienia jak post jest w gorących dyskusjach?:D
Ja rozumiem, że to jest forum ale już się rzygać chce od tego kwasu, który na siebie wylewacie. Zero szacunku. Trochę zrozumienia. Jak ktoś myśli inaczej tzn, że myśli źle.

Na głupie argumenty odpowiadają głupi ludzie ~ qbsoncoehlo.

PS. To tylko moja luźna myśl. Doskonale wiem, że nic się nie zmieni i dalej będziecie się obrzucać kupą :D Nie chcę nikogo zmieniać bo dla nas jako gatunku i tak jest już za późno :)

1

@MesQueUnClub_87 u mnie w mieście był przypadek ze dziewczyna parówkę cielęca przyniosła ale to chyba nic w porównaniu do słuchawki od prysznica haha. Ktoś dogłębnie dba o higienę.

1

@SonBarcaGoku stary te forum zamiast łączyć, od jakiegoś czasu głównie dzieli... goście już po nickach się wywołują co tydzień temu pisali na tych i na tych ^^ dziecinada. Wieczna potrzeba udowodnienia swoich racji, które finalnie są i tak tylko ich.
Ja rozumiem. Forum służy do dyskusji ale bez przesady. Tyle kwasu co tu się wylewa to głowa mała. Pośmiać się czasem można chociaż:)

"wszyscy najmądrzejsi, myślą chyba, że są wybrańcami"

1

Pocieszające też jest to, że nie ważne którym składem będziemy grali to ciągle mamy dobrą ławkę rezerwowych.
Czysto piłkarsko.

0

@Coutinho007 bez przesady...

8

@Jacu327 bat de wery nekst dej ju gejw id ałęj

2

Kibicem Barcy to bym Cię nie nazwał ???? strasznie melkontencisz, trochę wiary.

6

@LuisSalvano tak ciężko przyznać, że się nie ma racji? to, że to dla Ciebie "normalne" to nie naczy że nie jest kontrowersyjne. Dla mnie kręcenie dupą i ociekające seksem dzieci to zawsze będzie kontrowersja, teraz czy za kilkadziesiąt lat.
Mam nadzieję, że nie dożyję czasu w którym to będzie dla ogółu społeczeństwa normalne.
Potem słychać tylko płacz rodziców albo dziwota wielka, że pedofilia i zgorszenie się szerzy.
Pewnych rzeczy nigdy nie powinno się akceptować.

0

straty zwizanie z pandemia? a co ze stratami przez nieumyslne transfery i bledne gospodarowanie hajsem?

0

@damianex10 dobrze wiedział kogo postawić pierwszego :)

0

Gra tu ktoś w Days of Infamy regularnie?

0

@KuntaKinte a może dyscyplina, dieta i trening ?

3

Jak ja go nie trawie ehh

0

@FC1899Barca zasłużył i nawet jak fizycznie powędruje ona do kogoś innego to w moim mniemaniu otrzyma ja Robert.

1

@Mario96w robię screena.

1

Dzisiaj wygra Bajern albo PSG. Róbta screeny.

3

@NeroTFP Janusz i tak wywiezie do lasu.

0

@Nostalgiczny_Puyol pewnie kopiuj-wklej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?