Na eleven w wersji mobilnej nie ma trybu pełnoekranowego transmisji? Jest tylko ikona ustawień ale tam do wyboru jest tylko jakość ... Jak przekręcę ekran w poziomie to jest ok ale wolałbym pełny ekran...
@kazbychu kibole to nie ludzie, to stan umysłu. Znaleźli sobie pretekst żeby się pona***ać. Nawet nie chce mi się tego szerzej komentować. Z drugiej strony tworzą się tam radykalne grupki, które wykrzykują swoj hasła korzystając z okazji i akurat niektórym oklep się tam przyda.
@Muszynianka byłem kilka dni temu. Tak jak nigdy się za krótko nie obcinam tak teraz mówie do mojej fryzjerki "Tnij bo możemy się szybko nie zobaczyć" ;d
@FC1899Barca poytyw jest jeden. Ludzie końcu się zjednoczyli przeciwko temu uciskowi... Wiadomo, wcześniej wq***ali przedsiębiorców, górników, rolników itp. Teraz miarka się przebrała bo chcą odebrać nam najważniejsze - wolność. Ludzie wolą ryzykować własne zdrowie w imię nadrzędnych wartośći i to jest wspaniałe.
@MesQueUnClub_87 dobrze zrealizowany kawałek. Ja nigdy się nie zamykam jak coś jest dobrze zrobione. Beka mam z heavy metalowców czy zagorzałych hip hopowców, którzy dla zasady coś negują. Ja słucham muzy od Bacha po Behemoth :D
@FanBarcy22 póki nie zadzwonią to możesz sobie latać z gołym pisiorem po ulicy. Tylko pamiętaj o maseczce. Co jeśli zadzwonią za 2 miesiące bo im karteczka z Twoim numerem wpadła pod biurko?
0
@qbsonFCBarca dobra pobrałem apke. Nie wiem jak usunąć posta na kom...
0
Na eleven w wersji mobilnej nie ma trybu pełnoekranowego transmisji?
Jest tylko ikona ustawień ale tam do wyboru jest tylko jakość ...
Jak przekręcę ekran w poziomie to jest ok ale wolałbym pełny ekran...
2
@Wossi61FCB gdzie są kibole kiedy są na prawdę potrzebni ? :D
0
@kazbychu kibole to nie ludzie, to stan umysłu. Znaleźli sobie pretekst żeby się pona***ać. Nawet nie chce mi się tego szerzej komentować.
Z drugiej strony tworzą się tam radykalne grupki, które wykrzykują swoj hasła korzystając z okazji i akurat niektórym oklep się tam przyda.
0
@NeroTFP konkretnego babola strzelił wtedy ^^
2
@Muszynianka byłem kilka dni temu. Tak jak nigdy się za krótko nie obcinam tak teraz mówie do mojej fryzjerki "Tnij bo możemy się szybko nie zobaczyć" ;d
0
@FC1899Barca poytyw jest jeden. Ludzie końcu się zjednoczyli przeciwko temu uciskowi... Wiadomo, wcześniej wq***ali przedsiębiorców, górników, rolników itp. Teraz miarka się przebrała bo chcą odebrać nam najważniejsze - wolność.
Ludzie wolą ryzykować własne zdrowie w imię nadrzędnych wartośći i to jest wspaniałe.
19
Atakowanie w tym momencie kościoła, księży, religi, budynków i cudzych świętości to skrajny idiotyzm.
0
Komentarz usunięty
0
Kriszczjanu obsrał zbroje przed wielkim mesjaszem czy ma jakąś kontuzję?
1
@clyde Pique to jeszcze pewnie nawet nie wrócił na chate.
0
@Bamboleo Niech Inos będzie z Tobą.
1
@Danchos może DIDI coś wie?
3
@Transu96 Ile razy mam wam powtarzać sukinsyny, żebyście nie przebiegali przez moją chatę?!
4
O bogowie! Walka!
12
@MesQueUnClub_87 a ja jakoś sobie stwierdziłem, że trzeba zrobić dziś coś szalonego:)
6
Idę po kebaba a potem go zjem.
1
@macio_944 nie tylko ale dzisiaj muszę nad tym usiąść;d
3
@Barca1992 odpisałem "spie**aj" ale niestety nie dostarczono :(
1
Patrząc na sytuację na świecie, ciśnie mi się na klawiaturę jeden z ulubionych cytatów:
"...All those moments, will be lost in time like tears in rain..."
1
@IronSanHybrid rodzice musza być z niej dumni
5
hahah ale malkontenctwo tutaj to głowa mała... kibice z ch*a za przeproszeniem:D
1
@MesQueUnClub_87 dobrze zrealizowany kawałek. Ja nigdy się nie zamykam jak coś jest dobrze zrobione. Beka mam z heavy metalowców czy zagorzałych hip hopowców, którzy dla zasady coś negują.
Ja słucham muzy od Bacha po Behemoth :D
5
@Kurkmen ja mieszkam i w ogóle tego nie odczuwam.
0
@draxidox miałem na myśli, że ruch na powietrzu wyjdzie Ci na zdrowie.
0
@MesQueUnClub_87 apeluję o nieodpowiadanie na komentarze tego "członka". Ja raz to zrobiłemi i żałuję.
24
@BarcaInfo tak się powinno pomagać a nie wrzucać posta na Facebooka. Szacun.
0
@draxidox wyjdzie Ci to na zdrowie:)
0
Ile czasu już siedzicie na Home Office ?
Ja od pierwszego "lockdownu"... Zapomniałem jak ludzie z pracy wyglądają.
4
@FanBarcy22 póki nie zadzwonią to możesz sobie latać z gołym pisiorem po ulicy. Tylko pamiętaj o maseczce.
Co jeśli zadzwonią za 2 miesiące bo im karteczka z Twoim numerem wpadła pod biurko?