0

@qbsonFCBarca dobra pobrałem apke. Nie wiem jak usunąć posta na kom...

0

Na eleven w wersji mobilnej nie ma trybu pełnoekranowego transmisji?
Jest tylko ikona ustawień ale tam do wyboru jest tylko jakość ...
Jak przekręcę ekran w poziomie to jest ok ale wolałbym pełny ekran...

2

@Wossi61FCB gdzie są kibole kiedy są na prawdę potrzebni ? :D

0

@kazbychu kibole to nie ludzie, to stan umysłu. Znaleźli sobie pretekst żeby się pona***ać. Nawet nie chce mi się tego szerzej komentować.
Z drugiej strony tworzą się tam radykalne grupki, które wykrzykują swoj hasła korzystając z okazji i akurat niektórym oklep się tam przyda.

0

@NeroTFP konkretnego babola strzelił wtedy ^^

2

@Muszynianka byłem kilka dni temu. Tak jak nigdy się za krótko nie obcinam tak teraz mówie do mojej fryzjerki "Tnij bo możemy się szybko nie zobaczyć" ;d

0

@FC1899Barca poytyw jest jeden. Ludzie końcu się zjednoczyli przeciwko temu uciskowi... Wiadomo, wcześniej wq***ali przedsiębiorców, górników, rolników itp. Teraz miarka się przebrała bo chcą odebrać nam najważniejsze - wolność.
Ludzie wolą ryzykować własne zdrowie w imię nadrzędnych wartośći i to jest wspaniałe.

19

Atakowanie w tym momencie kościoła, księży, religi, budynków i cudzych świętości to skrajny idiotyzm.

0

Komentarz usunięty

0

Kriszczjanu obsrał zbroje przed wielkim mesjaszem czy ma jakąś kontuzję?

1

@clyde Pique to jeszcze pewnie nawet nie wrócił na chate.

0

@Bamboleo Niech Inos będzie z Tobą.

1

@Danchos może DIDI coś wie?

3

@Transu96 Ile razy mam wam powtarzać sukinsyny, żebyście nie przebiegali przez moją chatę?!

4

O bogowie! Walka!

12

@MesQueUnClub_87 a ja jakoś sobie stwierdziłem, że trzeba zrobić dziś coś szalonego:)

6

Idę po kebaba a potem go zjem.

1

@macio_944 nie tylko ale dzisiaj muszę nad tym usiąść;d

3

@Barca1992 odpisałem "spie**aj" ale niestety nie dostarczono :(

1

Patrząc na sytuację na świecie, ciśnie mi się na klawiaturę jeden z ulubionych cytatów:

"...All those moments, will be lost in time like tears in rain..."

1

@IronSanHybrid rodzice musza być z niej dumni

5

hahah ale malkontenctwo tutaj to głowa mała... kibice z ch*a za przeproszeniem:D

1

@MesQueUnClub_87 dobrze zrealizowany kawałek. Ja nigdy się nie zamykam jak coś jest dobrze zrobione. Beka mam z heavy metalowców czy zagorzałych hip hopowców, którzy dla zasady coś negują.
Ja słucham muzy od Bacha po Behemoth :D

5

@Kurkmen ja mieszkam i w ogóle tego nie odczuwam.

0

@draxidox miałem na myśli, że ruch na powietrzu wyjdzie Ci na zdrowie.

0

@MesQueUnClub_87 apeluję o nieodpowiadanie na komentarze tego "członka". Ja raz to zrobiłemi i żałuję.

24

@BarcaInfo tak się powinno pomagać a nie wrzucać posta na Facebooka. Szacun.

0

@draxidox wyjdzie Ci to na zdrowie:)

0

Ile czasu już siedzicie na Home Office ?

Ja od pierwszego "lockdownu"... Zapomniałem jak ludzie z pracy wyglądają.

4

@FanBarcy22 póki nie zadzwonią to możesz sobie latać z gołym pisiorem po ulicy. Tylko pamiętaj o maseczce.
Co jeśli zadzwonią za 2 miesiące bo im karteczka z Twoim numerem wpadła pod biurko?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?