Macie doświadczenie ze sklepem z perfumami tagomago?
Szukałem perfum i trafiłem na ceneo. Na tym sklepie mają prawie o stówę taniej niż np. na zalando ale boje się, że może podróba jakaś. Opinie niby ma dobre ale jednak zdarzają się jakieś pojedyńcze o podróbkach. Jak La ramblowicz doradzi to co innego.
@gurales w przerwach od jedzenia gówna weź się za naukę czytania. Nawet jakbym miał nick "KUPA" to tylko ostremu odklejeńcowi przyjdzie na myśl jej konsumpcja:D Wybaczam.
@Trepyveb nie dziwię się, że to dla ciebie dużo skoro przeczytanie kilku prostych zmian sprawia ci problem z ich zrozumieniem. Doskonale potwierdzasz to, że jaki słuchacz taki rap :) Nawet cię nie zaatkowałem a ty sie zaraz burzysz i mnie obrażasz. widocznie jesteś tym tępym gnojem z gimanzjum dla którego rapowanie o ciastkach z kremem jest fajne bo buja... Obyś kiedyś dostał wpie*** na komendzie bez powodu. Chuj ci w kask.
@Trepyveb Rap jest na takim poziomie na jakim jest tylko i wyłącznie przez nas słuchaczy. Ludzie, którzy rozumieją tą kulurę mają już w większości ponad 30 lat i są zbyt zajęci tyraniem na godne życie w tym kraju aniżeli słuchaniem pitolenia o hajsie i gangsterce. Oczywiście słuchają wartościowej muzyki to ale obecnie to co jest na "topie" determinują gimnazjaliści dla kórych w większości głowną wartością są pieniądze i popularność a ciekawe są dla nich jedynie jednowymiarowe kawałki na trapowych bitach. Mamy wielu świetnych MC (np. Ńemy) ale nie są oni promowani przez największe serwisy dlatego prawdziwy RAP wraca powoli do podziemia. Zbytnio to się skomercjalizowało (to akurat dobrze). Coraz mniej jest jednak raperów, którzy do mnie trafiają. Kiedyś RAP niósł prawdę w wersach i za to m.in tak uwielbiałem tą muzykę. Teraz to przechwalanie się, nawijanie o "gangsterce" i dupie maryny... Nie twierdzę jednak, że to źle bo wszystko się zmienia i nie musimy przecież słuchać wyżej wspomnianego pitolenia. Każdy ma swoje gusta. Sam za dzieciaka słuchałem przypałowych piosenek. Przykre jest jedynie to, że coraz ciężej dotrzeć do czegoś wartościowego. Sam Major mnie nie przekonuje do siebie swoim rapem. Pomijam skillsy.
@leszeq kurde stary ja pracuje w ten sposób. 8-16, po robicie nie mówimy o robocie. Mam 30 lat, wyższe wykształcenie znam bardzo dobrze język angielski i mam do łapy 4000. Skoro 10 000 brutto to „nienajgorsze” wynagrodzenie to czas popadać w depresje.
@Majkel34 ja wiem, że to patałachy i komuna ale doprowadzając do tego stanu mogą zagroźić sobie bardziej niż politycznie. W narodzie, który pogrążony jest w ruinie jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś nie wytrzyma i zapoluje na życie oprawców bo tak trzeba będzie ich wtedy nazwać. Wtedy już nie będzie kordonu policji pod domem kaczora 24h/7.
@lucca87 najbardziej boli mnie fakt, że ludzie niczego nie nauczyli się na przestrzeni osatnich lat ufając cały czas tym samym obozom. Musiało dojść do jawnej ingerencji w naszą wolność aby w końcu się zbuntować.
@VenoM w pewnym stopniu się z Tobą zgadzam. Możesz wytłumaczyć jak to widzisz w skali całego kraju? Ja osobiście prędzej wyjadę niż będę robił co mi każą i co konkretnie masz na myśli?
Może ktoś merytorycznie wytłumaczyć czemu rząd chce aby mniejsze przedsiębiorstwa poupadały a tysiące ludzi potraciło pracę? Jakie korzyści czerpią z pogarszającej się sytuacji gospodardzej?
Niektórzy to chyba zapominają, że Messi jest jednak człowiekiem a nie maszyną, która notabene też kiedyś musi się zepsuć. Nie bronię go i również uważam, że powoli powinniśmy starać się go zastąpić ale część „kibiców” jedzie po nim jak po burej suce zapominając chyba ile ten gość zrobił dla Barcelony. Leoś ewidentnie ma gorszy moment ale to trenerom bardziej brakuje jaj niż Messiemu umiejętności.
0
Macie doświadczenie ze sklepem z perfumami tagomago?
Szukałem perfum i trafiłem na ceneo. Na tym sklepie mają prawie o stówę taniej niż np. na zalando ale boje się, że może podróba jakaś.
Opinie niby ma dobre ale jednak zdarzają się jakieś pojedyńcze o podróbkach.
Jak La ramblowicz doradzi to co innego.
0
@MesQueUnClub96 ale człowieku nie chcesz mieć nadziei to jej nie miej a jak ktoś chce wierzyć do samego końca to niech wierzy...
0
@Coutinho007 nie wiem strasznie mnie irytują tymi klepkami na sile ...
1
@Coutinho007 ta spróbują ... jak trzeba napierdalac to oni piłkę przyjmują
0
@Getek kurła ja właśnie nie mam i już się zaczynam denerwować ewentualnymi przycinkami na streamie...
0
@Batys opaskę mu od razu skroili:D
1
@Darek97 niee!!! Błagam, księdza tu jeszcze chyba nie było :(
3
Komentarz usunięty
1
@gurales
0
@gurales w przerwach od jedzenia gówna weź się za naukę czytania. Nawet jakbym miał nick "KUPA" to tylko ostremu odklejeńcowi przyjdzie na myśl jej konsumpcja:D
Wybaczam.
0
@gurales smacznego? nie wiem co ty tam lubisz ale w moim świecie po wysraniu spuszczam wodę a nie nakładam sobie to na talerz ... świńtuchu.
0
@masq idę zaraz się wysrać po kebabie. Też proszę o wsprarcie.
0
@Trepyveb nie dziwię się, że to dla ciebie dużo skoro przeczytanie kilku prostych zmian sprawia ci problem z ich zrozumieniem.
Doskonale potwierdzasz to, że jaki słuchacz taki rap :) Nawet cię nie zaatkowałem a ty sie zaraz burzysz i mnie obrażasz. widocznie jesteś tym tępym gnojem z gimanzjum dla którego rapowanie o ciastkach z kremem jest fajne bo buja...
Obyś kiedyś dostał wpie*** na komendzie bez powodu. Chuj ci w kask.
0
@Trepyveb Rap jest na takim poziomie na jakim jest tylko i wyłącznie przez nas słuchaczy. Ludzie, którzy rozumieją tą kulurę mają już w większości ponad 30 lat i są zbyt zajęci tyraniem na godne życie w tym kraju aniżeli słuchaniem pitolenia o hajsie i gangsterce.
Oczywiście słuchają wartościowej muzyki to ale obecnie to co jest na "topie" determinują gimnazjaliści dla kórych w większości głowną wartością są pieniądze i popularność a ciekawe są dla nich jedynie jednowymiarowe kawałki na trapowych bitach.
Mamy wielu świetnych MC (np. Ńemy) ale nie są oni promowani przez największe serwisy dlatego prawdziwy RAP wraca powoli do podziemia.
Zbytnio to się skomercjalizowało (to akurat dobrze). Coraz mniej jest jednak raperów, którzy do mnie trafiają. Kiedyś RAP niósł prawdę w wersach i za to m.in tak uwielbiałem tą muzykę. Teraz to przechwalanie się, nawijanie o "gangsterce" i dupie maryny...
Nie twierdzę jednak, że to źle bo wszystko się zmienia i nie musimy przecież słuchać wyżej wspomnianego pitolenia. Każdy ma swoje gusta. Sam za dzieciaka słuchałem przypałowych piosenek. Przykre jest jedynie to, że coraz ciężej dotrzeć do czegoś wartościowego.
Sam Major mnie nie przekonuje do siebie swoim rapem. Pomijam skillsy.
0
@amanter co odwlecze to nie uciecze.
0
@BlaseR9 Krzyśka zasypało czy na Najmana wpadł?
0
@biela89fcb online będzie pewnie barca a w tv puchar Włoch :)
0
@leszeq kurde stary ja pracuje w ten sposób. 8-16, po robicie nie mówimy o robocie. Mam 30 lat, wyższe wykształcenie znam bardzo dobrze język angielski i mam do łapy 4000. Skoro 10 000 brutto to „nienajgorsze” wynagrodzenie to czas popadać w depresje.
1
@sokot przecież to trolle albo totalni buce :d
0
@D8360 rozmawiałeś z nim o tym ?
0
@Gosciuu następnym razem polecam pobrać z torrentów. Zamiast szukać kilka dni masz całą serię w kilka godzin i to w 1080p...
0
@kuczyniak z oficjalnego sklepu FC Barcelony lub Nike.
0
@Majkel34 ja wiem, że to patałachy i komuna ale doprowadzając do tego stanu mogą zagroźić sobie bardziej niż politycznie. W narodzie, który pogrążony jest w ruinie jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś nie wytrzyma i zapoluje na życie oprawców bo tak trzeba będzie ich wtedy nazwać.
Wtedy już nie będzie kordonu policji pod domem kaczora 24h/7.
1
@lucca87 najbardziej boli mnie fakt, że ludzie niczego nie nauczyli się na przestrzeni osatnich lat ufając cały czas tym samym obozom. Musiało dojść do jawnej ingerencji w naszą wolność aby w końcu się zbuntować.
1
@VenoM w pewnym stopniu się z Tobą zgadzam. Możesz wytłumaczyć jak to widzisz w skali całego kraju?
Ja osobiście prędzej wyjadę niż będę robił co mi każą i co konkretnie masz na myśli?
0
Może ktoś merytorycznie wytłumaczyć czemu rząd chce aby mniejsze przedsiębiorstwa poupadały a tysiące ludzi potraciło pracę?
Jakie korzyści czerpią z pogarszającej się sytuacji gospodardzej?
0
@kubix05 ale tera to mi czachę rozwaliłes...
6
Niektórzy to chyba zapominają, że Messi jest jednak człowiekiem a nie maszyną, która notabene też kiedyś musi się zepsuć.
Nie bronię go i również uważam, że powoli powinniśmy starać się go zastąpić ale część „kibiców” jedzie po nim jak po burej suce zapominając chyba ile ten gość zrobił dla Barcelony.
Leoś ewidentnie ma gorszy moment ale to trenerom bardziej brakuje jaj niż Messiemu umiejętności.
0
@Janiama ten co siedzi w głowie Messieg ...
Przekaz mu telepatycznie ode mnie ze nic się nie stało i dalej 3mamy za nich kciuki.
1
Nie od razu Rzym zbudowano :d
Neto poniekąd przegrał nam ten mecz...