0

@tbas :D a kto sędziuje ?

3

Myśle ze Messi i Frankie są świadomi możliwej absencji w klasyku i raczej będą bardzo uważać żeby nie otrzymać żółtka także spokojnie :)
To nie gracze pokroju Balotellego.

1

@Sulimo zacytuje ciebie. „Milczenie jest złotem. Jak masz pisać bzdety to lepiej nic nie pisz”.

0

Tu już nie chodzi o to czy katolik czy nie :) ale po co oznajmiać i akcentować tak intymne kwestie publicznie?:) moim zdaniem tylko dla atencji. Nikt dorosły i zdrowo myślący raczej tego nie robi.

0

@Sulimo podtrzymuje opinie ze większość ateistów to atencjusze. Znam wielu i oni też mają takie zdanie.
Co ma w ogóle życzenie wesołych świat do bycia ateista? Myśle, że głównie to chciałeś zaakcentować. Totalnie bez sensu jak dla mnie.
Życzę wesołych i spokojnych świąt każdemu, niezależnie od wiary i przekonań.

3

@Sulimo czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ateiści muszą koniecznie się tym podzielić ze światem? Beka.

0

Tera przez tydzień „nie dla nejmara” bo raz nie wystarczy ... żenada

2

@AmigoBlancos właśnie oglądam, dobre cześki to są ale wieś rządzi się swoimi prawami. Mam wrażenie ze dobierają tam jednak skrajnie nieogarniętych typów byle się oglądało bo większość ludzi na wsi jest ogarnięta.
Tu typ jedzie na skuterku i na całą jape śpiewa jakieś diacopol:D

1

@svensonFCB Włocławek pikantny ze słoiczka

1

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 Willem Defoe jest moim zdaniem stworzony do roli Jokera. Oby kiedyś go zagrał.

2

Powrót do przyszłości na TV4:)

Idealny klimacik do sobotniego śniadanka.

0

@klopx a Cheryl Cole i Kate Beckinsale? Mi te dwie zawsze pierwszy przychodzą na myśl :)

2

@TheNekro94 no wiem, że nie;d Legolas by pasował.

1

@TheNekro94 Cienistogrzywy nie lubi tego. Jako, że krasnoludy darzyły złoto wielką miłością to prędzej widziałbym na nim Gimliego ale ten by nawet na niego nie wsiadł;d

2

@PershingFanatykLMFCB przyznaj, że przed tym wszystkim zjarałeś jeszcze srogiego wąsa.

0

@PanteraCule zależy co masz na myśli poprzez wegetację i życie. Równie dobrze moża zapytać dlaczego ludzie wybierają spokojne życie od wyścigu szczurów:)

0

Dobre zmiany dal.

1

@Barwindg owszem ciężko jest przejść obok obojętnie. Szczególnie gdy sklepowe światło odbija sie w tym połyskującym różowym lukierku:D

2

@DonMatteo901 niech se gada. Problem w tym, że ludzie to udostępniają ;d

1

@Barwindg jakbyś spróbował pączusia mojej babci z wisienkami pochodzącymi z jej własnego ogrodu to byś zobaczył, że ten z biedry jest gówno wart;d
Bardzo rzadko ale też czasami się skuszę na tą marną podróbę pączka ;d

12

Serio jestem ciekaw czy tego 10tego będzie tłumnie obchodzona rocznica smoleńska. Jaja będą...
Oczywiście z całym szacunkiem dla ofiar ale to będzie mega ryzykowne nawet dla tego rządu.

0

@Persyfl kościół jest prześladowany na całym świecie. Zobacz co się dzieje w Afryce - nikt o tym głośno nie mówi a dzisiaj pewnie komuś nałożono oponę i spalono go żywcem. Przestańcie wrzucać te pro lub antyreligijne posty i nie starajcie się wpływać na czyjąś podświadomość bo i tak Wam się to nie uda:)
Do wyborów jeszcze daleko.

0

@szymonbarca10 myślę, że jedno i drugie:)

1

@szymonbarca10 ale żeś zabłysnął teraz... Gratuluję :D

4

@clyde dla mnie to bez różnicy i tak już przestałem być człowiekiem a stałem się małpą w klatce.

0

@klopx dokładnie:D w okręgówce trzeba 10x bardziej uważać... nie dość, że się na kartofliskach gra to jeszcze sędzia za kratę browarów pozwala fulować trochę bardziej:D

0

@barcelonaLM ta już widzę jak ich ukarają. Tu trzeba strzelca wyborowego.

0

@Volcano Tysiąc pięćset sto dziewięćset

0

@Quavosk 1 1 1 1 1 1 1 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?