3

@Bobo25 ale ja nie napisałem nigdzie, że musi się podobać. Bardziej chodzi mi o ludzi których romantyczne podejście do piłki zostało zbesztane z błotem. Ja rozumiem, że to się może nie podobać i szanuję to.

7

@Danny Gaucho naah człowiek o wyrafinowanym guście muzycznym, słuchający jedynie muzyki ambitnej nie będzie przecież tracił czasu na googlowanie jakiegoś Drejka.

8

Smieszne jak się ludzie oburzają na logo OVO na koszulce. Ktoś chyba nie wie jak funkcjonuje dzisiejszy świat i nie może się z tym pogodzić.
Świetna akcja marketingowa tym bardziej że Drake niejednokrotnie dał się fotografować w koszulce Barcelony.
Pocieszę Was. Może kiedyś na koszulce będzie Hana Montana albo Zenek Martyniuk.

1

@Xxxbarca4ever w najniższej klasie rozgrywkowej takich rzeczy się nie praktykuje :D

2

@klopx jak dla mnie kozacki pomysł, kozacka koszulka, szczególnie dla fanów muzyki.

0

@tomek8756 Mężczyzna przedstawił się jako Kamil Tumulec.

0

@Mario96w BARS!

2

@MesQueUnClub_87 jeszcze 58 min, potem jeszcze 2h trasy i dopiero :(

1

@MesQueUnClub96 jeszcze 59minut...

1

@KmN ale w Zarze są dobrej jakości płaszcze. Jeden od nich mam już 3 rok i jak nowy (o ile dbasz).
Idź do peek & cloppenburg - tam będziesz miał największy wybór.

0

@Kozinho. ja tam bym jej mikrofon podstawił pod nos ;d

1

@tristan87 ja uwielbiam i koty i psy jednak różnica między nimi jest taka, że gdy masz gorszy dzień i zawołasz psa to przyleci i poprawi humor. Kot? spojrzy na Ciebie z pogardą i pójdzie przed siebie zostawiając Cię z pogłębiającą się depresją.

0

@draxidox Domagalik to mogłaby się zająć czymś innym a nie dziennikarstwem. Skoro lubi sex to może za pieniądze?

0

@tomek8756 Brad chce zamoczyć kapucyna i tyle. Za tydzień usłyszymy, że już się rozstali.
Gust ma dobry.

0

@DonAndresFCB a Sokół?

0

@Colon idzie jesień, czas zapętlić Nutshell na słuchawkach.

0

@MAGNETO pewnie z Ukrainy!!

0

@Colon na starość pojadę do Norwegii tylko po to żeby zarzucić kwasa i patrzeć na zorzę.

1

@Bogan zakładam z dumą na każdy Orlik. + 5 do skila.

21

@kuz haha nie słyszałem. Niezłe jaja. Tak samo jak ta gówniara co teraz jest wzorem dla dzieciaków:D bo przecież każdy popełnia błędy - żałosny argument i narracja w przypadku świecenia dupskiem w necie.
W moich czasach błąd to było palenie szlugów albo jakiś głupi, gówniarski wybryk ale nie świadoma prostytucja:D

0

@Compadre dobrze wiesz, że nie o to mi chodziło a o ogólne zjawisko "instagramowych aktywistów".

5

@doc nie wiem ale na pewno nie w Iranie:) Jakaś może wrzuci posta na instagrama albo ustawi sobie profilowe z flagą Iranu i po sprawie.

1

@DawidekFCB ja w ostatnią nie rozegrałem ani jednego meczu a miałem podobnie jak Ty kiedyś. Potrafiłem cały dzień katować byle wejść do 1 ligi.

1

@DragonxNF nic nie poczułem przez te 4:08 :(

0

@MesQueUnClub_87 TOP jeśli dodałeś czosnek:> jak nie to tylko top.

1

@patrix211 a czego Ty się spodziewałeś? rzetelnej porady prawnej? :)

0

@MesQueUnClub_87 ja lubie ale zwykle wybieram tradycyjny placek :)

17

@tristan87 Dorociński to zajebisty aktor więc czemu nie? Oby nie było jak z Kotem i jego rzekomym udziale w Bondzie :)

1

@JimMorrisonFCB szczerze? też się zastanawiałem. Sprawdziłem i również strzeliłbym sobie fotę z tą przesympatyczną personą :)

2

@hayek u mnie na siłkę ostatnio wbił gość odwalony jak woźny w dzień nauczyciela. Jeansowe spodenki, koszuleczka, dobry bucik - no jakby na randkę szedł :D nic nie miało chociaż za grosz sportowego charakteru. W sumie to mi to lata kto jak ćwiczy ale to tak komicznie wyglądało :) Może pompował tylko łapy przed randką?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?