2

Jak ktoś lubi House to zrobiłem mixa

2

@MichuZ44 muszę obejrzeć. Jak byłem dzieciakiem to tata wypożyczał mi Godzillę na VHSach. Potrafiłem siedzieć cały dzień i oglądać jedną kasetę w kółko.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

2

@tristan87 no i dlatego chlopaka szanuję jeszcze bardziej. Awaria auta - zawsze to mówię jak nie mogę się pojawić w robocie :D

0

@tristan87 Aha zatem wyczuł chłop temat. Abstrahując, kijem rzeki nie zawrócisz.

2

@TheNekro94 a czego się spodziewałeś, ja w momencie oglądania jego wyczynu już wiedziałem jak będzie. U mnie ma szacun jeszcze większy za to że nie zjawił się na wielkim finale :)

1

@Kamiloza91 miał zły humor. No w jaki sposób wytłumaczysz zadźganie 5 letniego dziecka? Jebnięty typ i tyle. #borek2#eureka

0

@MarioVeB! Póki temat dotyczy szarego Kowalskiego to nie ma o czym mówić. Jeśli natomiast jakiś zwyrol przemłuci córkę prezydenta lub zamorduje z zimną krwią całą jego rodzinę to może nasz rząd wtedy się nad tym pochyli.

0

@Kalipso dokładnie to składałem. Lipton raczej.

1

@Bykunn dobra dzięki Panowie. Najwyżej nie zagłosuję :(

0

@FireBarca1899 hmm składałem wniosek przez internet i pamiętam że podawałem dokładny adres pobytu w dniu wyborów...

0

Zmiana miejsca głosowania.

Jeśli złożyłem wniosek o zmianę miejsca głosowania i został on zaakceptowany to będę mógł nadal zagłosować w pierwotnym miejscu zameldowania?

0

Prince and The Revolution - Purple Rain (Live in Syracuse, March 30, 1985)

0

Działa Wam transmisja na TVP sport online?

0

Drodzy ramblowicze,

Poszukuję grilla gazowego ale nigdy nie miałem z takowym styczności. Jest ktoś z Was w stanie polecić coś w rozsądnej cenie? Tak do 1200pln

0

Mamy tu jakiegoś prawnika?:D

Czy można zrezygnować z umowy najmu po jej podpisaniu ale nie wpłaceniu jeszcze żadnej kaucji ani czynszu?
Umowa podpisana tydzień temu, miałaby wejśc w życie od 01.06

0

Problem z iOS / FaceTime

Mam pytanko do użytkowników iOS. Mianowicie. Od niektórych osób nie otrzymuję przychodzącego połączenia na FaceTime. Dzwonią do mnie ale ja tego nie widzę... Wszystkie funkcje mam włączone. Brat dzwonił i normalnie widziałem ale od dwóch innych osób już nie... Wiecie co może być przyczyną? System aktualny.
Normalne połączenia przychodzą. Video rozmowy via Messenger/Instagram też ok.
Miał ktoś kiedyś podobny problem?

0

Może ktoś polecić jakiś sprawdzony, darmowy VPN?

2

@VegetaPolska haha nie no trzymajta mnie :D

0

Jakaś ta piłka dzisiaj ciężka, murawa szorstka… Jakbym siebie i kolegów na orliku widział.

1

O co chodziło wczoraj Robertowi z tym gestem?

Że Gil miał gila czy, że mu z ryja śmierdziało?

0

@Jagr też tak robiłem w NFS żeby szybciej pokonywać zakręty.

1

@Uukasz_93 ależ mu przyfasolił : O

1

@tko odniosłem to samo wrażenie a tej poprzeczki nie mogę do teraz przeboleć… tam powinna być bramka:(

3

Płaczki i eksperci już tu narzekają na Busiego itp a ja po prostu czekam z niecierpliwością i nadzieją na kolejny mecz Barcy. Coś ze mną jest nie tak :( VeB!

0

@bartekvisca ja poszedłem prywatnie bo na NFZ to ledwo mi wora szturchnął ten lekarz i ledwo go w ogóle rozumiałem bo po Polsku słabo mówił... 0 USG nic.

3

@Kidd no i słusznie go wyrzucił :)

0

@Hubsao już dawno podpisał list pożegnalny więc może w końcu wyślijcie tam swojego Jamesa Bonda żeby załatwił robotę.

1

@Bobo25 mam nadzieję że nie.

0

@Bobo25 My i większość raczej się przyzwyczaiła:) Trudno mi się wypowiedzieć bo swego czasu słuchałem płyt Drakea. Logo mają jakie mają, mi jakoś szczególnie nie przeszkadza ale wiesz, o gustach się nie dyskutuje. Może jedynie bym je tylko zmniejszył.
Pocieszę Cię, że to akcja jednorazowa. Mam nadzieję, że kolejne logo przypadnie Ci do gustu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?