@MichuZ44 muszę obejrzeć. Jak byłem dzieciakiem to tata wypożyczał mi Godzillę na VHSach. Potrafiłem siedzieć cały dzień i oglądać jedną kasetę w kółko.
@TheNekro94 a czego się spodziewałeś, ja w momencie oglądania jego wyczynu już wiedziałem jak będzie. U mnie ma szacun jeszcze większy za to że nie zjawił się na wielkim finale :)
@MarioVeB! Póki temat dotyczy szarego Kowalskiego to nie ma o czym mówić. Jeśli natomiast jakiś zwyrol przemłuci córkę prezydenta lub zamorduje z zimną krwią całą jego rodzinę to może nasz rząd wtedy się nad tym pochyli.
Czy można zrezygnować z umowy najmu po jej podpisaniu ale nie wpłaceniu jeszcze żadnej kaucji ani czynszu? Umowa podpisana tydzień temu, miałaby wejśc w życie od 01.06
Mam pytanko do użytkowników iOS. Mianowicie. Od niektórych osób nie otrzymuję przychodzącego połączenia na FaceTime. Dzwonią do mnie ale ja tego nie widzę... Wszystkie funkcje mam włączone. Brat dzwonił i normalnie widziałem ale od dwóch innych osób już nie... Wiecie co może być przyczyną? System aktualny. Normalne połączenia przychodzą. Video rozmowy via Messenger/Instagram też ok. Miał ktoś kiedyś podobny problem?
Płaczki i eksperci już tu narzekają na Busiego itp a ja po prostu czekam z niecierpliwością i nadzieją na kolejny mecz Barcy. Coś ze mną jest nie tak :( VeB!
@bartekvisca ja poszedłem prywatnie bo na NFZ to ledwo mi wora szturchnął ten lekarz i ledwo go w ogóle rozumiałem bo po Polsku słabo mówił... 0 USG nic.
@Bobo25 My i większość raczej się przyzwyczaiła:) Trudno mi się wypowiedzieć bo swego czasu słuchałem płyt Drakea. Logo mają jakie mają, mi jakoś szczególnie nie przeszkadza ale wiesz, o gustach się nie dyskutuje. Może jedynie bym je tylko zmniejszył. Pocieszę Cię, że to akcja jednorazowa. Mam nadzieję, że kolejne logo przypadnie Ci do gustu:)
2
Jak ktoś lubi House to zrobiłem mixa
2
@MichuZ44 muszę obejrzeć. Jak byłem dzieciakiem to tata wypożyczał mi Godzillę na VHSach. Potrafiłem siedzieć cały dzień i oglądać jedną kasetę w kółko.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
2
@tristan87 no i dlatego chlopaka szanuję jeszcze bardziej. Awaria auta - zawsze to mówię jak nie mogę się pojawić w robocie :D
0
@tristan87 Aha zatem wyczuł chłop temat. Abstrahując, kijem rzeki nie zawrócisz.
2
@TheNekro94 a czego się spodziewałeś, ja w momencie oglądania jego wyczynu już wiedziałem jak będzie. U mnie ma szacun jeszcze większy za to że nie zjawił się na wielkim finale :)
1
@Kamiloza91 miał zły humor. No w jaki sposób wytłumaczysz zadźganie 5 letniego dziecka? Jebnięty typ i tyle. #borek2#eureka
0
@MarioVeB! Póki temat dotyczy szarego Kowalskiego to nie ma o czym mówić. Jeśli natomiast jakiś zwyrol przemłuci córkę prezydenta lub zamorduje z zimną krwią całą jego rodzinę to może nasz rząd wtedy się nad tym pochyli.
0
@Kalipso dokładnie to składałem. Lipton raczej.
1
@Bykunn dobra dzięki Panowie. Najwyżej nie zagłosuję :(
0
@FireBarca1899 hmm składałem wniosek przez internet i pamiętam że podawałem dokładny adres pobytu w dniu wyborów...
0
Zmiana miejsca głosowania.
Jeśli złożyłem wniosek o zmianę miejsca głosowania i został on zaakceptowany to będę mógł nadal zagłosować w pierwotnym miejscu zameldowania?
0
Prince and The Revolution - Purple Rain (Live in Syracuse, March 30, 1985)
0
Działa Wam transmisja na TVP sport online?
0
Drodzy ramblowicze,
Poszukuję grilla gazowego ale nigdy nie miałem z takowym styczności. Jest ktoś z Was w stanie polecić coś w rozsądnej cenie? Tak do 1200pln
0
Mamy tu jakiegoś prawnika?:D
Czy można zrezygnować z umowy najmu po jej podpisaniu ale nie wpłaceniu jeszcze żadnej kaucji ani czynszu?
Umowa podpisana tydzień temu, miałaby wejśc w życie od 01.06
0
Problem z iOS / FaceTime
Mam pytanko do użytkowników iOS. Mianowicie. Od niektórych osób nie otrzymuję przychodzącego połączenia na FaceTime. Dzwonią do mnie ale ja tego nie widzę... Wszystkie funkcje mam włączone. Brat dzwonił i normalnie widziałem ale od dwóch innych osób już nie... Wiecie co może być przyczyną? System aktualny.
Normalne połączenia przychodzą. Video rozmowy via Messenger/Instagram też ok.
Miał ktoś kiedyś podobny problem?
0
Może ktoś polecić jakiś sprawdzony, darmowy VPN?
2
@VegetaPolska haha nie no trzymajta mnie :D
0
Jakaś ta piłka dzisiaj ciężka, murawa szorstka… Jakbym siebie i kolegów na orliku widział.
1
O co chodziło wczoraj Robertowi z tym gestem?
Że Gil miał gila czy, że mu z ryja śmierdziało?
0
@Jagr też tak robiłem w NFS żeby szybciej pokonywać zakręty.
1
@Uukasz_93 ależ mu przyfasolił : O
1
@tko odniosłem to samo wrażenie a tej poprzeczki nie mogę do teraz przeboleć… tam powinna być bramka:(
3
Płaczki i eksperci już tu narzekają na Busiego itp a ja po prostu czekam z niecierpliwością i nadzieją na kolejny mecz Barcy. Coś ze mną jest nie tak :( VeB!
0
@bartekvisca ja poszedłem prywatnie bo na NFZ to ledwo mi wora szturchnął ten lekarz i ledwo go w ogóle rozumiałem bo po Polsku słabo mówił... 0 USG nic.
3
@Kidd no i słusznie go wyrzucił :)
0
@Hubsao już dawno podpisał list pożegnalny więc może w końcu wyślijcie tam swojego Jamesa Bonda żeby załatwił robotę.
1
@Bobo25 mam nadzieję że nie.
0
@Bobo25 My i większość raczej się przyzwyczaiła:) Trudno mi się wypowiedzieć bo swego czasu słuchałem płyt Drakea. Logo mają jakie mają, mi jakoś szczególnie nie przeszkadza ale wiesz, o gustach się nie dyskutuje. Może jedynie bym je tylko zmniejszył.
Pocieszę Cię, że to akcja jednorazowa. Mam nadzieję, że kolejne logo przypadnie Ci do gustu:)