@Aragorn33 mnie rozwalił jeden gość, gdzieś na stronie prześcieradeł. Pisał że wszyscy teraz cisną madrycioków bo to główny rywal Barcelony a w Barcelonie gra dwóch Polaków więc patriotyzm nakazuje stanąć po stronie rodaków i umniejszać realowi :D:D
ok, moją uwagę zwróciły jednak jakieś "analizy" na temat prawej nogi faulowanego zawodnika Celty oraz wymuszania rzutu karnego. Pisanie, "ważne że wygrana" i udawanie że nic kontrowersyjnego się w tym meczu nie stało.
@Nightraider tez mam Tindera, chyba tylko żeby karmić tam swoją próżność bo rzadko się z jakąś tam umówię, a jak już to wiadomo po co... Sam sobie jestem trochę winny że jestem sam - otwarcie to przyznaję ale tak jak mówię, jakoś bardzo nad tym nie ubolewam. Chciałbym mieć fajną babkę i rodzinę ale pogodziłem się też z faktem że może się nie udać (zaraz będę miał 34 lata, chociaż dla faceta to złoty wiek). Ostatnio częściej chodzę do kościoła, może tam się uda :D
Co do Erasmusa. Moj dobry ziomal był z "kobietą" prawie 10 lat tylko po to by ta po tym czasie jakby nigdy nic popuściła szpary jakiemuś hiszpanowi (pewnie madryciok na dodatek :D). Na szczęście teraz ma fajną kobitę i chyba mu się układa ale jak tu się nie zrazić?
Kończąc ten niekończący się temat - życzę Tobie, sobie oraz wszystkim którzy szukają prawdziwej miłości żebyśmy kiedyś ją znaleźli bo to piękne uczucie.
@Nightraider bez kitu mam podobnie. Mam też wrażenie że te "ładne" traktują swoja urodę jako jakąś walutę. W sensie, jestem piękna więc ty też masz być piękny, bogaty, zaradny, zabawny. Wiadomo nie ma co uogólniać ale większość tych atrakcyjnych ma nasrane we łbie. Ja nieskromnie muszę przyznać że zawsze byłem z "modelkami" - dzięki Bogu, i każda okazała się materialistką. Jedna nawet wprost to powiedziała, przy moich rodzicach... (ja głupi dalej z nią byłem bo myślałem że związek jest mi do szczęścia potrzebny). Od dwóch lat jestem singlem i w ogóle nie czuje potrzeby bycia w związku (prawdopodobnie przez swoje doświadczenia). Jest to wygodne ale jednocześnie smutne bo kto nie chce kochać i być kochanym? chyba tylko wariat. Sam oczywiście nie byłem krystalicznie czysty ale pewnej granicy nigdy nie przekroczyłem i uważam że facet nie powinien być traktowany przez pryzmat swoich zarobków itd. Kobiety już od czasów kamienia łupanego potrzebowały poczucia bezpieczeństwa, nie ma co z tym dyskutować, to trochę uwarunkowania biologiczne i facet powinien to zapewnić. Niestety społecznie, większość z nich zaczęła to bezpieczeństwo utożsamiać jedynie z kwotą która spoczywa na koncie mężczyzny. Oczywiście żadna tego nie przyzna mówiąc że ważne jest nasze serce itd ale finalnie w końcu pójdzie do tego co MA WIĘCEJ, tłumacząc się że to jakaś cecha naszego charakteru to spowodowała (o ile w ogóle ci to wyjaśni). PS. Nie jestem szowinistą, kocham kobiety i nie wyobrażam sobie bez nich świata (nie chodzi mi teraz o rozmnażanie). Ogólnie nasz gatunek w jakimś momencie strasznie się pogubił, my faceci też na swój sposób jesteśmy amebami i często traktujemy je przedmiotowo podczas gdy często taka kobieta na to sobie nie zasłużyła a my od razu nie przedstawiliśmy im swoich intencji (np ONS).
@Fantastyczny Chłopiec jakby wszyscy mieli taki charakter i zaangażowanie jak Gavi to by nie było bata na Barcelonę. Uwielbiam patrzeć jak bez kompleksów wpierdziela się w starcia z 2x większym od siebie chłopem, pada, podnosi się i goni go dalej:)
@Peciak ok ale główny podjął jednak decyzję o wyciągnięciu czerwa. W ogóle ciekawe jak to na słuchawce się rozegrało.
- Główny weź daj mu czerwoną kartkę bo on ręką machnął w naszym kierunku, poczułem się urażony. - Kto machnął? - No trener Barcelony - Nic nie wdziałem ale ok.
Tak czy inaczej kuriozalna sytuacja :) I jeszcze te całe zawieszenie Flicka na dwa mecze - to już w ogóle zryło mi łeb.
@Arcybiskup sztuką jest zrobić coś prostego i smacznego jednocześnie. Nie jest sztuką dowalić do kiełbasy miliona przypraw i się podniecać że jakoś smakuje :)
Ja to czekam teraz aż ten sędzia co dał kartkę Flickowi będzie prowadził mecz prześcieradeł. Nie wierzę że któryś z tamtych przygłupów wytrzyma i nie wykona jakiegoś gestu w stronę arbitrów.
@MesQueUnClub_87 taktyczny. Też czekam na te dwa filmy. Do premiery kinowej Nosferatu nie wytrzymam (u nas chyba dopiero w lutym) i wleci na jakimś torrencie...
0
@Fizzy Womack są narzędzia ale perez już wszystkie wykupił z półek żeby nikt nie mógł po nie sięgnąć :)
1
@Aragorn33 mnie rozwalił jeden gość, gdzieś na stronie prześcieradeł. Pisał że wszyscy teraz cisną madrycioków bo to główny rywal Barcelony a w Barcelonie gra dwóch Polaków więc patriotyzm nakazuje stanąć po stronie rodaków i umniejszać realowi :D:D
0
ok, moją uwagę zwróciły jednak jakieś "analizy" na temat prawej nogi faulowanego zawodnika Celty oraz wymuszania rzutu karnego. Pisanie, "ważne że wygrana" i udawanie że nic kontrowersyjnego się w tym meczu nie stało.
0
@vangoor wszedłem na chwile na ich stronę poczytać komentarze odnośnie tego rzutu karnego. To co oni tam piszą woła o pomstę do nieba :D
3
Wybierz jedno:
-Kibic Realu
-Godność
0
@DawidekFCB zgadzam się ale mimo wszystko spodziewalem się ze beda slepych tam udawac:D
0
Nawet na kafejce przyznają że był i że perez posmarował :D
0
@Tomcio ja akura oglądałem mecz na swoim ajłoczu podczas spaceru kosmicznego. Zasięg kozacki, zero lagów.
0
zrobił krok w przód żeby później zrobić 3 w tył. Już nie raz to pokazywał.
0
@DonPancio ja bym chciał Real, zawsze miło się patrzy jak ich gnieciemy. Nigdy mi sie to nie znudzi:)
3
@NorbiTBOB ja tam wole półfinał:D co dwa wpierdziele to nie jeden :D
0
@Chucky X lat tak jeździłeś i Ci nie przeszkadzało więc jak teraz olejesz temat to też nic się nie stanie :D
1
@Nightraider tez mam Tindera, chyba tylko żeby karmić tam swoją próżność bo rzadko się z jakąś tam umówię, a jak już to wiadomo po co... Sam sobie jestem trochę winny że jestem sam - otwarcie to przyznaję ale tak jak mówię, jakoś bardzo nad tym nie ubolewam.
Chciałbym mieć fajną babkę i rodzinę ale pogodziłem się też z faktem że może się nie udać (zaraz będę miał 34 lata, chociaż dla faceta to złoty wiek). Ostatnio częściej chodzę do kościoła, może tam się uda :D
Co do Erasmusa. Moj dobry ziomal był z "kobietą" prawie 10 lat tylko po to by ta po tym czasie jakby nigdy nic popuściła szpary jakiemuś hiszpanowi (pewnie madryciok na dodatek :D). Na szczęście teraz ma fajną kobitę i chyba mu się układa ale jak tu się nie zrazić?
Kończąc ten niekończący się temat - życzę Tobie, sobie oraz wszystkim którzy szukają prawdziwej miłości żebyśmy kiedyś ją znaleźli bo to piękne uczucie.
PS. 30 min i do domku.
3
@Rastafarnianin uwielbiam takie obrazy. Mroczne drzewostany i wrzosowiska najbardziej :)
0
@kuz ten ksiądz, nie każdy.
1
@Nightraider bez kitu mam podobnie. Mam też wrażenie że te "ładne" traktują swoja urodę jako jakąś walutę. W sensie, jestem piękna więc ty też masz być piękny, bogaty, zaradny, zabawny. Wiadomo nie ma co uogólniać ale większość tych atrakcyjnych ma nasrane we łbie. Ja nieskromnie muszę przyznać że zawsze byłem z "modelkami" - dzięki Bogu, i każda okazała się materialistką.
Jedna nawet wprost to powiedziała, przy moich rodzicach... (ja głupi dalej z nią byłem bo myślałem że związek jest mi do szczęścia potrzebny).
Od dwóch lat jestem singlem i w ogóle nie czuje potrzeby bycia w związku (prawdopodobnie przez swoje doświadczenia). Jest to wygodne ale jednocześnie smutne bo kto nie chce kochać i być kochanym? chyba tylko wariat.
Sam oczywiście nie byłem krystalicznie czysty ale pewnej granicy nigdy nie przekroczyłem i uważam że facet nie powinien być traktowany przez pryzmat swoich zarobków itd.
Kobiety już od czasów kamienia łupanego potrzebowały poczucia bezpieczeństwa, nie ma co z tym dyskutować, to trochę uwarunkowania biologiczne i facet powinien to zapewnić. Niestety społecznie, większość z nich zaczęła to bezpieczeństwo utożsamiać jedynie z kwotą która spoczywa na koncie mężczyzny.
Oczywiście żadna tego nie przyzna mówiąc że ważne jest nasze serce itd ale finalnie w końcu pójdzie do tego co MA WIĘCEJ, tłumacząc się że to jakaś cecha naszego charakteru to spowodowała (o ile w ogóle ci to wyjaśni).
PS. Nie jestem szowinistą, kocham kobiety i nie wyobrażam sobie bez nich świata (nie chodzi mi teraz o rozmnażanie).
Ogólnie nasz gatunek w jakimś momencie strasznie się pogubił, my faceci też na swój sposób jesteśmy amebami i często traktujemy je przedmiotowo podczas gdy często taka kobieta na to sobie nie zasłużyła a my od razu nie przedstawiliśmy im swoich intencji (np ONS).
PS. Nudzi mi sie w robocie.
0
@betonito masz na myśli ten OBIEKT na którym grali z Barbastro?:D
0
@Fantastyczny Chłopiec jakby wszyscy mieli taki charakter i zaangażowanie jak Gavi to by nie było bata na Barcelonę. Uwielbiam patrzeć jak bez kompleksów wpierdziela się w starcia z 2x większym od siebie chłopem, pada, podnosi się i goni go dalej:)
1
@MateS 14. Z takim numerem grałem w najlepszej drużynie świata. Kasztelan Sierpc :D
2
@FCB24 ja mam na chacie Monopol edycja Barcelona, jeszcze w folii. Edycja z czasów jak grał Neymar i Mascherano. Tak się chciałem tylko pochwalić.
0
Balde jest cienki jak sik pająka.
0
Trzeba hejtować rekina bo on wtedy gole strzela.
0
no to po meczu.
0
@Peciak ok ale główny podjął jednak decyzję o wyciągnięciu czerwa.
W ogóle ciekawe jak to na słuchawce się rozegrało.
- Główny weź daj mu czerwoną kartkę bo on ręką machnął w naszym kierunku, poczułem się urażony.
- Kto machnął?
- No trener Barcelony
- Nic nie wdziałem ale ok.
Tak czy inaczej kuriozalna sytuacja :)
I jeszcze te całe zawieszenie Flicka na dwa mecze - to już w ogóle zryło mi łeb.
1
@gaucho104 zupki chińskie wpierdziela bo tam jest "bogactwo przypraw orientu"
0
@Arcybiskup sztuką jest zrobić coś prostego i smacznego jednocześnie. Nie jest sztuką dowalić do kiełbasy miliona przypraw i się podniecać że jakoś smakuje :)
1
Ja to czekam teraz aż ten sędzia co dał kartkę Flickowi będzie prowadził mecz prześcieradeł. Nie wierzę że któryś z tamtych przygłupów wytrzyma i nie wykona jakiegoś gestu w stronę arbitrów.
0
@wawrzyn1 jeśli chcesz być duży to Trener Paweł zrobi z Ciebie wielkiego chłopa.
1
@MesQueUnClub_87 taktyczny. Też czekam na te dwa filmy. Do premiery kinowej Nosferatu nie wytrzymam (u nas chyba dopiero w lutym) i wleci na jakimś torrencie...
0
@MichuZ44 z taką fryzurą po prostu nie wypada nie mieć poczucia humoru :)