0

1

@Sinirsey niekoniecznie:D chodziło mi o "młodość". Ja mam 33 i czuje się młodo. Znam ludzi co mają 60 pare i też czują się młodo. Miałem na myśli wiek w którym piszesz głupoty nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

1

@MesQueUnClub96 chciałbym znowu być taki młody i głupi jak Ty :D

0

@BezglutenowyPedri jakiej karze człowieku? Ile Ty masz lat? Strzelam że jeszcze mało więc nie oceniam.
Jakbyś to karał to potem już w ogóle by nie można wyrazić jakiejkolwiek opinni (nawet żałosnej i niekontrukruktywnej).

Mam pełne prawo powiedzieć komuś że ma brzydki ryj. Drugą sprawą jest fakt że tego nie robię bo jednak jakiś tam poziom kultury osobistej posiadam i w ogóle nie widzę sensu i nie chce mi się robić komuś potencjalnej przykrości.

Karanie hejtu to głupota.

0

@BezglutenowyPedri jeśli jestem osobą publiczną i wystawiam zdjęcie do ogólnego dostępu to tak, powiedzmy że "daję przyzwolenie". Tylko że znam swoją wartość, znam siebie i wiem jakim jestem człowiekiem więc takie komentarze olewam ciepłym moczem :)
Jaki ja mam wpływ na to co ktoś napisze? To jego sumienie nie moje. Pytanie jak sobie z tym radzisz. Jak ktoś ma z tym problem to niech zablokuje możliwość dodawania komentarzy. Oczywiście nie zrobi tego bo wtedy jego morda słabiej się pozycjonuje a on jest mnie popularny :) Tylko niech potem nie płacze że go ktoś zwyzywał.

5

@LOPEZ16 dokładnie. Mnie rozwala jak dziękują za miłe komentarze itd ale jak ktoś napisze jakiegoś hejta to wielkie oburzenie i płacz z czym to oni nie muszą się zmagać :D
Albo odpowiadanie tylko na komentarze od tych "popularnych" kont a zwykłego Kowalskiego olewają, nawet jak napisał coś konstruktywnego.
Też mi ich nie jest, żal. Strażak liczy się z faktem że może się oparzyć...

0

@WiernyKatalonii ja nie miałem jakiegoś ostrego ibsa ale wyleczyłem go głównie dietą (lekko strawna, więcej pieczonych aniżeli smażonych rzeczy, najlepiej to same gotowane ale nie dajmy się zwariować:D). Od prawie roku nie piję alkoholu (myślę że to było kluczowe, bo alko, nawet w małych ilościach ciągle podrażnia jelita i niszczy florę bakteryjną). Jeśli chodzi o leki to lekarz przepisał mi: XIFAXAN, ALFLOREX I BUTINER. Są dosyć drogie i na receptę. Ja nie posłuchałem lekarza i postanowiłem na razie spróbować samą dietą i nie żałuję bo w sumie mi się zdecydowanie polepszyło a i 600zł w kieszeni zostało (nie licząć wizyty prywatnej...).
Niestety IBS wpływa też na psychę więc i tak przed każdym wyjściem muszę 2 razy usiąść na tron nawet jak nie chce mi się srać - tak dla pewności...
PS. Polecam również regularne picie gotowanego siemienia lnianego (najlepiej codziennie) + picie oleju lnianego (również codziennie) nie wspominając o regularnym jedzeniu kiszonek, piciu kefirów itd.

1

@July_6_BcN wybacz, nie wiedziałem że odpisuję damie. Byłbym nieco bardziej delikatny w opisie swoich żelkowych wspomnień. I wiesz co? kupię sobie zaraz jakieś kwaśne żelaski po czym udam się do domu by je skonsumować. Oczywiście wkładając wszystkie na raz do mordy.

12

@Encore Ojciec mnie tak uczył. Pływanie było najłatwiejszą częścią, trudniej było się wydostać z wora. Dzisiaj pływam jak ryba.

0

@July_6_BcN no mam IBSa, już prawie wyleczonego. Pamiętam tylko że raz po żelkach miałem epicką srakie i od tamtej pory ich nie jadam zaś fanem pozostanę już do końca życia.
Edit: dodam tylko że wtedy to były jakieś słabiaki kupione na wagę w przypływie cukrowej zachłanności. Może to mieć związek ze srakowymi objawami.

0

@mekston taktyk, wrócę do domu to przy obiadku obejrzę. Na przyszłośc dodawaj takie wybitne skróty jak jest 15:18 :D

2

@Kgorecki2500 ale będzie sraka.

1

@Rupert_Haubica kto się czubi ten się lubi. Ja indentyfikuje się jako madrohista. Nie wiem czemu ale oglądam niektóre te mecze z nadzieją że przegrają a ja będę wtedy szczęśliwy. Zwykle kończy się jednak na uszczerbku psychicznym spowodowanym zbyt długim patrzeniem na te ich krzywe ryje.

3

@misterio uwielbiałem obiadki na stołówce szkolnej :( Jeszcze bardziej lubiłem patrzeć jak facetka "kucharka" nabierała wielką drewnianą łychą poczciwą ilość bitych ziemnioków po czym upuszczała je energicznym ruchem z wysokości 1 metra na talerz, popełniając tym samym imponującego kleksa na jego powierzchni :)
Nie wspomnę już o tekturowej karcie odbijanej dziurkaczem która po tygodniu wyglądała jak wyciągnięta z kieszeni spodni po kilku praniach. Karta miała przetrwać miesiąc, potem Pani "ochroniarz" wpuszczała mnie już tylko na słowo bo karta dosłownie rozmywała się w powietrzu.

1

@Kgorecki2500 zjadłbym ale to sam cukier. Poza tym czasem po żelkach mam srake i boli mnie brzuch.

1

@MichuZ44 sprawdza w którym jest najbezpieczniej :D

0

@partymaker ja się cieszę że kupiłem bluzę i bezrękawnik ze starym logiem. Zwyczajnie bardziej mi się podoba ;d

0

@barteq nie stracimy tylu bramek.

1

@MesQueUnClub_87 ja od siebie dodam "Oni", tam pierwszy raz go zobaczyłem :)

0

@Pawel13sz każdy dzień w którym śmierdziuchy są przed nami w tabeli jest złym dniem. Potem przychodzi mecz jak ten z Valencią i człowiek na chwilę się uśmiecha ale potem gorycz rzeczywistości przyćmiewa wszystko...

1

@Kgorecki2500 La Rambla lepsza niż chat gpt:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 sprawdzian z przyry? :D

0

@Jonyx mnie to nie rusza bo dla mnie real to zawsze będą ścierwa a Barca moim ukochanym klubem:)

0

@adamek20151 czytam ale nie śledzę a to różnica

0

nie dam rady dluzej tego czytac, to nie na moje nerwy. Napiszcie potem tylko czy wygrała. Wrócę.

0

@NeroTFP1 pamiętam jak się wtedy cieszyłem...
No cóż.

1

@Jakchcesz moje babcie np ogarniają bajerę ale tylko dlatego że im to tłumaczyłem, pokazywałem jak działa telefon, jak nie dać się oszukać itd.
Starsi mówiąc że młode pokolenia sobie nie poradzi mają też sporo racji bo obecnie sobie nie radzi (generalizowanie wiem) i nie ma co się na nich obrażać. Weź zobacz co się dookoła dzieje. Niektórzy nawet żarówki nie potrafią wymienić. Nie wspomnę już o jakiś zmianach płci i nie radzeniu sobie z samym sobą i podstawami funkcjonowania w społeczeństwie.
Tak to działa, na starszych psioczą ci co nie ogarniają życiówki a na młodych ci którzy nie ogarniają współczesności.

6

o ile info o odwiecznym rywalu może kogoś interesować to zdjęcie tego brzydkiego ryja mogli już sobie darować. Nieczyste zagranie redakcji.

1

Ładnie ładnie ale i tak im wali z ryja :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?