1

@alone49 Kolega kupował, z tego co wiem to chyba przez stronę Szachtaru. Wszystko po Ukraińsku... Były problemy typu nieakceptowanie formatu kodu pocztowego itp ale w końcu się udało.

0

@Jasialdinho ja akurat w stolicy także okazja niezła mimo wyszstko.

0

Bileciki kupione. Teraz niech Szachtar tylko wylosuje Barcelonę ! O Bogowie!

0

@tutajBagno spokojnie, jeśli zamówiłeś to była ale pewnie teraz jest na nie taki popyt że może to trwać dłużej.

0

@ranger3120 ciekawe jak Twoja facjata się prezentuje :D

0

@WiernyKibic111 dobra nie znasz się. Lewy w Zniczu też nie miał przyszłości :D

0

@daniel32778 to albo będzie gorzej albo będzie tak samo lub lepiej :D nie ma za co :)

0

@daniel32778 sam odszedł czy firma zmienia? bo jak firma to chyba za lekko mieliście :D

0

Jest dzisiaj ten mecz czelsi tott? Nigdzie nie mogę znaleźć, na żadnym kanale c+
W googlu mi pokazuje ze dziś 17:30…
Może za dużo już wypiłem nie wiem…

0

Komentarz usunięty

0

@wilu9054 100% się zgadzam. Dlatego już nie wchodzę na Ramle od jakiegoś czasu:( tylko człowiek się zdenerwuje.

1

@klopx aż sama zczekoladowiała

6

@Comentateiro dzięki bo miałem to pominąć, nie zrobiłem tego i nie żałuję. Kozak lektrurka. Teraz to dopiero będzie wczyta jak Robert będzie strzelał bramki dla Barcy :)

0

Robert to jest gość. Będzie miał prepowitanie i do tego jeszcze jedno z przytupem. Klasa.

0

@Magicc89PL taki tu właśnie jest problem. Brak kibiców z prawdziwego zdarzenia. Sami księgowi, ekonomiści, taktycy, trenerzy czy specjaliści od wypiekania chleba. Nie wiem jak można nie chcieć tego transferu będąc kibicem Barcelony a tym bardziej Polakiem.

5

Marzenie się spełni. Polak w Barcelonie. Teraz to będą emocje podczas meczu :)))))

0

18:12 Sport1: Barcelona i Bayern są teraz w bezpośrednim kontakcie, a sytuacja robi się poważna.

:D zaraz powiedzą upragnione "tak".

0

Fabio to jakiś braciak Gaviego?:D

0

@AlexDark00 musisz się z tym pogodzić. Powiem więcej. Zarówny Ty jak i Ja jesteśmy hipokrytami :D
Ja po prostu rzadziej tu zaglądam i od razu człowiek zdrowszy psychicznie:)

66

Szacunek dla ludzi pijących Yerbę którzy nie muszą się tym koniecznie pochwalić ze światem.

4

@masq pomodlę się dziś przed snem za Was. Będzie dobrze.

1

... Robert na swoim jachcie, coraz bardziej zaczął oddalać się od Barcelony ku zachodzącemu słońcu. Czy ostatecznie zawróci? O tym dowiemy się w kolejnym odcinku.

2

@domin1515 nie denerwuj mnie przy piątku ok?

5

@Keson tylko nie MysticCat bo to ignorant:D

1

Robert weź dorzuć 10 mln z kieszonkowych dzieciaków jak Ci tak zależy :D

4

@Comentateiro Zgadzam się ale szkoda strzępić ryja. Przeważnie widzę, że dupsko wożą ci którzy raczej powinni skupić się na długiej wędrówce pieszej :)

1

@Deathwing112 nie popłacz się. Kogo lepszego ściągniesz na tą pozycję? On Ci bramek nie gwarantuje? Polak w Barcelonie - ciesz sie tym a nie w księgowego się bawisz:D

0

Coś dla miłośników muzyki house.
Na umilenie czasu w pracy lub do kawki.



0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Zapraszam do odsłuchu.



#porannakawa#housemix

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?