@alone49 Kolega kupował, z tego co wiem to chyba przez stronę Szachtaru. Wszystko po Ukraińsku... Były problemy typu nieakceptowanie formatu kodu pocztowego itp ale w końcu się udało.
Jest dzisiaj ten mecz czelsi tott? Nigdzie nie mogę znaleźć, na żadnym kanale c+ W googlu mi pokazuje ze dziś 17:30… Może za dużo już wypiłem nie wiem…
@Comentateiro dzięki bo miałem to pominąć, nie zrobiłem tego i nie żałuję. Kozak lektrurka. Teraz to dopiero będzie wczyta jak Robert będzie strzelał bramki dla Barcy :)
@Magicc89PL taki tu właśnie jest problem. Brak kibiców z prawdziwego zdarzenia. Sami księgowi, ekonomiści, taktycy, trenerzy czy specjaliści od wypiekania chleba. Nie wiem jak można nie chcieć tego transferu będąc kibicem Barcelony a tym bardziej Polakiem.
@AlexDark00 musisz się z tym pogodzić. Powiem więcej. Zarówny Ty jak i Ja jesteśmy hipokrytami :D Ja po prostu rzadziej tu zaglądam i od razu człowiek zdrowszy psychicznie:)
... Robert na swoim jachcie, coraz bardziej zaczął oddalać się od Barcelony ku zachodzącemu słońcu. Czy ostatecznie zawróci? O tym dowiemy się w kolejnym odcinku.
@Comentateiro Zgadzam się ale szkoda strzępić ryja. Przeważnie widzę, że dupsko wożą ci którzy raczej powinni skupić się na długiej wędrówce pieszej :)
@Deathwing112 nie popłacz się. Kogo lepszego ściągniesz na tą pozycję? On Ci bramek nie gwarantuje? Polak w Barcelonie - ciesz sie tym a nie w księgowego się bawisz:D
1
@alone49 Kolega kupował, z tego co wiem to chyba przez stronę Szachtaru. Wszystko po Ukraińsku... Były problemy typu nieakceptowanie formatu kodu pocztowego itp ale w końcu się udało.
0
@Jasialdinho ja akurat w stolicy także okazja niezła mimo wyszstko.
0
Bileciki kupione. Teraz niech Szachtar tylko wylosuje Barcelonę ! O Bogowie!
0
@tutajBagno spokojnie, jeśli zamówiłeś to była ale pewnie teraz jest na nie taki popyt że może to trwać dłużej.
0
@ranger3120 ciekawe jak Twoja facjata się prezentuje :D
0
@WiernyKibic111 dobra nie znasz się. Lewy w Zniczu też nie miał przyszłości :D
0
@daniel32778 to albo będzie gorzej albo będzie tak samo lub lepiej :D nie ma za co :)
0
@daniel32778 sam odszedł czy firma zmienia? bo jak firma to chyba za lekko mieliście :D
0
Jest dzisiaj ten mecz czelsi tott? Nigdzie nie mogę znaleźć, na żadnym kanale c+
W googlu mi pokazuje ze dziś 17:30…
Może za dużo już wypiłem nie wiem…
0
Komentarz usunięty
0
@wilu9054 100% się zgadzam. Dlatego już nie wchodzę na Ramle od jakiegoś czasu:( tylko człowiek się zdenerwuje.
1
@klopx aż sama zczekoladowiała
6
@Comentateiro dzięki bo miałem to pominąć, nie zrobiłem tego i nie żałuję. Kozak lektrurka. Teraz to dopiero będzie wczyta jak Robert będzie strzelał bramki dla Barcy :)
0
Robert to jest gość. Będzie miał prepowitanie i do tego jeszcze jedno z przytupem. Klasa.
0
@Magicc89PL taki tu właśnie jest problem. Brak kibiców z prawdziwego zdarzenia. Sami księgowi, ekonomiści, taktycy, trenerzy czy specjaliści od wypiekania chleba. Nie wiem jak można nie chcieć tego transferu będąc kibicem Barcelony a tym bardziej Polakiem.
5
Marzenie się spełni. Polak w Barcelonie. Teraz to będą emocje podczas meczu :)))))
0
18:12 Sport1: Barcelona i Bayern są teraz w bezpośrednim kontakcie, a sytuacja robi się poważna.
:D zaraz powiedzą upragnione "tak".
0
Fabio to jakiś braciak Gaviego?:D
0
@AlexDark00 musisz się z tym pogodzić. Powiem więcej. Zarówny Ty jak i Ja jesteśmy hipokrytami :D
Ja po prostu rzadziej tu zaglądam i od razu człowiek zdrowszy psychicznie:)
66
Szacunek dla ludzi pijących Yerbę którzy nie muszą się tym koniecznie pochwalić ze światem.
4
@masq pomodlę się dziś przed snem za Was. Będzie dobrze.
1
... Robert na swoim jachcie, coraz bardziej zaczął oddalać się od Barcelony ku zachodzącemu słońcu. Czy ostatecznie zawróci? O tym dowiemy się w kolejnym odcinku.
2
@domin1515 nie denerwuj mnie przy piątku ok?
5
@Keson tylko nie MysticCat bo to ignorant:D
1
Robert weź dorzuć 10 mln z kieszonkowych dzieciaków jak Ci tak zależy :D
4
@Comentateiro Zgadzam się ale szkoda strzępić ryja. Przeważnie widzę, że dupsko wożą ci którzy raczej powinni skupić się na długiej wędrówce pieszej :)
1
@Deathwing112 nie popłacz się. Kogo lepszego ściągniesz na tą pozycję? On Ci bramek nie gwarantuje? Polak w Barcelonie - ciesz sie tym a nie w księgowego się bawisz:D
0
Coś dla miłośników muzyki house.
Na umilenie czasu w pracy lub do kawki.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Zapraszam do odsłuchu.
#porannakawa#housemix