0

@Geble Darek otwiera każde drzwi.

1

@_catalan w końcu ktoś publicznie mowi prawdę o tym dzbanie:D

3

@NGTRX im prędzej tym lepiej.

0

@Pilka_jest_okragla ja też nie zawsze jestem pracownikiem miesiąca u siebie w firmie ale hajs chętnie ciągnę.
Prawdą jest, że to są ludzie a nie maszyny, które co sezon będą trzymały ponadprzeciętny poziom tylko dlatego, że taki Messi/Ronaldo istnieje.

5

Komentarz usunięty

5

@Brosik ja nie chodzę. To dlatego, że jestem pieprzonym leniem i znalazłem kolejną wymówkę.

0

@Barca1992 że u nas jest zajebiście, nie ma się czym martwić a od przyszłego miesiąca z kranu będzie lecieć szmpan.

4

@NeroTFP tylko się upewnij, że nie ma na nim żadnego wirusa :)

0

@KamQiX dokładnie, każdy mądry ale coś komuś powiedzieć w realu to nie. Potem mądrości na forach wyrzucają:)

0

@macio_944 klienta ma zawsze rację;d niestety.

0

@Rewolucja123 Przychodzi baba do lekarza a tam koronawirus;d

0

@NeroTFP nie widzę powodu dlaczego nie mógłbyś go zabrać, tymbardziej jeśli na nim pracujesz.

1

@July_6_BcN ja osobiście najbardziej lubiłem "Mata piłke i grajta".

1

@Norkusik wiesz czasami są ludzie, którzy nie mają już nic do stracenia :) Nikt normalny raczej by się tego nie podjął.

0

Mecz bez kibiców? Przynajmniej nie będzie juz spekulacji kto, jak i czy w ogóle motywuje jakoś zespół podczas spotkania :)
Może to ich właśnie zmusi do wzajemnego wsparcia i motywacji.
BTW ja osobiście lubię czasem taki meczyk przy pustych trybunach obejrzeć.
Premier league bez komentatora też robi robotę :D

0

@Barca1992 to prawda;d podał tam takie szczegóły, że chiński wywiad a nawet nasze CBŚ znalazłoby go w pare godzin:d czytało się jak jakiś dobry kryminał/sci fiction :)

1

@Barca1992 nie wiem ale na wszelki wypadek okręciłem swojego bejsbola drutem kolczastym.

0

@NeroTFP bueheh mieszkanie za 1000zł:D chyba mieszkanie na pniu.

1

@KamQiX w sumie;d

0

Wstyd się przyznać ale wczoraj się bardziej cieszyłem z porażki realu niż ze zwycięstwa Barcelony...
Wiadomo, że przy ich porażce wskoczyliśmy na lidera ale i tak dziwnie...

26

@xofcbxo po eluwina przestałem czytać.

0

@PeteR10 do piachu od razu;d

ale serio po dzisiejszych dwoch wypowiedziach lepiej niech mnie już nie wq***a;d

0

@AmigoBlancos szczerze? mam to w dupie czy ktos ją molestował czy nie.

1

@Adamski69 złapał dwa, najpierw w rozmowie o Sarabii a potem o graniu do Messiego:d

1

@Vhaeraun ja jebie wpisanie w google "X men filmy chronologicznie" zajęłoby Ci mniej czasu niż napisanie tego posta i od razu miałbyś odpowiedź... no już bez przesady ^^

0

@Misugi14 nSport to chyba to samo co Canal +, jedynie dodatkowy kanał ale chyba uruchamiany na czas meczu. Mogę się mylić.

1

@Colon @gurales w takim razie do Debila mu już dużo nie brakuje;d

0

@l0Messini nie chciałbym to oczywiste ale to nie upoważnia mnie do zachowywania się jak debil:)

2

@TheNekro94 jak dla mnie słaba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?