@Pilka_jest_okragla ja też nie zawsze jestem pracownikiem miesiąca u siebie w firmie ale hajs chętnie ciągnę. Prawdą jest, że to są ludzie a nie maszyny, które co sezon będą trzymały ponadprzeciętny poziom tylko dlatego, że taki Messi/Ronaldo istnieje.
Mecz bez kibiców? Przynajmniej nie będzie juz spekulacji kto, jak i czy w ogóle motywuje jakoś zespół podczas spotkania :) Może to ich właśnie zmusi do wzajemnego wsparcia i motywacji. BTW ja osobiście lubię czasem taki meczyk przy pustych trybunach obejrzeć. Premier league bez komentatora też robi robotę :D
@Barca1992 to prawda;d podał tam takie szczegóły, że chiński wywiad a nawet nasze CBŚ znalazłoby go w pare godzin:d czytało się jak jakiś dobry kryminał/sci fiction :)
Wstyd się przyznać ale wczoraj się bardziej cieszyłem z porażki realu niż ze zwycięstwa Barcelony... Wiadomo, że przy ich porażce wskoczyliśmy na lidera ale i tak dziwnie...
@Vhaeraun ja jebie wpisanie w google "X men filmy chronologicznie" zajęłoby Ci mniej czasu niż napisanie tego posta i od razu miałbyś odpowiedź... no już bez przesady ^^
0
@Geble Darek otwiera każde drzwi.
1
@_catalan w końcu ktoś publicznie mowi prawdę o tym dzbanie:D
3
@NGTRX im prędzej tym lepiej.
0
@Pilka_jest_okragla ja też nie zawsze jestem pracownikiem miesiąca u siebie w firmie ale hajs chętnie ciągnę.
Prawdą jest, że to są ludzie a nie maszyny, które co sezon będą trzymały ponadprzeciętny poziom tylko dlatego, że taki Messi/Ronaldo istnieje.
5
Komentarz usunięty
5
@Brosik ja nie chodzę. To dlatego, że jestem pieprzonym leniem i znalazłem kolejną wymówkę.
0
@Barca1992 że u nas jest zajebiście, nie ma się czym martwić a od przyszłego miesiąca z kranu będzie lecieć szmpan.
4
@NeroTFP tylko się upewnij, że nie ma na nim żadnego wirusa :)
0
@KamQiX dokładnie, każdy mądry ale coś komuś powiedzieć w realu to nie. Potem mądrości na forach wyrzucają:)
0
@macio_944 klienta ma zawsze rację;d niestety.
0
@Rewolucja123 Przychodzi baba do lekarza a tam koronawirus;d
0
@NeroTFP nie widzę powodu dlaczego nie mógłbyś go zabrać, tymbardziej jeśli na nim pracujesz.
1
@July_6_BcN ja osobiście najbardziej lubiłem "Mata piłke i grajta".
1
@Norkusik wiesz czasami są ludzie, którzy nie mają już nic do stracenia :) Nikt normalny raczej by się tego nie podjął.
0
Mecz bez kibiców? Przynajmniej nie będzie juz spekulacji kto, jak i czy w ogóle motywuje jakoś zespół podczas spotkania :)
Może to ich właśnie zmusi do wzajemnego wsparcia i motywacji.
BTW ja osobiście lubię czasem taki meczyk przy pustych trybunach obejrzeć.
Premier league bez komentatora też robi robotę :D
0
@Barca1992 to prawda;d podał tam takie szczegóły, że chiński wywiad a nawet nasze CBŚ znalazłoby go w pare godzin:d czytało się jak jakiś dobry kryminał/sci fiction :)
0
https://detektywprawdy.pl/2020/02/27/chinski-oficer-wywiadu-ujawnia-motywy-wprowadzenia-koronawirusa-w-chinach/
Tu trzeba Dżejmsa Bonda...
1
@Barca1992 nie wiem ale na wszelki wypadek okręciłem swojego bejsbola drutem kolczastym.
0
@NeroTFP bueheh mieszkanie za 1000zł:D chyba mieszkanie na pniu.
1
@KamQiX w sumie;d
0
Wstyd się przyznać ale wczoraj się bardziej cieszyłem z porażki realu niż ze zwycięstwa Barcelony...
Wiadomo, że przy ich porażce wskoczyliśmy na lidera ale i tak dziwnie...
26
@xofcbxo po eluwina przestałem czytać.
0
@PeteR10 do piachu od razu;d
ale serio po dzisiejszych dwoch wypowiedziach lepiej niech mnie już nie wq***a;d
0
@AmigoBlancos szczerze? mam to w dupie czy ktos ją molestował czy nie.
1
@Adamski69 złapał dwa, najpierw w rozmowie o Sarabii a potem o graniu do Messiego:d
1
@Vhaeraun ja jebie wpisanie w google "X men filmy chronologicznie" zajęłoby Ci mniej czasu niż napisanie tego posta i od razu miałbyś odpowiedź... no już bez przesady ^^
0
@Misugi14 nSport to chyba to samo co Canal +, jedynie dodatkowy kanał ale chyba uruchamiany na czas meczu. Mogę się mylić.
1
@Colon @gurales w takim razie do Debila mu już dużo nie brakuje;d
0
@l0Messini nie chciałbym to oczywiste ale to nie upoważnia mnie do zachowywania się jak debil:)
2
@TheNekro94 jak dla mnie słaba