@Hiacynk do herbatki zawsze wcieram:) ten marynowany do suszi uwielbiam:) w kuchni też bardzo często używam. No i wiadomo, działa lepiej niż większość odświeżaczy do jamy ustnej;d
@Hiacynk wiem dlatego nie stosuję tego szitu. Ogólnie to bardzo rzadko kupuję coś w aptekach - odpukać. Jestem miłośnikiem włoskiego i tajksiego jedzenia dlatego prawie wszędzie dodaję czosnek a ten mnie nigdy jeszcze nie zawiódł. No może nie licząc takiej jednej randki z fajną samiczką :(
@KamQiX mimo wszystko jakieś powtórne badania mogliby robić. Wiesz, ciekawe jak to wygląda procentowo biorąc na bazę konkretną grupę wiekową a nie ogół wypadków.
Bo wiadomo, kto udaje Brajana Okonera ten często kończy jak Brajan Okoner (wiadomo młody - głupi). Dziadek natomiast jeździ niby przepisowo a mimo wszystko powoduje kolizje/wypadki drogowe.
@Kondziu_FCB zgadzam się ale nie wiemy jaka była widoczność bo temat został olany przez media. Co do prędkości to też raczej nie jechał zbyt wolno kosząc i wysyłając na oiom 3 osoby. W deszczu przy pasach zawsze zwalniam a raczej należe do grupy osob, która zbyt często przekracza prędkość - niestety.
Ostatnio słyszałem w radiu, że jakiś dziadzia potrącił na pasach matkę i dwójkę dzieci. Nie wiadomo czemu się nie zatrzymał przed przejściem dla pieszych. Wszyscy poszkodowani w ciężkim stanie w szpitalu - sprawa zero rozgłosu (bo nie zabił ostatecznie?).
Młody kierowca BMW zabija na przejściu dla pieszych przechodnia (głowę rodziny) - tydzień rozgłosu we wszelkich dostępnyuch mediach. De facto przechodzień również mógł się rozeznać lepiej w sytuacji na drodze i mieć czas na reakcję.
Oczywiście nie twierdzę, że ten z BMW jest bez winy ale uważam, że temat ludzi w starszym wieku za kierownicą również powinien zostać odpowiednio wyczerpany. Co myślicie o dziadkach za kółkiem? Powinni jakoś weryfikować zdolnośc do prowadzenia pojazds po upływie jakiegoś wieku? Wiem, że to nie takie proste, $ itp ale mnie strasznie irytują starsze osoby bo bardzo często po prostu nie ogarniają i stwarzają realne zagrożenie na drodze.
1
@Jakchcesz Ramos w klasyku pewnie o to zadba.
0
@DonMatteo901 plus jest taki, że przy korycie zostanie już tylko ostatni knur.
9
Komentarz usunięty
2
@Kimar teraz wygramy.
0
@Skaramuczi jak widzę Pana Jacka w Twoim profilowym to mam niezłą bekę ^^
0
@El dominatore to jakiś bot jest pewnie co sieje ferment
0
@Rewolucja123 teraz niech lepiej ogarnia na boisku bo jeszcze w szatni mu wp***l spuszczą:D
0
@LeoMessi1994 granie na jeden kontak górnych piłek w trójkącie na małej przestrzeni? tak bym obstawiał
0
@Katalonbar nom, drugie jednak dałbym chiny. a w eur to holandia i ruskie
0
@Katalonbar MLS, holenderska - strzelam
0
@marcin000019 posiadacze pały z historii;d
0
@Azi dobre koło, gleba i można jeździć :D
0
@FC1899Barca ładna, fajny agresywny przód. Chyba pierwsza skoda, która mi się podoba (nie obrażając posiadaczy skody).
0
@Hiacynk do herbatki zawsze wcieram:) ten marynowany do suszi uwielbiam:) w kuchni też bardzo często używam.
No i wiadomo, działa lepiej niż większość odświeżaczy do jamy ustnej;d
1
@elmayakos zgadzam się, ja mam 29 lat ale bez okularów z garażu nie wyjadę :)
0
@Hiacynk wiem dlatego nie stosuję tego szitu. Ogólnie to bardzo rzadko kupuję coś w aptekach - odpukać.
Jestem miłośnikiem włoskiego i tajksiego jedzenia dlatego prawie wszędzie dodaję czosnek a ten mnie nigdy jeszcze nie zawiódł. No może nie licząc takiej jednej randki z fajną samiczką :(
0
@KamQiX mimo wszystko jakieś powtórne badania mogliby robić.
Wiesz, ciekawe jak to wygląda procentowo biorąc na bazę konkretną grupę wiekową a nie ogół wypadków.
Bo wiadomo, kto udaje Brajana Okonera ten często kończy jak Brajan Okoner (wiadomo młody - głupi).
Dziadek natomiast jeździ niby przepisowo a mimo wszystko powoduje kolizje/wypadki drogowe.
1
@Szicek10 amol to w gole jest wynalazek :)
A te strepsilsy śmieszne? powodują tylko, że oprócz gardła boli Cię jeszcze rzuchwa...
4
@escarabajo ja to uwielbiam mleczko z masełkiem i miodem a do tego jakieś ciasteczko;d
Syrop z cebuli też lubię. No ale w końcu jestem Polakiem:)
0
@Kondziu_FCB zgadzam się ale nie wiemy jaka była widoczność bo temat został olany przez media. Co do prędkości to też raczej nie jechał zbyt wolno kosząc i wysyłając na oiom 3 osoby.
W deszczu przy pasach zawsze zwalniam a raczej należe do grupy osob, która zbyt często przekracza prędkość - niestety.
0
@macio_944 KAC to jedna z najpoważniejszych kontuzji jakie w życiu miałem. Serio.
5
Ostatnio słyszałem w radiu, że jakiś dziadzia potrącił na pasach matkę i dwójkę dzieci. Nie wiadomo czemu się nie zatrzymał przed przejściem dla pieszych. Wszyscy poszkodowani w ciężkim stanie w szpitalu - sprawa zero rozgłosu (bo nie zabił ostatecznie?).
Młody kierowca BMW zabija na przejściu dla pieszych przechodnia (głowę rodziny) - tydzień rozgłosu we wszelkich dostępnyuch mediach. De facto przechodzień również mógł się rozeznać lepiej w sytuacji na drodze i mieć czas na reakcję.
Oczywiście nie twierdzę, że ten z BMW jest bez winy ale uważam, że temat ludzi w starszym wieku za kierownicą również powinien zostać odpowiednio wyczerpany.
Co myślicie o dziadkach za kółkiem? Powinni jakoś weryfikować zdolnośc do prowadzenia pojazds po upływie jakiegoś wieku? Wiem, że to nie takie proste, $ itp ale mnie strasznie irytują starsze osoby bo bardzo często po prostu nie ogarniają i stwarzają realne zagrożenie na drodze.
18
@Barca1992 współczuję pesymistom, którzy nie wierzą w poprawę sytuacji ;d
4
@KamQiX kiedyś Tsubasa i biały ranger, dzisiaj nie mam aczkolwiek Johny Bravo to był gość, nigdy się nie poddawał. Szkoda mi go było.
0
Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce:(
0
@koksik2700 puźol by wiedział co robić :(
0
@Damian11 to od tego jest trener zeby ich wziąć za ryj i wyjaśnic sytuację :)
0
Komentarz usunięty
7
@BarcaInfo ten Javi Miguel to jakaś wyrocznia? czy oglądał wczorajszy mecz i teraz chce stworzyć historyjkę?
0
@BarcaInfo Messi kończy karierę?