1

@Jakchcesz Ramos w klasyku pewnie o to zadba.

0

@DonMatteo901 plus jest taki, że przy korycie zostanie już tylko ostatni knur.

9

Komentarz usunięty

2

@Kimar teraz wygramy.

0

@Skaramuczi jak widzę Pana Jacka w Twoim profilowym to mam niezłą bekę ^^

0

@El dominatore to jakiś bot jest pewnie co sieje ferment

0

@Rewolucja123 teraz niech lepiej ogarnia na boisku bo jeszcze w szatni mu wp***l spuszczą:D

0

@LeoMessi1994 granie na jeden kontak górnych piłek w trójkącie na małej przestrzeni? tak bym obstawiał

0

@Katalonbar nom, drugie jednak dałbym chiny. a w eur to holandia i ruskie

0

@Katalonbar MLS, holenderska - strzelam

0

@marcin000019 posiadacze pały z historii;d

0

@Azi dobre koło, gleba i można jeździć :D

0

@FC1899Barca ładna, fajny agresywny przód. Chyba pierwsza skoda, która mi się podoba (nie obrażając posiadaczy skody).

0

@Hiacynk do herbatki zawsze wcieram:) ten marynowany do suszi uwielbiam:) w kuchni też bardzo często używam.
No i wiadomo, działa lepiej niż większość odświeżaczy do jamy ustnej;d

1

@elmayakos zgadzam się, ja mam 29 lat ale bez okularów z garażu nie wyjadę :)

0

@Hiacynk wiem dlatego nie stosuję tego szitu. Ogólnie to bardzo rzadko kupuję coś w aptekach - odpukać.
Jestem miłośnikiem włoskiego i tajksiego jedzenia dlatego prawie wszędzie dodaję czosnek a ten mnie nigdy jeszcze nie zawiódł. No może nie licząc takiej jednej randki z fajną samiczką :(

0

@KamQiX mimo wszystko jakieś powtórne badania mogliby robić.
Wiesz, ciekawe jak to wygląda procentowo biorąc na bazę konkretną grupę wiekową a nie ogół wypadków.

Bo wiadomo, kto udaje Brajana Okonera ten często kończy jak Brajan Okoner (wiadomo młody - głupi).
Dziadek natomiast jeździ niby przepisowo a mimo wszystko powoduje kolizje/wypadki drogowe.

1

@Szicek10 amol to w gole jest wynalazek :)

A te strepsilsy śmieszne? powodują tylko, że oprócz gardła boli Cię jeszcze rzuchwa...

4

@escarabajo ja to uwielbiam mleczko z masełkiem i miodem a do tego jakieś ciasteczko;d

Syrop z cebuli też lubię. No ale w końcu jestem Polakiem:)

0

@Kondziu_FCB zgadzam się ale nie wiemy jaka była widoczność bo temat został olany przez media. Co do prędkości to też raczej nie jechał zbyt wolno kosząc i wysyłając na oiom 3 osoby.
W deszczu przy pasach zawsze zwalniam a raczej należe do grupy osob, która zbyt często przekracza prędkość - niestety.

0

@macio_944 KAC to jedna z najpoważniejszych kontuzji jakie w życiu miałem. Serio.

5

Ostatnio słyszałem w radiu, że jakiś dziadzia potrącił na pasach matkę i dwójkę dzieci. Nie wiadomo czemu się nie zatrzymał przed przejściem dla pieszych. Wszyscy poszkodowani w ciężkim stanie w szpitalu - sprawa zero rozgłosu (bo nie zabił ostatecznie?).

Młody kierowca BMW zabija na przejściu dla pieszych przechodnia (głowę rodziny) - tydzień rozgłosu we wszelkich dostępnyuch mediach. De facto przechodzień również mógł się rozeznać lepiej w sytuacji na drodze i mieć czas na reakcję.

Oczywiście nie twierdzę, że ten z BMW jest bez winy ale uważam, że temat ludzi w starszym wieku za kierownicą również powinien zostać odpowiednio wyczerpany.
Co myślicie o dziadkach za kółkiem? Powinni jakoś weryfikować zdolnośc do prowadzenia pojazds po upływie jakiegoś wieku? Wiem, że to nie takie proste, $ itp ale mnie strasznie irytują starsze osoby bo bardzo często po prostu nie ogarniają i stwarzają realne zagrożenie na drodze.

18

@Barca1992 współczuję pesymistom, którzy nie wierzą w poprawę sytuacji ;d

4

@KamQiX kiedyś Tsubasa i biały ranger, dzisiaj nie mam aczkolwiek Johny Bravo to był gość, nigdy się nie poddawał. Szkoda mi go było.

0

Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce:(

0

@koksik2700 puźol by wiedział co robić :(

0

@Damian11 to od tego jest trener zeby ich wziąć za ryj i wyjaśnic sytuację :)

0

Komentarz usunięty

7

@BarcaInfo ten Javi Miguel to jakaś wyrocznia? czy oglądał wczorajszy mecz i teraz chce stworzyć historyjkę?

0

@BarcaInfo Messi kończy karierę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?