0

@Vxb93 a daj Pan spokój, irytowało mnie to strasznie... ogólnie po jakimś czasie zaczął mi zamulać i dziwnie sie zachowywać. wyrwałem chwasta.

2

@Colon Hjułałej P8 Lite

1

@Kengo miło się to oglądało tylko dzieci szkoda. Fajnie jakby jeszcze paru nabił na rogi albo rozdeptał im łby :)))))

0

@HassanMubarak też tak czasami mam albo jak jadę samochodem a na poboczu stoi lub jedzie przede mną laweta pochylona, mam wtedy ochotę się rozpędzić i wyskoczyć.

14

@ViscaBarca123 sprawdziłem ten hotel na trivago i jest zaznaczonem, że przyjazny zwierzętom

0

@LeoMessi1994 a ja tylko napisalem ze paszczur ale Ty już musiałeś skomentować :) nie napisałem, że jednocześnie nie jest sympatyczna................................................ :D

0

@LeoMessi1994 a ja tylko wyraziłem opinię, że jest paszczurem, nie twierdzę, że nie jest sympatyczna.
Jestem zwierzem i nie wstydzę się tego, że jak widzę totalnie obcą kobietę to od razu myślę w określonych kategoriach.
a Tobie na co fakt, że jest sympatyczna? zamierzasz się z nią zakumplować przez internet czy fanbojem zostaniesz na insa? ^^
I to, że jesteśmy zwerzętami myślącymi nie oznacza, że wyzbyliśmy się swoich instynktów.

0

@LeoMessi1994 brzydka fest...

1

@krzychu1526 vinstrol bierze pewnie w dupala

0

@Odesseiron korzystam.

0

@Odesseiron ja rozumiem, że jesteś antyPisowcem (ja m.in też) ale to się już męczące robi. Jak ktoś jest za PiSem to go raczej nie przekonasz do zmiany. Równie dobrze można by wrzucać ciągle posty o innych obozach i zrobiłby się tu niezły bajzel.

1

@BAR10 wszedł w 83 minucie a grał jak typowy Arthur :)

0

@ShowMe miałem na mysli jej muzykę bo jeśli chodzi o nią jako kobietę to chyba oczywiste, że nie :)

6

@Keriox miliony zarabia niech nie jęczy jak stara baba.

0

@MesQueUnClub_87 trza ekipe wzywać :(

0

@MesQueUnClub_87 jak wyjmiesz baterię z pilota to też?

1

@Zip bosz jaka ta bili elisz jest beznadziejna, jak można się tym jarać... z feministkami mi się kojarzy jakoś

1

@MarioVeB! pytanie retoryczne

0

@Maciasek Michael Bay to mistrz efektów ale jego praca kamery i ujęcia moim zdaniem lekko wieśniackie i tandetne - takie łamerykańskie. :D

0

@Jordi10 haha co za łom...

0

@Moriarty ja robiłem całe życie na Reason'ie od Propellerhead. Teraz mam zamiar przesiąść się na FLa.
Darmowe to jedynie jakieś gówno znajdziesz... ale jeśli masz na myśli pirackie to dwa powyższe jak najbardziej polecam :)

1

@MesQueUnClub_87 jee tam ja dzis na piłeczkę o 21 cisnę na dworku grać po 11stu:D "Ja jestem zadoowolony, elegancko jest" cytyjąc Jarusia z Chłopaków do wzięcia :)

0

@Katalończyk 99 taki mamy klimat;d wszystkim nigdy nie dogodzi a większość i tak będzie malkontencić ;d

0

@Kengo dobrze, że syfona w tej siatce nie miała bo chłop już by nie wstał

0

@Zip chyba nie żyje ;d

2

@Nano22 i oczywiście tradycyjny makaron z twarogiem i skwareczkami mmmmmm aż sobie dzisiaj zrobię ;d

1

@Nano22 makaron z sosem z oliwy, masła, czosnku, papryczki czili, tartego sera (jaki lubisz ale najlepszy jakiejś dobrej jakości dojrzewający) i na koniec pietruszka.
Makaron jeszcze lekko twardawy wyjmujesz z gotującej się wody i dodajesz to tego sosu. Dusisz to razem aż makaron będzie aldente w międzyczasie dolewając odrobinę wody z makaronu żeby ładnie się zredukowało i okleiło kluseczki:)
Opcjonalnie możesz dodać do tego krewetki.
10 min roboty.
Edit. Świeżo mielony pieprz i sól dla smaku:>

0

@Kengo Piękna sprawa, widać, że Franek to równy gość. W naszym kraju to kibice wpadają do szatni i napie***ą zawodników lokalnej drużyny ^^

1

@MARCEPAN05 wiążesz pentlę, zakładasz na szyje, sznur zaczepiasz wysoko, wchodzisz na stołek i skaczesz.

5

@TheNekro94 polansować się chcą ale nie wiem czym;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?