[RETRO GRY PC] Wzięło mnie na wspomnienia... Czy ktoś pamięta grę na PC w którą grało się najczęściej na dwoch. Do wyboru były pojazdy wojskowe. Czołg, helikopter, chyba jakaś rakietnica :D Widok z góry. Pamiętam, że jak poleciało się helikopterem nad wodę to wyłaniała się łódź podwodna i puszczała za Tobą rakietę zdalnie sterowaną. Jak jej nie uciekłeś (a chyba nie było to możliwe) to pojawiała się taka czacha, która się głośno śmiała:D Mega gierka, raczej lata 90te.
@afe5834 zgadzam się, poruszanie tematów politycznych i religijnych to jakiś absurd, który prowadzi jedynie do konfliktów i to tych najniższych lotów - internetowych.
@kuba1794 stary ja byłem w związku 3,5 roku (razem mieszkaliśmy). po rozstaniu nie mogłem do siebie dojść przez dwa lata ale dzisiaj wiem, że takie tułaczki nie mają najmniejszego sensu. Wydaje mi się, że jeśli ona tak gada to już nic z tego nie będzie. Podziękuj jej za wszystko i idź do przodu z uniesioną głową jak facet. PAMIĘTAJ JESTEŚ SILNIESZY:) JESTEŚ WOJOWNIKIEM! ja walczyłem, srzelałem fajerwerkami dla niej w środku miasta - może nie powiem, że żałuję bo dużo mnie to nauczyło ale dziś bym tego nie powtórzył. Nie płaszcz się przed nią. Jeśli nie zrobiłeś jej nic złego, nie wyrządziłeś krzywdy a ona sie nagle zastanawia czy Cię kocha to olej to mówię Ci. Wiem, że to wszystko łatwo powiedzieć. I tak zrobisz co uznasz za słuszne:) GŁOWA DO GÓRY KOLEGO Z BABAMI TAK JEST:) teraz jestem w fajnym związku a o tamtej już myślę jedynie w kategoriach wspomnień a myślałem, że to ta jedyna ^^ ależ byłem naiwny:)
Koledzy/koleżanki, co Pique takiego powiedział, że Ernest ma się z nim spotykać? W pracy jestem i nie mam za bardzo czasu scrollować dlatego z góry dzięki z odp :)
0
@kerouac nie :( kurde no biały kruk normalnie:D może to było na commodore juz nie pamiętam^^
0
@Colon startowało się chyba z takiej platformy. Można było niszczyć wieżyczki przeciwnika, które zdaje się strzelały rakietami :D
0
@Colon @dniel niestety żadna z tych gier:(
0
[RETRO GRY PC]
Wzięło mnie na wspomnienia...
Czy ktoś pamięta grę na PC w którą grało się najczęściej na dwoch. Do wyboru były pojazdy wojskowe. Czołg, helikopter, chyba jakaś rakietnica :D
Widok z góry.
Pamiętam, że jak poleciało się helikopterem nad wodę to wyłaniała się łódź podwodna i puszczała za Tobą rakietę zdalnie sterowaną. Jak jej nie uciekłeś (a chyba nie było to możliwe) to pojawiała się taka czacha, która się głośno śmiała:D
Mega gierka, raczej lata 90te.
0
Jaką stronę ze streamami polecacie oprócz google.pl ?:)
1
@Odesseiron Gandalf Szara... damn nigga I can die.
2
@afe5834 zgadzam się, poruszanie tematów politycznych i religijnych to jakiś absurd, który prowadzi jedynie do konfliktów i to tych najniższych lotów - internetowych.
0
@Zip drugie zdanie mogli sobie darować na ten moment i wszystko byłoby cacy a tak to po nieudanym sezonie hieny na nim siądą jak muchy na kupie.
0
@Colon ogólnie to widziałbym jeszcze Cinema Paradiso w tym zestawieniu, świetny film.
0
@Colon taktyczny
5
@MaTt_BarcaFan skąd wiesz, że ten nie ma charakteru?;d
1
@kuba1794 stary ja byłem w związku 3,5 roku (razem mieszkaliśmy). po rozstaniu nie mogłem do siebie dojść przez dwa lata ale dzisiaj wiem, że takie tułaczki nie mają najmniejszego sensu. Wydaje mi się, że jeśli ona tak gada to już nic z tego nie będzie. Podziękuj jej za wszystko i idź do przodu z uniesioną głową jak facet. PAMIĘTAJ JESTEŚ SILNIESZY:) JESTEŚ WOJOWNIKIEM!
ja walczyłem, srzelałem fajerwerkami dla niej w środku miasta - może nie powiem, że żałuję bo dużo mnie to nauczyło ale dziś bym tego nie powtórzył. Nie płaszcz się przed nią. Jeśli nie zrobiłeś jej nic złego, nie wyrządziłeś krzywdy a ona sie nagle zastanawia czy Cię kocha to olej to mówię Ci.
Wiem, że to wszystko łatwo powiedzieć.
I tak zrobisz co uznasz za słuszne:)
GŁOWA DO GÓRY KOLEGO Z BABAMI TAK JEST:)
teraz jestem w fajnym związku a o tamtej już myślę jedynie w kategoriach wspomnień a myślałem, że to ta jedyna ^^ ależ byłem naiwny:)
0
@Chwytliwy pierwszy raz pińondz na oczy widzisz co?:D proponuję zakup 9tki i strzał w potylice ;d
0
@Nolife1899 nie zagra.
0
@msmsms albo ona jest mało inteligentna albo Ty jesteś straszliwie brzydkim samcem ;d
0
Koledzy/koleżanki, co Pique takiego powiedział, że Ernest ma się z nim spotykać?
W pracy jestem i nie mam za bardzo czasu scrollować dlatego z góry dzięki z odp :)
2
@MesQueUnClub_87 zastąpiłbym borowiki świerzymi kurkami a koper natką pietruszki :) Oczywiście ząbek czosnku obowiązkowo.
0
@Adamski69 wydaje mi się, że są to asics tiger mexico 66 ale mogę się mylić.
1
@Vahn chłopaki to są w agencjach towarzyskich;d
Żartuję, dziekujemy :**
2
Komentarz usunięty
0
@Ziettol heheh ja też dostałem rok temu ale jeszcze nie otwierałem:D
1
@czosnekfcb taki w puszce polecam
0
@Kubix93 jak Tobie w pracy coś nie wyjdzie to wracasz do domu i zamykasz się w pokoju ?
0
@Chwytliwy co robisz?
0
@marcekkk przebookować bilety na piątek albo nie lecieć na El Clasico / sprzedać bilety na mecz.
1
@Kettger ja pamietam jak czekalem aż Jerry Mina coś strzeli :D tamten to się odpalał dopiero ^^
9
@Odesseiron ale o co chodzi? to już za 5 lat :D
0
@format1977 ło matko aż mnie oczy zabolały;d
0
@chudym u mnie nigdy
Edit: tak jak u Suzu
0
@format1977 Bliskie otoczenia Putina podaje, że ten po dzisiejszej wygranej Polaków wycelował w nasz kraj swoje pociski [FAKTT]