@l0Messini może nie skatował ale liścia na bank bym sprzedał;d wiem, że to głupie i nierozsądne ale w takich chwilach nie wiem co bym zrobił. Jak słyszę, że ktoś coś zrobił zwierzęciu to aż mnie nosi... Wiadomo świata się nie zmieni ale dobrze bym się z tym czuł:)
@Deraxium tu widać właśnie kto rozumie filozofię Barcy. Mam wrażenie, że młodzi wchodzący do drużyny grają zbyt zachowawczo i wybierają te bezpieczniejsze rozwiązania aniżeli grę na jeden kontakt :( Edit: chociaż trener też na pewno ma na to wpływ.
@MesQueUnClub_87 ja codziennie się budzę godzinę przed budzikiem;/ nie wiem ocb. Z jednej strony niby można jeszcze pospać ale godzina to mało i mam wrażenie jakbym się obudził po minucie;d
@MesQueUnClub_87 Niedługo nowy Pono. I mam wrażenie ze visioners label ogólnie będzie nastawione bardziej na stare brzeminia i klasyczny rap aniżeli trapowy shittalk :)
9
@Shad Paździoch.
1
@bartekmess Nieprzemakalni Rościszewo
1
@Odesseiron nie wiedziałem, że Nostradamus to był taki wariacik i tylu potomków nategował #prorocy
0
@MesQueUnClub96 przyyypau.
0
@Danger204 chyba jestes;d
7
@michaleu już myślałem, że wykona gest jak Cezar i obróci kciuk ku dołowi :d
0
@SeeleyBooth ja zaczynam i kończę bieganiem akurat;d
0
@kibicsportu on i David. V alias "plotka" są siebie warci.
3
@Odesseiron to zrezygnują z 500+ żeby na jego pensje mieli
0
@l0Messini może nie skatował ale liścia na bank bym sprzedał;d wiem, że to głupie i nierozsądne ale w takich chwilach nie wiem co bym zrobił. Jak słyszę, że ktoś coś zrobił zwierzęciu to aż mnie nosi... Wiadomo świata się nie zmieni ale dobrze bym się z tym czuł:)
1
@IronSanHybrid "naopkoło" mnie rozwala ale na pewno mnie takie rzeczy nie denerwują;d
1
@IronSanHybrid zawsze mi się marzy być świadkiem podobnej sytuacji. W sensie widzieć jak ktoś dopuszcza się takiego czynu a nie już po fakcie:)
0
@Deraxium tu widać właśnie kto rozumie filozofię Barcy. Mam wrażenie, że młodzi wchodzący do drużyny grają zbyt zachowawczo i wybierają te bezpieczniejsze rozwiązania aniżeli grę na jeden kontakt :(
Edit: chociaż trener też na pewno ma na to wpływ.
0
@Jakchcesz modrić i bale tez;d
1
@Danny Gaucho Pamiętam, że za dzieciaka ten Carnage mnie przerażał (Spiderman z FOXkids) ;d
0
@Janas11224 ja mam tak samo ale jeśli to zrobi to nią będzie:D
0
@MesQueUnClub_87 muszę zatem zainstalować nowsze oprogramowanie bo i tak codziennie jestem 10 min po czasie w pracy;d
0
@Colon Hank Moody :D
1
@MesQueUnClub_87 ja codziennie się budzę godzinę przed budzikiem;/ nie wiem ocb. Z jednej strony niby można jeszcze pospać ale godzina to mało i mam wrażenie jakbym się obudził po minucie;d
0
@SHIBA zakład, że Siergiej Łazariew był z jakimś paszczurem.
1
@MesQueUnClub_87 Niedługo nowy Pono. I mam wrażenie ze visioners label ogólnie będzie nastawione bardziej na stare brzeminia i klasyczny rap aniżeli trapowy shittalk :)
1
@chroma93 no i w pizdu i wylądował;d
0
@Adamski69 lepiej nie zasypiaj.
0
@daniel32778 no dobrze, szanuję. Napisałeś jakoby Ciebie to poruszuło:)
0
@daniel32778 trochę dystansu...
3
Komentarz usunięty
0
@michal26 Jednego jestem pewien. Drapieżnik nie okazuje łaski.
0
@Volk ja pierdole.....
0
@th@les Ciro stawia sprawę jasno.
0
@dawid4444 sam sobie odpowiedziałeś na pytanie;d