9

@Shad Paździoch.

1

@bartekmess Nieprzemakalni Rościszewo

1

@Odesseiron nie wiedziałem, że Nostradamus to był taki wariacik i tylu potomków nategował #prorocy

0

@MesQueUnClub96 przyyypau.

0

@Danger204 chyba jestes;d

7

@michaleu już myślałem, że wykona gest jak Cezar i obróci kciuk ku dołowi :d

0

@SeeleyBooth ja zaczynam i kończę bieganiem akurat;d

0

@kibicsportu on i David. V alias "plotka" są siebie warci.

3

@Odesseiron to zrezygnują z 500+ żeby na jego pensje mieli

0

@l0Messini może nie skatował ale liścia na bank bym sprzedał;d wiem, że to głupie i nierozsądne ale w takich chwilach nie wiem co bym zrobił. Jak słyszę, że ktoś coś zrobił zwierzęciu to aż mnie nosi... Wiadomo świata się nie zmieni ale dobrze bym się z tym czuł:)

1

@IronSanHybrid "naopkoło" mnie rozwala ale na pewno mnie takie rzeczy nie denerwują;d

1

@IronSanHybrid zawsze mi się marzy być świadkiem podobnej sytuacji. W sensie widzieć jak ktoś dopuszcza się takiego czynu a nie już po fakcie:)

0

@Deraxium tu widać właśnie kto rozumie filozofię Barcy. Mam wrażenie, że młodzi wchodzący do drużyny grają zbyt zachowawczo i wybierają te bezpieczniejsze rozwiązania aniżeli grę na jeden kontakt :(
Edit: chociaż trener też na pewno ma na to wpływ.

0

@Jakchcesz modrić i bale tez;d

1

@Danny Gaucho Pamiętam, że za dzieciaka ten Carnage mnie przerażał (Spiderman z FOXkids) ;d

0

@Janas11224 ja mam tak samo ale jeśli to zrobi to nią będzie:D

0

@MesQueUnClub_87 muszę zatem zainstalować nowsze oprogramowanie bo i tak codziennie jestem 10 min po czasie w pracy;d

0

@Colon Hank Moody :D

1

@MesQueUnClub_87 ja codziennie się budzę godzinę przed budzikiem;/ nie wiem ocb. Z jednej strony niby można jeszcze pospać ale godzina to mało i mam wrażenie jakbym się obudził po minucie;d

0

@SHIBA zakład, że Siergiej Łazariew był z jakimś paszczurem.

1

@MesQueUnClub_87 Niedługo nowy Pono. I mam wrażenie ze visioners label ogólnie będzie nastawione bardziej na stare brzeminia i klasyczny rap aniżeli trapowy shittalk :)

1

@chroma93 no i w pizdu i wylądował;d

0

@Adamski69 lepiej nie zasypiaj.

0

@daniel32778 no dobrze, szanuję. Napisałeś jakoby Ciebie to poruszuło:)

0

@daniel32778 trochę dystansu...

3

Komentarz usunięty

0

@michal26 Jednego jestem pewien. Drapieżnik nie okazuje łaski.

0

@Volk ja pierdole.....

0

@th@les Ciro stawia sprawę jasno.

0

@dawid4444 sam sobie odpowiedziałeś na pytanie;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?