@Kapitan hawk morde jego niech pokażą a nie dają mu śmieszne 4 miechy i 5 kafla ^^ Gość wyjdzie jescze bardziej wq***y i się wyżyje na kolejnym zwierzęciu...
@Colon nom już w Gran Torino widziałem ale w Przemytniku (zdaje się, że taki tytuł to miało) to już mega dziadziuś, aż mi się go szkoda momentami robiło:d
@kamil7-97 z takim podejściem bym sobie odpuścił. Pomijając fakt, że tu ktoś kolekcjonuje pomysły z motywem messiego na dziarę... Wejdź na pinteresta i tam szukaj
@BoogieWoogie Sraulibaly... Pytasz się to Ci odpowiadam, może dla mnie taki jest wymarzony według moich preferencji? Zadałeś pytanie i Ci odpowiedziałem (ostatni raz) a że Ci się nie podoba to Twoij problem. Że każdy się spuszcza nad Van Dijkiem to nie znaczy, że ja też muszę :)
@kkbarca Wiesz, mi się wydaje, że za dużo tu mamy księgowych. Ludzie są tak zaślepieni interesami i pieniędzmi klubu (firmy), które do nich nie należą, że zapominają co w tym wszystkim co tak naprawdę jest ważne - football. Tłumaczenie, że od tych pieniędzy zależy przecież przyszłość klubi itp. jest dla mnie śmieszne. Taka instytucja doskonale wie co robi i na ile może sobie pozwolić ale "eksperci" lepiej wiedzą jak wydać pienądze aby tylko spełnić swoje zachcianki i wizje na temat klubu (ten nie, wolę tego)...
@kkbarca było było, 13h temu ;d ogólnie jestem fanem piłki, cała ta otoczka i to jak ktoś się zachowuje poza boiskiem mnie nie interesuje ale jakby Neymar przeszedł do Realu to bym się zagotował ;d
@Mati90fcb też bym chciał jeszcze jakiś transfer ale w sumie po samym Neymarze będę ustatysfakcjonowany. Obronę powiedzmy, że mamy solidną jeżeli Umtiti wyzdrowieje. W pomocy Arthur (tylko więcej polotu i odwagi w podaniach bo tempo potrafi kontrolować) i de Jong. O ataku po transferze Neymara nie ma co się rozpisywać :)
@MesQueUnClub_87@Jakchcesz wybaczcie Panowie, że się wtrącam w tą fascynującą dyskusję. Moim zdaniem można powiedzieć, że Ziemia jest płaska, ale kula ziemska jest okrągła.
0
@Amok97 Jak śpiewała słynna polska piosenkarka: "Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń"
1
@Kapitan hawk morde jego niech pokażą a nie dają mu śmieszne 4 miechy i 5 kafla ^^
Gość wyjdzie jescze bardziej wq***y i się wyżyje na kolejnym zwierzęciu...
0
@Dejwol nawet mi się nie chce tłumaczyć :d
22
@dariooo ale Alvesa to Ty szanuj Panie kolego
0
@messi564 givenchy
0
@Colon nom już w Gran Torino widziałem ale w Przemytniku (zdaje się, że taki tytuł to miało) to już mega dziadziuś, aż mi się go szkoda momentami robiło:d
1
@kamil7-97 z takim podejściem bym sobie odpuścił. Pomijając fakt, że tu ktoś kolekcjonuje pomysły z motywem messiego na dziarę...
Wejdź na pinteresta i tam szukaj
0
@Colon akurat dla mnie Clint Eastwood zawsze był stary;d jestem 91
0
@damianex10 chętnie bym podstawił tej Pani swój mikrofon.
0
@BoogieWoogie Sraulibaly... Pytasz się to Ci odpowiadam, może dla mnie taki jest wymarzony według moich preferencji?
Zadałeś pytanie i Ci odpowiedziałem (ostatni raz) a że Ci się nie podoba to Twoij problem.
Że każdy się spuszcza nad Van Dijkiem to nie znaczy, że ja też muszę :)
0
@BoogieWoogie
ter Stegen
Alves-Pique-Umtiti-Alba
Messi -de Jong-Arthur
Dembele Suarez Neymar
I trener który by nad tym zapanował, szczególnie nad prawą stroną boiska :d
5
@BoogieWoogie po FIFA > PES przestałem czytać
0
@mesi8191 żeby dembele został
0
@kkbarca Wiesz, mi się wydaje, że za dużo tu mamy księgowych. Ludzie są tak zaślepieni interesami i pieniędzmi klubu (firmy), które do nich nie należą, że zapominają co w tym wszystkim co tak naprawdę jest ważne - football. Tłumaczenie, że od tych pieniędzy zależy przecież przyszłość klubi itp. jest dla mnie śmieszne. Taka instytucja doskonale wie co robi i na ile może sobie pozwolić ale "eksperci" lepiej wiedzą jak wydać pienądze aby tylko spełnić swoje zachcianki i wizje na temat klubu (ten nie, wolę tego)...
1
@Kajtek77 następną poproszę w temacie II wojny światowej, najlepiej coś z D-Day :)
0
@kerouac remaster Vice City? zmodowane to widziałem ale jakaś oficjalna wychodzi?
0
@olejtm wolisz go oglądać w Realu ?
0
@l0Messini fajne, dobrze że nie Brajanek :D
0
@Kvothe07 jak nasz Malkominho :(
0
@kkbarca było było, 13h temu ;d ogólnie jestem fanem piłki, cała ta otoczka i to jak ktoś się zachowuje poza boiskiem mnie nie interesuje ale jakby Neymar przeszedł do Realu to bym się zagotował ;d
0
@Mati90fcb też bym chciał jeszcze jakiś transfer ale w sumie po samym Neymarze będę ustatysfakcjonowany.
Obronę powiedzmy, że mamy solidną jeżeli Umtiti wyzdrowieje. W pomocy Arthur (tylko więcej polotu i odwagi w podaniach bo tempo potrafi kontrolować) i de Jong. O ataku po transferze Neymara nie ma co się rozpisywać :)
0
@Grzesior667 #kolesiostwo #komunaciągleżywa ;d
0
@Mati90fcb owszem to sporo jednak jak ich stać to niech dają;d (nie ujmując Kutińjo) byle Dembele został - wtedy skrzydła mamy obsadzone ładnie
0
Neymar sobie relacyjkę na insta z Benzyną wrzucił ^^
0
@sebasek99 czytałem do końca...
0
@Bamek94
1
@Odesseiron w takim wypadku będą znowu w jednej klasie z POwcami.
0
@MesQueUnClub_87 @Jakchcesz wybaczcie Panowie, że się wtrącam w tą fascynującą dyskusję. Moim zdaniem można powiedzieć, że Ziemia jest płaska, ale kula ziemska jest okrągła.
0
@Souldier też mnie to bawi...
0
@erykkanciano1233 nic tylko mu zazdrościć :)