0

jak dla mnie to fejk...

1

To śmiało można wrzucić na RedTube do kategorii Gangbang :(

0

nie lubię porównań ale on bez kitu rusza się jak Xavi...

0

szanuję:) moim zdaniem fifa jest zbyt schematyczna:(

0

Bartek, pseudokibice z tego forum juz do ciebie jadą ^^

0

Fifa moze lizać pięty PESowi.

0

ej ej ale do klocucha to proszę mieć więcej szacunku :)

0

Wszedłem w ten artykuł tylko żeby poczytać komentarze. Nie zawiodłem się ^^

0

Leo Messi, więcej niż piłkarz.

0

Zobaczymy jak zdrowy ma kapor, potem podejmiemy odpowiednie decyzje :)

1

wyslij zdjęcie jak będzie pisała coś na tablicy, ocenimy.

3

jeśli o szacunku w Realu mowimy to: Real Madryt "mniej niż klub"

0

buehehe dobre ^^ zeby go tylko nie wydymali :D

0

Wiem że poprzednie wyczyny Messiego pozwalają myśleć inaczej ale to też człowiek. Nie rozumiem jak może martwić to że Dembele ciągnie zespół? Lepiej jakby biernie stal czy tylko Leo ma prawo do wyróżniania się na boisku?

1

Skup się na drodze:) szkoda życia;d

1

Nie przesadzaj, jest dużo racji w tym co kolega mowi.

4

teraz juz nikt chyba nie ma wątpliwości, że ten podmiot to zwykły troll :D

0

ten gość oczekuje chyba, że Dembele będzie robił salta i fikołki podczas meczu ^^
nie robiąc jakiegoś super, hiper udanego dryblingu jest zerem:(

4

kuruj się a nie na internecie siedzisz.

1

łohohho, boki zrywać :D

0

Zgadzam się z Tobą. Z perspektywy redakcji to pewnie wygląda inaczej ale tak, masz racje:)
W artykule tylko go zacytowali:( problem chyba w tym, że "dziennikarze" ciągle zadają mu te same pytania ale fakt nie muszą tego za każdym razem publikować na forum.

0

a ty czytasz komentarze czy mądrego na siłe udajesz?:D

0

Zgłoś się do redakcji, może pozwolą pisać Ci wiecej zróżnicowanych tematycznie newsów/artykułów.

0

Dobrze, że sport nie napisał, że jutro koniec świata albo, że Barcelona kończy działalność sportową bo co niektórzy by poszaleli.

0

Zgadzam się z Tobą, chodzi mi raczej o to, że nie ma to żadnego wpływu na moje życie więc czym tu się przejmować;d niech zarząd się martwi. Ja się przyznaję, że kibicuję Barcelonie tylko i wyłącznie pod kątem czysto piłkarskim :) No ale tak, mam nadzieję, że przez decyzje tego zarządu dalej będę mógł cieszyć się zwycięstwami Barcelony w La Lidze a nie Segunda, chociaz i tam będę im kibicował.

1

za moje pieniądze go nie kupują.

0

.............................................................................................................................

3

jakieś propozycje (oczywiście na tej pozycji) ? obroń się bo widzę, że Cię ostro dojechali ^^

0

Polać temu Panu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?