0

Komentarz usunięty

1

@Coutinho007 ja pierdziele PIKNIK:D dzieki mordo z tę dawkę wspomnień:D

3

@IronSanHybrid i tak szacun, że w ogóle to włączyłeś

0

@Colon Sony Ericsson w810i, aż łezka się w oku kręci

0

czas obejrzeć "Wyścig" po raz 4ty :(

2

urodziłbyś się gdyby nie Twoi rodzice?:D

1

Tutaj jest banda malkontentów a tam świeci słońce i pewnie jest inaczej:D dzieci się naoglądały tiki taki za Pepa i teraz im nie dogodzisz mimo że narazie drużyna liczy się w walce o 3 trofea...

2

Komentarz usunięty

0

Z tego co udało mi się ustalić Van Horn to chyba jakaś niezależna marka odzieżowa a perfumy które dostałeś były pewnie serią limitowaną. Obawiam się, że nigdzie ich nie dostaniesz, nawet za granicą.

0

na rynku u cygana na bank znajdziesz

1

Hejterzy z forum juz się na niego szykują bo popełnił pare błędów młodości (o ile te informacje są prawdziwe) :)

0

a potem poznał Sarumana

0

Varane to "truskawka na torcie" normalnie

0

....................................

0

zapewne tak jest bo innego wytlumaczenia nie widze. mimo wszystko licze ze cos pokaze dzisiaj:)

0

Uwazam ze trzeba dac mu wiecej szans zeby sprawdzic czy uda mu sie dostosowac do tego stylu. Licze ze dzis przekona do siebie trenera i bedzie gral czesciej.
Info o przenosinach raczej wyssane z palca a sam zawodnik jest cierpliwy i jesli mialby juz odejsc to w lecie.

1

liczę na reddit - soccer streams

0

serio ręce opadają... tu kibiców to jest może 30%

0

z 5tą to się zgodzę ale 6ta?

0

zgadzam się, zagrałem z kumplem dwa mecze i mi wystarczy

0

Dla zabicia czasu czy nie to nie zmienia faktu ze Munir to bot :)

0

moze w drugiej połowie sezonu busi i rakieta beda ciagle siedziec na lawce :D moze tak to sobie zaplanowal ^^

1

no mnie zabił wpuszczając Munira... ten koleś to nieporozumienie

0

polecam dokument "nie sąd cię skarze pedofilu" czy jakoś tak

0

on to chyba tylko wie jak smakują gile.

0

Wystarczy że zobaczyłbym Gattuso i już bym srał w majty :D

1

jak przegrywać to z najlepszymi:)

1

racja;d mogłem postawić na końcu znak zapytania

0

Trener w koncu zaczął czytać forum...

6

za to im płacą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?