Tutaj jest banda malkontentów a tam świeci słońce i pewnie jest inaczej:D dzieci się naoglądały tiki taki za Pepa i teraz im nie dogodzisz mimo że narazie drużyna liczy się w walce o 3 trofea...
Z tego co udało mi się ustalić Van Horn to chyba jakaś niezależna marka odzieżowa a perfumy które dostałeś były pewnie serią limitowaną. Obawiam się, że nigdzie ich nie dostaniesz, nawet za granicą.
Uwazam ze trzeba dac mu wiecej szans zeby sprawdzic czy uda mu sie dostosowac do tego stylu. Licze ze dzis przekona do siebie trenera i bedzie gral czesciej. Info o przenosinach raczej wyssane z palca a sam zawodnik jest cierpliwy i jesli mialby juz odejsc to w lecie.
0
Komentarz usunięty
1
@Coutinho007 ja pierdziele PIKNIK:D dzieki mordo z tę dawkę wspomnień:D
3
@IronSanHybrid i tak szacun, że w ogóle to włączyłeś
0
@Colon Sony Ericsson w810i, aż łezka się w oku kręci
0
czas obejrzeć "Wyścig" po raz 4ty :(
2
urodziłbyś się gdyby nie Twoi rodzice?:D
1
Tutaj jest banda malkontentów a tam świeci słońce i pewnie jest inaczej:D dzieci się naoglądały tiki taki za Pepa i teraz im nie dogodzisz mimo że narazie drużyna liczy się w walce o 3 trofea...
2
Komentarz usunięty
0
Z tego co udało mi się ustalić Van Horn to chyba jakaś niezależna marka odzieżowa a perfumy które dostałeś były pewnie serią limitowaną. Obawiam się, że nigdzie ich nie dostaniesz, nawet za granicą.
0
na rynku u cygana na bank znajdziesz
1
Hejterzy z forum juz się na niego szykują bo popełnił pare błędów młodości (o ile te informacje są prawdziwe) :)
0
a potem poznał Sarumana
0
Varane to "truskawka na torcie" normalnie
0
....................................
0
zapewne tak jest bo innego wytlumaczenia nie widze. mimo wszystko licze ze cos pokaze dzisiaj:)
0
Uwazam ze trzeba dac mu wiecej szans zeby sprawdzic czy uda mu sie dostosowac do tego stylu. Licze ze dzis przekona do siebie trenera i bedzie gral czesciej.
Info o przenosinach raczej wyssane z palca a sam zawodnik jest cierpliwy i jesli mialby juz odejsc to w lecie.
1
liczę na reddit - soccer streams
0
serio ręce opadają... tu kibiców to jest może 30%
0
z 5tą to się zgodzę ale 6ta?
0
zgadzam się, zagrałem z kumplem dwa mecze i mi wystarczy
0
Dla zabicia czasu czy nie to nie zmienia faktu ze Munir to bot :)
0
moze w drugiej połowie sezonu busi i rakieta beda ciagle siedziec na lawce :D moze tak to sobie zaplanowal ^^
1
no mnie zabił wpuszczając Munira... ten koleś to nieporozumienie
0
polecam dokument "nie sąd cię skarze pedofilu" czy jakoś tak
0
on to chyba tylko wie jak smakują gile.
0
Wystarczy że zobaczyłbym Gattuso i już bym srał w majty :D
1
jak przegrywać to z najlepszymi:)
1
racja;d mogłem postawić na końcu znak zapytania
0
Trener w koncu zaczął czytać forum...
6
za to im płacą.