0

@lucas/catalan szacun dla tych kolesi dożywotni.

0

@Luki 10 lece w tym roku do Turcji, też jestem ciekawy jak tam będzie:)

0

Obdarłbym ze skóry takiego. Swoją drogą często wymyślam sobie w głowie takie posrane kary dla owych jegomościów, czasami sam siebie przerażam... Może powinienem się z tym zgłosić do specjalisty :/

0

@strazak1991 ja kupiłem przez allego i nie mam żadnych problemów:) co do procesora to chyba widać jaki wstawiają? ;d ja sie na kompach srednio znam ogolnie ale wszystko smiga narazie a ma już rok

0

@Koors konkretna gra.

0

@BigShaq Yo, it's Asni browa!

0

@Katalończyk 99 aż łezka się w oku kręci:(

0

@replikant Nie ukrywam, że chciałem żeby wrócił mając w głowie jedynie wyniki. To nie było właściwe myślenie i po tym tekście zmieniłem zdanie - nie chcę go spowrotem.

0

@Ziettol do trzech razy sztuka;d

0

@Kruxon69 co Pan gada? grać w piłke potrafi znakomicie co udowadnia na boisku. co Pana obchodzi jego życie osobiste? ma tyle pieniędzy to ma się kulić w chacie? "żyć trzeba umić a nie kitrać jak frajer". Robi duże pieniądze i tyle. Jak będzie Pan miał dane, że robi komuś tym krzywdę to proszę podesłać, wtedy zmienię zdanie. Pomijam fakt, że każdy topowy piłkarz jest w mniejszym lub większym stopniu celebrytą to Neymar nim był jeszcze przed przejściem do Barcelony bo grywał koncerty z jakimś tam Limą. Chodzi sobie chłopak na imprezy i co? Korzysta z życia i ma racje. Moim zdaniem piłkarzem jest jeszcze lepszym niż był. Może ojciec nie zawsze wskazuje mu dobre kierunki i drzazga po jego odejściu dalej siedzi mi w sercu ale nie przesadzajmy. Ja bym chciał jego powrotu a dumę odkładam na bok.

1

@Colon nie mam odwagi kliknąć w ten link bo siedzę w robocie a za mną kobity stoją ^^ edit. sprawdziłem na telefonie, i wolałbym ukłuć tą drugą a najlepiej obie

0

0

@Faun u Gattuso to by nasi chodzili jak w zegarku. Każdy by się bał, że liścia wyłapie ^^

0

@Commando Moim zdaniem to aby stwierdzić, że ktos się sprawdził lub nie potrzeba ciągłości gry. Wtedy widzisz czy dany gracz jest powtarzalny. Ile on grał po transferze ? Prawie nic ale tak jak kolega stwierdził, jeśli już grał to strzelił bramkę i Interowi i Realowi. Mimo tego nie dostał szans w kolejnych meczach... Można gdybać ale może w tamtym momencie był w przysłowiowym "gazie" a może nie. Nie dowiemy się bo nie dostawał szans na grę zarówno po gorszych jak i lepszych występach. Zwracanie uwagi na częste oddawanie piłki do tyłu i granie do najbliższego jest nie na miejscu. To też moje zdanie i nie chciałbym trenować Barcelony.

0

@BarcaInfo "Panowie tu sie nie ma co pie***ć, siata na łeb i do piachu".

0

@RosjaninBut Xavi by siedział cały mecz z respiratorem w gotowości. Wenger to fajny trener ale chyba już nie ten wiek...

0

@Bobo25 Panie, szkoda strzępić ryja:D ma byc jak oni chcą, koniec kropka:D

0

@pawlo166 ja się zgadzam, że trzeba szybko zacząć wprowadzać zmiany :) koledze tylko pisałem, że mogło jednak byc gorzej. Powienienem był napisać "mogliśmy przegrać ligę"

0

@piieter można jeszcze przegrać ligę

0

@macio_944 wygląda jak zamoknięty tiszert na ulanym dziku

2

@Socjopata widziałem to na 9gagu i ostro piałem... btw szkoda, że nie skleił tego bekflipa

0

@macio_944 On jest reżyserem kina akcji, a z de Jongiem tam będą niezłe akcje (w pozytywnym tego złowa znaczeniu).

0

@l0Messini zasadzi ale W drzewo;d

0

@kkbarca Daj mu czas, chlopak pewnie jeszcze spi :D

0

@Losiex tylko zwycięstwo!
Z Valencią jak to z Valencią zawsze ciężkie starcia :( ale za to chyba kochamy football cnie?:)

2

@DonAndresFCB Jestem przekonany że tak by było. Gość jak dostawał szanse to moim zdaniem je wykorzystywał. Może jakoś nie błyszczał bo ciężko w kilkanaście minut dać się zapamiętać ale jak grał to coś się działo na tej prawej stronie.

0

@sokot nie dostaniesz, obiecuję :)

2

@BarcaInfo De Ligt miał się zastanowić do 24tego :d

0

@sylwestr Hiszpanie to obsrańce są:d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?