Obdarłbym ze skóry takiego. Swoją drogą często wymyślam sobie w głowie takie posrane kary dla owych jegomościów, czasami sam siebie przerażam... Może powinienem się z tym zgłosić do specjalisty :/
@strazak1991 ja kupiłem przez allego i nie mam żadnych problemów:) co do procesora to chyba widać jaki wstawiają? ;d ja sie na kompach srednio znam ogolnie ale wszystko smiga narazie a ma już rok
@replikant Nie ukrywam, że chciałem żeby wrócił mając w głowie jedynie wyniki. To nie było właściwe myślenie i po tym tekście zmieniłem zdanie - nie chcę go spowrotem.
@Kruxon69 co Pan gada? grać w piłke potrafi znakomicie co udowadnia na boisku. co Pana obchodzi jego życie osobiste? ma tyle pieniędzy to ma się kulić w chacie? "żyć trzeba umić a nie kitrać jak frajer". Robi duże pieniądze i tyle. Jak będzie Pan miał dane, że robi komuś tym krzywdę to proszę podesłać, wtedy zmienię zdanie. Pomijam fakt, że każdy topowy piłkarz jest w mniejszym lub większym stopniu celebrytą to Neymar nim był jeszcze przed przejściem do Barcelony bo grywał koncerty z jakimś tam Limą. Chodzi sobie chłopak na imprezy i co? Korzysta z życia i ma racje. Moim zdaniem piłkarzem jest jeszcze lepszym niż był. Może ojciec nie zawsze wskazuje mu dobre kierunki i drzazga po jego odejściu dalej siedzi mi w sercu ale nie przesadzajmy. Ja bym chciał jego powrotu a dumę odkładam na bok.
@Colon nie mam odwagi kliknąć w ten link bo siedzę w robocie a za mną kobity stoją ^^ edit. sprawdziłem na telefonie, i wolałbym ukłuć tą drugą a najlepiej obie
@Commando Moim zdaniem to aby stwierdzić, że ktos się sprawdził lub nie potrzeba ciągłości gry. Wtedy widzisz czy dany gracz jest powtarzalny. Ile on grał po transferze ? Prawie nic ale tak jak kolega stwierdził, jeśli już grał to strzelił bramkę i Interowi i Realowi. Mimo tego nie dostał szans w kolejnych meczach... Można gdybać ale może w tamtym momencie był w przysłowiowym "gazie" a może nie. Nie dowiemy się bo nie dostawał szans na grę zarówno po gorszych jak i lepszych występach. Zwracanie uwagi na częste oddawanie piłki do tyłu i granie do najbliższego jest nie na miejscu. To też moje zdanie i nie chciałbym trenować Barcelony.
@pawlo166 ja się zgadzam, że trzeba szybko zacząć wprowadzać zmiany :) koledze tylko pisałem, że mogło jednak byc gorzej. Powienienem był napisać "mogliśmy przegrać ligę"
@DonAndresFCB Jestem przekonany że tak by było. Gość jak dostawał szanse to moim zdaniem je wykorzystywał. Może jakoś nie błyszczał bo ciężko w kilkanaście minut dać się zapamiętać ale jak grał to coś się działo na tej prawej stronie.
0
@lucas/catalan szacun dla tych kolesi dożywotni.
0
@Luki 10 lece w tym roku do Turcji, też jestem ciekawy jak tam będzie:)
0
Obdarłbym ze skóry takiego. Swoją drogą często wymyślam sobie w głowie takie posrane kary dla owych jegomościów, czasami sam siebie przerażam... Może powinienem się z tym zgłosić do specjalisty :/
0
@strazak1991 ja kupiłem przez allego i nie mam żadnych problemów:) co do procesora to chyba widać jaki wstawiają? ;d ja sie na kompach srednio znam ogolnie ale wszystko smiga narazie a ma już rok
0
@Koors konkretna gra.
0
@BigShaq Yo, it's Asni browa!
0
@Katalończyk 99 aż łezka się w oku kręci:(
0
@replikant Nie ukrywam, że chciałem żeby wrócił mając w głowie jedynie wyniki. To nie było właściwe myślenie i po tym tekście zmieniłem zdanie - nie chcę go spowrotem.
0
@Ziettol do trzech razy sztuka;d
0
@Kruxon69 co Pan gada? grać w piłke potrafi znakomicie co udowadnia na boisku. co Pana obchodzi jego życie osobiste? ma tyle pieniędzy to ma się kulić w chacie? "żyć trzeba umić a nie kitrać jak frajer". Robi duże pieniądze i tyle. Jak będzie Pan miał dane, że robi komuś tym krzywdę to proszę podesłać, wtedy zmienię zdanie. Pomijam fakt, że każdy topowy piłkarz jest w mniejszym lub większym stopniu celebrytą to Neymar nim był jeszcze przed przejściem do Barcelony bo grywał koncerty z jakimś tam Limą. Chodzi sobie chłopak na imprezy i co? Korzysta z życia i ma racje. Moim zdaniem piłkarzem jest jeszcze lepszym niż był. Może ojciec nie zawsze wskazuje mu dobre kierunki i drzazga po jego odejściu dalej siedzi mi w sercu ale nie przesadzajmy. Ja bym chciał jego powrotu a dumę odkładam na bok.
1
@Colon nie mam odwagi kliknąć w ten link bo siedzę w robocie a za mną kobity stoją ^^ edit. sprawdziłem na telefonie, i wolałbym ukłuć tą drugą a najlepiej obie
0
@Pawlak1992 Taty
0
@Faun u Gattuso to by nasi chodzili jak w zegarku. Każdy by się bał, że liścia wyłapie ^^
0
@Commando Moim zdaniem to aby stwierdzić, że ktos się sprawdził lub nie potrzeba ciągłości gry. Wtedy widzisz czy dany gracz jest powtarzalny. Ile on grał po transferze ? Prawie nic ale tak jak kolega stwierdził, jeśli już grał to strzelił bramkę i Interowi i Realowi. Mimo tego nie dostał szans w kolejnych meczach... Można gdybać ale może w tamtym momencie był w przysłowiowym "gazie" a może nie. Nie dowiemy się bo nie dostawał szans na grę zarówno po gorszych jak i lepszych występach. Zwracanie uwagi na częste oddawanie piłki do tyłu i granie do najbliższego jest nie na miejscu. To też moje zdanie i nie chciałbym trenować Barcelony.
0
@BarcaInfo "Panowie tu sie nie ma co pie***ć, siata na łeb i do piachu".
0
@RosjaninBut Xavi by siedział cały mecz z respiratorem w gotowości. Wenger to fajny trener ale chyba już nie ten wiek...
0
@Bobo25 Panie, szkoda strzępić ryja:D ma byc jak oni chcą, koniec kropka:D
0
@pawlo166 ja się zgadzam, że trzeba szybko zacząć wprowadzać zmiany :) koledze tylko pisałem, że mogło jednak byc gorzej. Powienienem był napisać "mogliśmy przegrać ligę"
0
@piieter można jeszcze przegrać ligę
0
@macio_944 wygląda jak zamoknięty tiszert na ulanym dziku
2
@Socjopata widziałem to na 9gagu i ostro piałem... btw szkoda, że nie skleił tego bekflipa
0
@macio_944 On jest reżyserem kina akcji, a z de Jongiem tam będą niezłe akcje (w pozytywnym tego złowa znaczeniu).
0
@l0Messini zasadzi ale W drzewo;d
0
@kkbarca Daj mu czas, chlopak pewnie jeszcze spi :D
0
@Losiex tylko zwycięstwo!
Z Valencią jak to z Valencią zawsze ciężkie starcia :( ale za to chyba kochamy football cnie?:)
2
@DonAndresFCB Jestem przekonany że tak by było. Gość jak dostawał szanse to moim zdaniem je wykorzystywał. Może jakoś nie błyszczał bo ciężko w kilkanaście minut dać się zapamiętać ale jak grał to coś się działo na tej prawej stronie.
0
@MesQueUnClub_87 https://giphy.com/gifs/michael-jackson-comments-popcorn-pUeXcg80cO8I8
0
@sokot nie dostaniesz, obiecuję :)
2
@BarcaInfo De Ligt miał się zastanowić do 24tego :d
0
@sylwestr Hiszpanie to obsrańce są:d