0

@arcziFCB jakiś fan Messiego ;d

0

@PawelPetek ja ostatnio jechałem komunikacją miejską po roku przerwy. Kupiłem bilet 20minutowy do metra - wszystko git przejechałem bez problemu. Z metra do miejsca docelowego miałem dwa przystanki tramwajem. Myślę sobie, jebać to, to tylko dwa przystanki. Gdy stoję już przy drzwiach w celu wysiadki, za plecami słyszę bardzo sympatyczny głosik "proszę bilecik do kontroli". Za głupotę zapłaciłem 160 zł bo nie miałem dokumentów tylko kartę do bankomatu a biegać mi się nie chciało.

0

@4drian0 Gdyby Netflix to robił to Gandalf pewnie był by zwany Gandalfem Czarnym.

0

@rado_Barca to samo miałem;d

0

@4drian0 ogladalem bez głosu ^^ czemu gość od grilla przetrwał nawałnicę?

0

@Vxb93 hahaha gra Ci się zepsuła mordeczko:D nie wierzę, że ludzie pytają o takie bzdety tutaj haahah:D

0

@Robert_Kubica jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to 1050ti nie jest wcale zła... odważę się nawet powiedzieć, że bardzo dobra.

0

@FCBMati10 i gruby na bramke;d

0

@Adamski69 założe się że co chwilę wbija jakiś Seba i drze ryja "mata ten koks wariaty?!"

0

@Momalsino aż chyba kebsika sobie pocisnę dzisiaj ^^

1

@Krzychu1899 wiesz ile bym dał żeby znowu mieć 17 lat? sporo.

0

@G9 Testo czy to Ty mistrzu?:)

0

@FC1899Barca moje marzenie zobaczyć Robka w Mercedesie/Ferrari.

0

@damianex10 darmozjad boży ogółem.

0

@fcbarca12zer lepsze to niż te pseudoraperzyny dla gówniaków z gimnazjum :)

0

@TR3YWAY jak to jest z tymi tierami?;d im wyższy tym wiarygodniejsze źródło?

4

@Odesseiron polecam kartofliska na YouTube ;) tam to się dzieje.

0

@krzychu1526 co do jasnej Anielki właśnie zobaczyłem?
zostałem wychowany, że kobiet się nie bije ale temu czemuś to z chęcią bym przy****ił ...

0

@deyna2018 zarobaczyłbym.

1

@barcanawieki od kiedy zacząłem przygodę ze standupami kabarety rzadko kiedy wywołują uśmiech na mojej twarzy;d

0

@dzikiWtrasie zapamiętaj ten dzień bo to ostatni w którym zapytała Cię o zdanie :D

0

@Socjopata musze obczaić bo widze, że sporo powypuszczał a te pierwsze traki mi siadały.

1

@Odesseiron w zasadzie rozwój postaci jest :D ja polecam szachy, tam się szybciej level wbija

0

@jakubkuba07 uwaga strzalam: wyłączając wczoraj wiatrak przepalił się jakiś moduł.

1

@NeroTFP wierz lub nie ale gość nosił mnie kiedyś "na barana" :)
Odwiedzał Jezioro Urszulewskie w okolicach Sierpca skąd pochodzę.
Mamy tam działkę na której przesiadywałem kiedyś całe lato a on miał swoją zaraz obok naszej. W zasadzie to chyba była działka jego znajomego / kuzyna.
Chłop wstawał codziennie o 4 rano i okrążał biegiem to jezioro a do najmniejszych to ono nie należy.
Byłem gówniakiem ale pamiętam, że straszny był z niego żartowniś.

0

@kamilos1214 raczej nie. jeśli zależy Ci na grach to zastanów się nad skrzynką. Za 3000 kupisz już solidny PC

2

@czółkovsky aż odpalę dziś Kompendium wiedzy o Polakach :D

0

@msmsms kurde powiem Ci, że zakończyłem przygodę z tym serialem w momencie jak uciekli z tego Azylu (w wagonie ich trzymali) ale ciągle myślę żeby wrócić do oglądania. Co do postaci to też chyba Daryl ulubiony. Najbardziej jednak wkurzał mnie Dale, Hershel i Carol.
Możesz mi przypomnieć w którym sezonie uciekli z tego Azylu i czy na tym się sezon zakończył?

0

@Objectivo hahah faktycznie ^^

0

@Socjopata spooky zmienił ksywe na Corbin?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?