@tadzik447 śmiem twierdzić, że mnie to nie ruszy po tym co tydzień temu podobno robiłem... niestety sam nic nie pamiętałem co nigdy mi się raczej nie zdarza...
Koledzy/koleżanki, Możecie polecić jakiś serwis gdzie poczytam ciekawe artykuły/ciekawostki? Siedzę w pracy ale nic się nie dzieje a La Rample juz odświeżam co wpis;d
@hyzar po pierwsze nie miałem ciebie konkretnie na mysli a ogół cebulactwa. Jak komuś się powodzi albo ma kupę hajsu to już mu się do kieszeni zagląda i rozlicza ze wszystkiego co robi... Chłop sobie lata po świeci i dobrze robi. Co ma siedzieć w pokoiku bo komuś może się coś nie spodobać? Też bym korzystał i się bawił co nie wyklucza, że dalej można byc profesjonalistą. Ja tam nikogo nie bronię ale z typa się robi jakiegoś imprezowicza jakby co melanż zaliczał zgona z zapchanym nosem. Ktoś tam zrobi zdjęcie jak trzyma napój/drina i wielkie halo.
@bartoszekkk no na bank są takie przypadki ale czy akurat w tym konkretnym przypadku? ja sobię ręki nie dam uciąć ;d Mi się wydaję, że to i tak są jedynie spekulacje tych piśmaków a nie oferta 1:1. Znają realia rynkowe więc łatwo im trafić przybliżone kwoty albo oferty. W końcu któryś trafi. Może się mylę ale jakby to wyglądało? Dwie strony siadają do interesów (nie byle jakich) i po spotkaniu ktoś wychodzi (dil jeszcze nie jest klepnięty) i sprzedaje info dziennikarzowi? Co druga strona sobie o tym myśli?
1
@Keenone umyj stopy swojej antylopie.
13
@ViscaBarca123 Valverde powinien brać z niego przykład...
0
@koksik2700 jemu i arthurowi na serio będzie ciężko odebrać piłke.
0
@DonMatteo901 Cheryl Cole ;d
0
@Misanthrope nie:D ja gościa odkryłem całkowicie przypadkowo jakieś dwa lata temu
0
@Colon jak mam gorszy dzień to odpalam sobie Boba:D
"there are no mistakes, just happy little accidents" :)
0
@Colon taktyczny.
a człowiekiem jest m.in malarz Bob Ross :)
1
@ViscaBarca123 Piwerko i jakaś pizzoszka wjedzie obowiązkowo. Pierwszy mecz trzeba obejrzeć jak należy.
0
@dziaraka chodzi o Joe Monster? Jeśli tak to odpada bo już 9gaga na telefonie przejrzałem pare dni wstecz...
0
@tadzik447 śmiem twierdzić, że mnie to nie ruszy po tym co tydzień temu podobno robiłem... niestety sam nic nie pamiętałem co nigdy mi się raczej nie zdarza...
0
Koledzy/koleżanki,
Możecie polecić jakiś serwis gdzie poczytam ciekawe artykuły/ciekawostki?
Siedzę w pracy ale nic się nie dzieje a La Rample juz odświeżam co wpis;d
3
@Mathew86 Norton z Fightclubu mógłby spróbować;d
Tak na szybko Di Caprio - Waltz w Django ?
0
@Gitarkafcb jak dla mnie gitara;d
0
@dv7wisnia rzucałbym żelaztwem ze łzami w oczach ^^
0
@Aaron10 nie ma pasować tylko się wyróżniać ale też bym wolał żółty:(
0
@Skaramuczi ja bym brał ale fela do zmiany obowiązkowo;d
0
@Danny Gaucho ojebany.
1
@format1977 nie pasuje do Realu. Za dużo się uśmiecha.
0
@Coutinho007 bo więcej kosztował;d
0
@Misanthrope Polecam łiskacza z imbirowym szłepsem:) oczywiście nie tego za 5 stówek
0
@Krystian1899 propopnuję ściągnąć od yifiego, jest w 1080p :)
0
@hyzar po pierwsze nie miałem ciebie konkretnie na mysli a ogół cebulactwa. Jak komuś się powodzi albo ma kupę hajsu to już mu się do kieszeni zagląda i rozlicza ze wszystkiego co robi... Chłop sobie lata po świeci i dobrze robi. Co ma siedzieć w pokoiku bo komuś może się coś nie spodobać? Też bym korzystał i się bawił co nie wyklucza, że dalej można byc profesjonalistą. Ja tam nikogo nie bronię ale z typa się robi jakiegoś imprezowicza jakby co melanż zaliczał zgona z zapchanym nosem.
Ktoś tam zrobi zdjęcie jak trzyma napój/drina i wielkie halo.
0
@eosz żyjesz w jakiejść wyimaginowanej rzeczywistości skoro przejmujesz się takimi rzeczami... ;d
0
@bodzio10 dokładnie... zazdrość mordo zazdrość
1
@michal26 kurde nigdy jakoś tego nie oglądałem ale widziałem jakąś kompilację jak Al ciśnie wszystkich dookoła;d muszę obejrzeć całość.
0
@panczo pendzle właśnie ale myśle nad aero bo to jednak niebo a ziemia;d
0
@kibicsportu heeheheheheheheheheheheheh
0
@bartoszekkk no na bank są takie przypadki ale czy akurat w tym konkretnym przypadku? ja sobię ręki nie dam uciąć ;d
Mi się wydaję, że to i tak są jedynie spekulacje tych piśmaków a nie oferta 1:1. Znają realia rynkowe więc łatwo im trafić przybliżone kwoty albo oferty. W końcu któryś trafi.
Może się mylę ale jakby to wyglądało? Dwie strony siadają do interesów (nie byle jakich) i po spotkaniu ktoś wychodzi (dil jeszcze nie jest klepnięty) i sprzedaje info dziennikarzowi?
Co druga strona sobie o tym myśli?
0
@bartoszekkk no tak jak footrool mówił to musi być święte bo to Jutjuber przecież co ma dużo subów.
1
@panczo Niedawno skończyłem swojego pierwszego Spitfire'a :) Sklejanie to łatwizna ale malowanie to dobiero zabawa;d