@ViscaBarca123 książkowy przykład jak neleży "zbić pjone". Nie za mocno nie za lekko, nie za wysoko, nie za nisko, idealny balans, tak w sam raz bym powiedział.
@matirix20 w II dawno nie grałem ale z sentymentu wskazuję włąśnie na tą część;d to chyba w 2ce było słynne wolololo:D gdzieś kiedyś słyszałem, że jeden z pierwszych memów w internecie dotyczył właśnie tego tekstu (jak nie pierwszy) :D
@matirix20 niedługo ma wyjść 4 część i remaster 2ki i 3ki (o ile te dwa ostatnie już nie wyszły). Jak dla mnie najlepsza strategia ever którą dodatkowo darzę ogromnym sentymentem:)))
1
@robert12181 tylko czekałem aż ktoś wrzuci ten piękny fragment:D
0
@buddy tylko bez napalania!
0
@DaPi Acura/Honda NSX w starej budzie lub Toyota Supra również w starej budzie :)
Jednorazowy przejazd? Lamborghini Diablo
0
@Wichurek ja z równie urokliwej górniczej doliny;]
0
@Colon od przyszłego sezonu "Los Pollos Hermanos" sponsorem Barcelony
0
@MesQueUnClub_87 a ja jutro i poniedziałek wolne hyhy
3
@barpol11 przepaliłem sobie styki w bani...
0
@Sabrina_spellman
Jak podają Ci swoj numer po tekście " Bilecik do kontroli" to sie nie liczy :d
0
@SeeleyBooth zanudze się w robocie ale na ramble na bank nie wejde przez miesiąc;d
4
@ViscaBarca123 książkowy przykład jak neleży "zbić pjone".
Nie za mocno nie za lekko, nie za wysoko, nie za nisko, idealny balans, tak w sam raz bym powiedział.
7
@COU_11 patrząc po Twojej profilówce wątpie żebyś mógł nim zostać ^^
0
@Ermitano wybacz mi brak manier ;d wyobraziłem sobie gościa w długich przetłuszczonych włosach ^^
0
@matirix20 w II dawno nie grałem ale z sentymentu wskazuję włąśnie na tą część;d to chyba w 2ce było słynne wolololo:D gdzieś kiedyś słyszałem, że jeden z pierwszych memów w internecie dotyczył właśnie tego tekstu (jak nie pierwszy) :D
0
@matirix20 niedługo ma wyjść 4 część i remaster 2ki i 3ki (o ile te dwa ostatnie już nie wyszły). Jak dla mnie najlepsza strategia ever którą dodatkowo darzę ogromnym sentymentem:)))
0
@matirix20 age of empires
0
@neymarjr_143 to na bank ale wiesz, mi chodziło żeby dzielili barwy klubowe;d Jednak samym meczem charytatywnym już będę usatysfakcjonowany
2
@FCMichalo marzy mi się żeby kiedyś zagrali razem. To by było piękne zakończenie ich kariery.
0
@TheNekro94 w gacie jak skitrasz to raczej bez przypału;d ale lepiej nie ryzykować i od lokalsów może się uda kupić.
0
@Ermitano props za Manowar. Die for metal za każdym razem gniecie mi jajca:)
1
@MichalZZZ Panie, Lenary to było dopiero szpanowanko ^^ I Fishbone, ja pierdziele piękne czasy. ja z 91ego;d
1
@MichalZZZ assetto corsa ale tylko na dobrej kierownicy.
6
@Triv44 Panie ja od 12 już udaję, że pracuję... już wolę jak jest co robić...
0
@vangoor Daniel
0
@SeeleyBooth być czy nie być? oto jest pytanie.
0
@Socjopata Gangsterzy...
0
@kuz mniej więcej jest o podróżach w czasie. Mi się dobrze oglądało mimo, że w połowie już się trochę pogubiłem ;d
1
@Ghandi dobrze gadali:D od początku miały znać swoje miejsce w szeregu:D (żart)
btw nie wiem co gorsze? poruszanie tematów religijnych/polityki na forum publicznym czy posty o Neymarze?
0
@Keenone nie oszukujmy się, skorpion zjadłby teraz połowę naszej sceny hip hoppowej. Ja go widzę na ficie z Kabe.
0
@Wilczeq jak zaczną strzelać to znaczy, że coś chowają;d
1
@kkbarca