@BlauGrana1404 Panie nie czytaj tych przejaskrawionych opinii znawców kina, którzy piszą o złożoności podkładów muzycznych w filmach typu "Transporter" :D Tobie ma się podobać, nie daj sobie mieszać w podświadomości;d
Zazdro dla wszystkich gamoni oglądających Wieśka od 9:00 :d Dziś na forum będzie tylko Wiedźmin, Wiedźmin, Wiedźmin, Barca gra padakę, Wiedźmin, Wiedźmin.
@Krzychu1010 kiedyś na Discovery leciał taki program "Brainiac". Udowodnili tam, że seks przed meczem pozytywnie wpływa na wynik spotkania. Skonfrontowali dwie grupy Angoli. Jedni zamoczyli przed meczem a inni grzecznie czekali na przeciwników. Ci pierwsi ich roznieśli. Wiadomo, że te ich badania były o kant dupy wytrzeć no ale jednak ^^
Matko bosko. Rzygam już tymi wylewami jaka to jest tragedia w naszej grze. Też wolałem oglądać tamtą Barcelonę ale tak to działa, że nie zawsze masz to czego chcesz. Narzekanie nic nie zmieni a wskazanie oczywistych faktów nie uczyni ekspertem w danej dziedzinie. Po każdej burzy kiedyś wyjdzie słońce. Valverde wiecznie trenować nie będzie a czasami trzeba popełnić błąd by coś naprawić/spojrzeć z innej perspektywy. Skoro tak kochasz ten klub a Twoje oczy krwawią od patrzenia na tą grę to wiedz, że prawdziwa miłość polega na kochaniu mimo wszystko a nie tylko za coś.
0
@fortunate_son JP na 100% mordo.
2
@CycuMat ja byłem, nie wiem czemu ale następnego dnia obudziłem się nad morzem...
2
@IronSanHybrid haha tosz to pomiot szatana jakiś a nie kot:D
0
@Cochise podjąłbym dyskusję ale już od dawna nie palę marihuany :(
a tak serio to bardzo ciekawy temat.
0
@JacekM miałem na myśli, że jak nie biegasz to ciągle jesteś łapany na pułapkę ofsajdową
0
Nowy rok może się zacząć równie dobrze :) O ile Barca nie powinna mieć problemów z Espańjolem to Hetafe może sprawić niemiłą niespodziankę realowi.
1
@Avada Kedavra kłuciłbym się;d
0
@Szicek10 jak Cię stać to warto a jak nie to niewarto :)
0
@Kapitan hawk ta nazwa w ogole ^^ Cafe Bernabeu. Jak to jest wieśniacko ściągnięte to szok. Pomijam sam fakt, że nazwa też padaczka:D
0
@Adamski69 jak na takiego młodego gościa to i tak spore wyróżnienie wystąpić w takiej produkcji :)
1
@xaviorek6 pocieszę Cię jeszcze, że w sam dzień Wigilii ma padać deszcz:D
edit: całe święta ;d
0
@Kamiloza91 ja tez wieczorem, dwa odcinki przed orliczkiem i dwa po bo rano planuję wstać:(
2
@Colon setka cytrynówki :)
1
@amanter szanuję ją i to głęboko:)
0
@Transu96 i jak jej idzie machanie mieczem? tak samo dobrze jak jego połykanie?
1
@TheNekro94 o bogowie, walka!
11
@BlauGrana1404 Panie nie czytaj tych przejaskrawionych opinii znawców kina, którzy piszą o złożoności podkładów muzycznych w filmach typu "Transporter" :D
Tobie ma się podobać, nie daj sobie mieszać w podświadomości;d
1
@IronSanHybrid czekaj czekaj, wlasnie sprawdzam i chyba jednak się gdzieś walnąłem... :/
poprawny wynik to 1000 500 100 938.
7
@sonek 1000 500 100 900 ;d
1
I co fajny ten Wiedźmin?;d
1
@MarioVeB! rozumiem i nie rozumiem :)
0
Zazdro dla wszystkich gamoni oglądających Wieśka od 9:00 :d
Dziś na forum będzie tylko Wiedźmin, Wiedźmin, Wiedźmin, Barca gra padakę, Wiedźmin, Wiedźmin.
4
@HassanMubarak lubił nawet przysmażyć lola przed walką:)
0
@chavez obawiam się, że konieczna by była dogrywka:d
0
@koksik2700 W sobotę miałem rano wstać. Już wiem, że się nie wyśpię :(
2
@Krzychu1010 kiedyś na Discovery leciał taki program "Brainiac". Udowodnili tam, że seks przed meczem pozytywnie wpływa na wynik spotkania. Skonfrontowali dwie grupy Angoli. Jedni zamoczyli przed meczem a inni grzecznie czekali na przeciwników. Ci pierwsi ich roznieśli.
Wiadomo, że te ich badania były o kant dupy wytrzeć no ale jednak ^^
1
@Mario96w dzięki ale wystarczy Kuba :)
0
@NeroTFP no i ma pojechane:) szkoda, że tak daleko mam do Częstochowy :(
15
Matko bosko. Rzygam już tymi wylewami jaka to jest tragedia w naszej grze. Też wolałem oglądać tamtą Barcelonę ale tak to działa, że nie zawsze masz to czego chcesz. Narzekanie nic nie zmieni a wskazanie oczywistych faktów nie uczyni ekspertem w danej dziedzinie.
Po każdej burzy kiedyś wyjdzie słońce. Valverde wiecznie trenować nie będzie a czasami trzeba popełnić błąd by coś naprawić/spojrzeć z innej perspektywy.
Skoro tak kochasz ten klub a Twoje oczy krwawią od patrzenia na tą grę to wiedz, że prawdziwa miłość polega na kochaniu mimo wszystko a nie tylko za coś.
0
@ArdoFCB tusk to taka sama menda albo i większa od kaczyniaka :) opowiadanie sie za którym kolwiek jest oznaką urazu psychicznego ;d